Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • delO
    *14*
  • Fakt super hra z paradnim pribehem jeste lepsi grafikou chvilema stoho uplne divny pocity mazec akorat souboje jsou docela tezky dohrano na tezkou.
  • dost vysoke cislo na takuto spagetku, pohyby postavy, otacanie hlavy, kamera su okopirovane z dead space, ano je to netradicne a zaujimave ale stavat na hereckom vykone sa da vo filme nie v hre, je to skor interaktivne divadlo, hracom by som skor odporucil aby vyskusali Get Even, zalezi na tom ci si chcete zahrat alebo halucigenovat
    • Sr_Lobo
      Zajimavy ze tohle se ti moc nelibi, ale get even jo. Ja sem ted dohral Hellblade, Get Even zhruba pred tremi tydny a obe dve hry se mi opravdu hodne libily! Az me to samotnyho prekvapilo.
      • ja som ale nepisal ze sa mi to nelubilo, vyjadril som nazor k hre a hodnoteniu na tiscali, investovat do tohoto je na zvazenie kazdeho
  • Ja ty pribehovy hry stejne nechapu. To se radeji podivam na dvouhodinovy sestrihany film na YT. Dulezita je pro mne hratelnost a podle toho co jsem videl jde jen o chozeni koridorem a nezazivne souboje.
    • Jednou s tebou snad bobe souhlasím. Nejde o to, že bych neměl rád příběhové hry. Ale "interaktivní filmy" viz Last Guardian nebo toto, kde herní mechaniky jsou spíše jako bonus, prostě nemusím. Ale tady na games tě každý bude flamit za to, že se ti nelíbí nějaký experimentální počiny, nemáš přece žadný vkus a nerozumíš životu, si omezený... Budu trochu ofenzivní a řeknu to narovinu, "Jsme ti inteligentní tolerantní lidé, ale pokud máš jiný názor než mi, šup s tebou na hranici" *4*
    • P.S.
      Pro ty co zajimaji pribehy: kdysi v davnych dobach existovaly takove veci, ktere se delali z papiru (to je takova vec co se pouziva na zachode napr.) a na nem byli vytistene pismenka. To se pak svazalo a vznikla vec ktere se rikalo kniha. Ja vim, jsem uz starej ale nase generace to cetla.
      • Já mám knížky rád, ale preferuju interaktivnější a, řekněme, více pohlcující zážitky, tj. příběhové hry.
      • Nečetl jsi nic, čtenářský deník jsi opsal. *4*
  • Jediné plus této hry je grafika. Co se týče hádanek (symbolů) tak mě to po přestalo bavit po druhém kole. Pořád dokola to samé. Co se týče soubojů tak katastrofa. Buď jsou 2 nepřátelé nebo jich je najednou víc než 10 jak je to ke konci hry. No moje nervy *16*
    • Jedině imbecil vymyslí takovou hru kde Vás 3x kousnou a jste mrtví bez možnosti se uzdravit. Zápas s obřím psem nebo co to je už jedu asi po 50 vždy mě vyhodí do tmy a jsem v p...y *6* *8*
    • Musím souhlasit. Celou dobu hry bez problémů a pak v jedné chvíli se na Vás nahrnou a není konce. A nikde se nedá doplnit život *10*
  • na GOGu PC remastr v akci za 7,50 eur

    • a fanmade cestina na obvyklem miste

  • Proč tam nemáte obrázky, že hry? To jako konzole neumí dělat obrázky?
    • Jsi negramotny? Recenzovana verze: Windows.
      • Windows neumí dělat obrázky?
        • nightborne
          Eh? Prvních 36 screenshotů v galerii je přímo ze hry (ano, takhle to fakt vypadá), zbytek jsou promo co tam zbyly po různých preview a článcích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit