Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm tak za 10E bych se mnozna nechal ukecat, kdyz uz mi neposlali pozvanku zadara, ale 35 ??
    • Veskoslav
      Dota 2 stála 25,99 euro, když byla uzavřená beta. Sice každý měl 50 pozvánek, ale našlo se dost lidí, co to koupili. Kde je poptávka, tam je i nabídka. Prostě Blizzard chce podle mě zamezit tomu, že se tam nahrne celá komunita naráz. Kdo chce, počká si na pozvánku, kdo ne, koupí draze. Já jsem měl přístup už do technické Aplhy. Ale měl jsem i do Sc II než vyšla či D III například. Ono podle mě i záleží, jaké máš hry na svém B účtu.
      • solomon.short
        na hrach pry nezalezi, ale buhvi. ja osobne dostal pristup do alfy HoS (a to mam na battlenetu uplne vse) prakticky hned pote, co jsem spustil a poslal ten jejich hw survey
        • urcite to neni o hrach nebo co hrajes, hral jsi, vetsinou je to tom ze mas treba nejaky kus HW, ktery neni bezny apod, znamy se regnul na jednom starsim notbooky a jedne starsi plecce a dostal invite na oba stroje *1*
      • tak mam tam SCrafty a D3 ... nemam tam wowko co mi nabidli zaklad zadara...mozna kdybych si to stahl, ikdyz to nehraju, tak by mi pozvanku poslali :) Jinak dotu jsem mel samozrejme z pozvanky a taky bych ji nekupoval. Ze k tomu davaji bonusove hrdiny...pro nekoho OK, ja mam vetsi radost kdyz si je muzu koupit za herni menu, takze pro me to je spis minus :) takze balik za 10E bez hrdinu a skinu a koupim to ;]
      • nezáleží na hrách co máš...2 lidi co mám ve friend listu a mají účet jen na ty kartičky dostali pozvánku o dost dřív jak já.
        • fakt jo ??? to je divne protoze moje kamosi asi 3 co se chtely dostat do close bety tak jak tam zaskrtavaly heroes of the storm tak jim totam napsalo ze musej vlastnit u blizzardu aspon diablo nebo starcraft nebo wowko ?? takze jak toje ?
        • Veskoslav
          Ono také záleží, kdy ses příhlásit. Já mám třeba beta testování zapnuté už asi 6 let v Battlenetu. Možná je to dané i tím.Navíc jsem vyplňoval asi dva dotazníky ke hře atd. Ale asi máš pravdu, že zase tolik na tom záležet nebude.
          • Mam vsechno od blizzu koupeny, wow od r. 2005, zapnuty beta testing hodne dlouho a nikdy mi neprislo nic. *5*
            • protoze betatest je pro nalakani novych zakazniku ti stari jsou blizzu u prd€le u tech vedi ze si to koupi oni chteji NOVE A NOVE ovecky smejdi jde jim uz jen o prachy!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit