Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bez urážky ale jak tomuhle muže dát někdo přednost před War Thunderem opravdu nechápu. :D
    • Bez urážky, já třeba aktivne hraju jak woT, tak WT GF a nějak nevím v čem že je ten WT tak uber strašně totálně o moc lepší - každá z těch her má své chyby, ale obě jsou zábavné (každá svým způsobem).

      On ten War Thunder taky není zrovna úplně ideální hra, co si budeme povídat...
      • To neni, ale minimalne se dozvis, kam si trefil a proc to nic neudelalo. Ne jako ve wotku, kde vystrelis a strela zmizi. O soubojich na 30m ani nemluve ... a to ze tank neuvidis na vic nez 100m taky.
    • Každému se líbí něco jiného... Já zas nechápu jak někdo může hrát WT:GF.
      Podle mě je wt:gf naprosto nezábavná a hlavně nedodělaná sr4čka !
      A ten počet hráčů... LOL ! Se ani pomalu nedostaneš do bitvy.
    • wt je naprosto stejna russian master race hovadina tak tady nebul ju?
    • Protože, WT je víc P2W než WoT a navíc mě tam přijde větší rozdíl mezi sílou tanků (zejména ruských vs německých). A hlavní důvod je ten, že lidi si chtějí zahrát arkádu a ne "simulaci" s arkádovým režimem.
      • V čem je WT P2W? Pokud chceš pomlouvat, tak si alespoň ujasni pojmy a dojmy. Žádný bonus do hry proti jiným hráčům koupit nelze. Podívej se např na F2P FPS, kde máš výzbroj zdarma vs. výzbroj za premiovou měnu + neprůstřelné vesty a další vybavení. Tam si bez placení proti někomu kdo má nakoupenou výstroj neškrtneš. Často ani když ho překvapíš ze zálohy - začneš do něho střílet -> on zjistí, že do něj někdo střílí -> otočí se a vystřelí.... Toto ve WT opravdu není.
        • Skoda ze lzes a jde kupovat minimalne lepsi posadka.
          • Lepsi posadka je ti tak leda naprd, kdyz ses mamlas, a navic si ji muze vyexpit sam i bez palceni.
          • Nikdo ale neví jestli to má nějakej vliv.:D...podívej na ofiko forum a jak se chovají 100 naskylený střelci na bombardéru..trefí stejný kulovy jak nevycvičený.:D..posadka za tebe tank nebo letadlo nesestřelí Warthunder není p2w hra .
            • drasta
              Ale upgrade posadky na veterana jde pouze a jenom za realne penize.
            • Blb si ty a nechapes na co reagujes. Tvrdim ze jde koupit vyhoda, cili tvrzeni ze nejde je nepravdivy, to je cely. Tvoje hloupy argumenty ze nekdo kdo to neumi hrat ji neumi vyuzit jsou naprosto zcestny a nijak moje tvrzeni nevyvraci. *7*
            • Nikolivek, jen ty ses blb, p2w === nejde ziskat neco bez placeni. Posadku muzes vyexpit hranim. Takze zvanis. Wotko je v tomhle ohledu p2w uplne stejne. A bylo daleko horsi - goldova munice ...
            • Žádný bonus do hry proti jiným hráčům koupit nelze. = nepravda. Jde koupit vyskilleni posadky. Nikde netvrdim, ze za tebe sestreli letadlo. A ted gtfo fanboji, zaujaty nazor je k nicemu.
  • Co bude příště? World of Minecraft: Crafters of Youtube?
  • Me se zda, ze jim stima kostickama uz vseckym pekne hrabe. Minecraft mel uspech, tak tedka se na tom podme vseci prizivit. *11*
    • jenze u toho minecraftu je to znouze cnost bez brutalnich kosticek by to v jave neutahlo ani 20ti jadro. to je tak napad delat 3D hru v jave *13* *10* *11*
    • prišiel som sem napísať to isté :D
    • Krescz
      a Dark Souls mela taky uspech tak kazde RPG bude hc a Wowko taky!! a kazda hra z ptaciho pohledu je diablo *1*
  • Krescz
    to je ale HOVADINA *15*
  • Tak pixelizace nám zasáhla už i P2W tanky. *15*
  • Tilwaen
    Do pravého tank retra to má ještě daleko.
    • To mozna ale ja mel stejne radsi tunnelera :D
      • Tilwaen
        Tunneler mi nikdy nešel, vždycky mě starší spolužáci vyklepali *1*
      • Keyz
        jj. to byly boje na 386
    • Meganuke a bylo vymalováno
      • Co tanky pamatuje ještě někdo? skvělá hra
  • Začíná degenerace WoT, už neví coby. Jsou těsně před vrcholem a pak už půjdou pomalu ale jistě z kopce.
    • Ilusiveman
      Tak to máš skoro se vším. Jen jsme trochu doufal, že když už tak zjednodušili model tanků, že mohli přidat alespoň model poškozeni. Hned by se to hrálo líp, když by z tanků odpadávaly kostky.
      • Zahraj si Robocraft. Tam to funguje presne tak ze odpadavaji kostky.
  • Kouvil
    No tak, konečně udělají něco co jim třeba půjde. Tady ty podivnosti zaniknou a může vzniknout dobrá hra))

    Ale stejně jsem rád že už je dávno nehraji
  • cr8gg
    WoT je jak topici slovek co se snazi chytit kazdyho stebla :) .. furt vymejslej dalsi a dalsi hovadiny a pritom je WarThunder valcuje na cely care... :) smutny, smutny...
    • WOT je čím dál tím horší, každým patchem rozvrtanější a horší, nehledě na množství děcek co to neumí hrát. Slibnej začátek doje*bali a doufám, že je to položí.
      • Proč doufáš že je to položí? Jsi nemocný?
        • Protoze to uvolni trh novym vecem. Takhle kazda ovce cpe prachy do nehratelne srajdy. *3*
          • Jakým novým věcem? Myslíš tankové hry? Ale kdeže, tady je místa dost, bohužel zatím nikdo nepřišel s ničím lepším než wargaming.

            ps. S těma ovcema opatrně, v reálu bys tu větu nemusel dokončit. Dneska kdejakej krYpl označuje ostatní za ovce jenom proto, že jeho hov. smrdí mín (teda aspon si to myslí).
    • Porad se to mluvi o tom jak WT valcuje WOT ale projevilo se to nejak realne? Ubyvaji jim nejakym zasadnim zpusobem hraci nebo tak neco?
      • Oficielne se to samo nikde nedoctes, protoze tim se nikdo chlubit nebude, ale realita je takova, ze u toho nikdo nevydrzi moc dlouho a ta doba se zkracuje, coz neni zrovna pekna vizitka. A duvod je predevsim prave to, ze misto aby resili herni mechaniky, resej chujoviny a jediny co do hry pridavaj, sou dalsi a dalsi hromady nesmyslny techniky.
      • A jaky jsou aktualni cisla hracu wot a wt? Jinak je to diskuse o nicem jako.
  • Takhle mě připadá klasická verze WoT. Hra s grafikou tak 5 let starou a ještě k tomu s tolika chybami po každým patchu. Hlavně, že o sobě tvrdí, že mají jedno z nejlepších studií na kontrolu kvality hry.
    • To měla TEVA taky ale přitom jim tam v tabletkách lítají chlupy :D Vím o čem mluvím :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit