Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marquis
    "Ještě žádná stealth akce neměla tak fantastickou prezentaci a filmové pojetí. " - He? A co prakticky celá MGS série?
    • Já chápal z toho, co autor napsal, že ostatní série jsou až moc filmové... Filmové a prakticky nudné. Hitman má představovat film, který hrajete. MGS hru, která se tváří jako film. Každopádně souhlasím s tebou a série MGS je jedním z nejlepších počinů, které byly vytvořeny. Kojima je génius.:)
    • Možná zapomněl autor dodat "multiplatformní".
  • na autora recenzie mam jedinu otazku... je normalny,ked napise recenziu PLNU SPOILEROV???!!!! *7*
    • sleepless
      Jsou to informace, ktere byly vyvojari zverejneny uz pred vydanim hry, cili zadne spoilery.
      • eeeee
        Fakt byste si meli vytvorit eticky kodex a mimo jine donej dat pravidlo, ze recenze neobsahuje spoilery. Bez ohledu na to, zda byly zverejneny i nekde jinde nebo ne.
        • sleepless
          Premyslime, nez neco napiseme. Zrovna tohle jsou ale veci, ktere se clovek docte takrka z popisku hry na krabici a zazitek ze hry nijak nekazi. Cili to nejsou spoilery. Nez jde clovek na filmu, take si vetsinou precte nastrel zapletky z plakatu - informace uvedene v clanku jsou na te same urovni. Navic je pribeh jednou z hodnocenych slozek, coz se neobejde alespon bez ilustranicho pripadu (vybraneho, aby neslo o spoiler).
        • Nebo by možná stačilo část se spoilery označit a použít spoiler tag...
      • Kori
        To není zrovna argument. Dnešním trendem je, že nejvíc spoilerů zveřejní právě sami tvůrci/distributor.
        • sorry.som na notebooku a zle som odsledoval tvoju reakciu na konkretny prispevok....
        • ako ze to nie je argument?
          od recenzie ocakavam zhodnotenie technickych stranok hry,ako optimalizacia,AI,level design atd,a nie uvedenie konkretnych dejovych stop pre istotu,keby ich doteraz niekto necital.... *7*
          • To nebola reakcia na teba, trochu mysli vole *4*
            • uz som na to reagoval *3*
      • este ze vsetci sledujeme vsetky spravy,aby sme si pokazili zazitok z hranie,ze.... *7*
    • jj demence
  • Pamatuju si svoje první zapnutí Hitman: Blood Money. Ochromení od užásné Schubertovy Ave Marie. Vždy sem si to vychutnával a čekal až píseň dohraje, až poté pokračoval ve škrcení svých cílů. Doufám že mě něco tak příjemného čeká i v Absolution.....
    • Přesně, celé to intro bylo úžasné. Myslel jsem,že to zpívala žena, ale byl to Daniel Perret z chlapeckého sboru. Ostatní doprovod samozřejmě od Jespera Kyda dal té hře grády a tajemno. Taky jsem si to doposlouchával do konce *3*
  • Proč to autor hrál na easy a stylem ratatata? O tom Hitman není. Pak tu mlží špatným hodnocením.
  • mno len tak medzi recou.. hitmana hram na PURIST obtiaznosti a ako ten looser recenzent pisal ze su slaby policajti ze nereaguju na kaluze krvi atd... blbost .. vsetci na to reaguju a hned je poplach... z toho vyplyva ze recenzent to hral na smiesnej obtiaznosti...... totalne dokonala stealth hra, a az sa nevydari stealth mode tak uplne super si clovek zastriela, da restart from checkpoint a znova stealth ....za dalsie hra vyzera na ultra rozliseni a fullhd monitori totalne mega dokonalo.. takziez misie su totalne prespikovane moznostami a prvkami.... nic osobne ale kto tuto hru zhodnoti zle ... je imbecil a pre nho je prave urceny ten normal alebo easy mode :) peace *2*
  • Už je nejaký patch čo odstráni ten bloom či čo to tam vysvecuje, aj v DirtI sa do dalo na PC dať preč unofficial patchom.
    • detem se to libi a ma to zakryt starou grafiku
  • Zhodnotím až si sám zahraju. Jak už zde někdo psal,dnešní recenze nejsou to co bývaly třeba 10 let zpátky. Sérii Hitman mám velmi rád,nechybí ani jeden díl ve sbírce,právě jsem dohrál level v BM,jsem rád že jsem nezapomněl na své schopnosti,oba cíle zemřeli "nešťastnou" náhodou. Dál se musím stotožnit s názorem,že vývojáři poslouchají ty pubertály a dětičky,které bohužel hrát neumí a jak už zde bylo psáno,nebudou přece 10 min sedět a čumět. Ale proč ne? Jako nájemnej vrah přece hned neví kdo se jak chová, kudy chodí stráže apod...No jde to pěkně do kelu a to jen díky hráčům kteří chtějí hrát všechno ale nemají na to...
    • Proto je zde mnoho obtížností a jak psal autor recenze, je zde jedna pro "puristy" a jde vidět pouze kurzor a nic víc. Co se slohu týče, autor nezklamal, ale fakticky mi zde chybělo info o technické stránce.
  • Náramne sa teším na tohto hitmana, kvalitná recenzia, ale chýbal mi tam nejaký kratší odsek ohľadom optimalizácie na PC, resp. nejaké krátke zhrnutie na jakom stroji to recenzent hral a ako mu to bežalo a s akými nastaveniami to hral a tak podobne.
  • Veskoslav
    Otázka tedy je. Je to lepší jak Blood Money či stejně dobré?:)
    • ROFL. you wish :)
  • A co třeba náročnost? Spoustu lidí zajímá na jaké mašině to jak šlape, jestli má vůbec cenu do toho jít z tohoto důvodu... v recenzi je spousta textu k ničemu, ale takové podstané věci tam nejsou.
    • lol
      v zasade všechny hry ktere vyjdou i na konzole maji + - stejnou narocnost, když ti šlape 2 roky starý battlefield 3 melo by i tohle.
    • Keyz
      Je fakt,že by to asi v recenzi mělo být.
      Já si sice již zvykl na to,že když se tam nepíše nic o náročnosti na HW tak to jede jako každý port z konzole.

      - V Levelu se mně líbila ta tabulka kde byla tuším sestava PC a různá nastavení + krátce jak to jede.
      Když to jelo hodně blbě tak tam byl kec "Jde radši ven" *1*
      • Tak nějak, podle mě by tam mělo být minimálně aspoň zmíněno na jaké sestavě to autor hrál a jak to šlo. A pak by se každá taková recenzovaná AAA hra měla pustit na nějaké třeba slabší (průměrné sestavě co má kde kdo doma) a napsat jak si to zahraješ.
        • smejki
          Svět, který si představuješ, je odlišný od toho, v kterém reálně žiješ. Ne, autoři se nescházejí každý den do kanclu redakce, kde by si hráli (oni se tam dokonce nesházejí vůbec). Ne, každý autor nedisponuje jen tak pro srandu králikům několika počítači. Ne, ani "redakce" jimi nedisponuje. Chápu, že by bylo moc pěkné, kdyby takové možnosti byly, ale radím přijmout stav věcí takový, jaký je.
          • Ty si redakce a několik PC. Stačí když tam uvede na čem to hrál a jak to běželo. Nehledě na to, že když už dělám recenzi, která je mimochodem fakt dobrá, proč nakonec nenapsat ty oficiální min a max požadavky? To si mám přečíst recenzi a jít na jinej server dohledat si jestli to rozběhám? *7*
            • smejki
              Tohle já ti přece nerozporuju, tak mi do necpi do huby.
              Reaguji na text "A pak by se každá taková recenzovaná AAA hra měla pustit na nějaké třeba slabší (průměrné sestavě co má kde kdo doma) a napsat jak si to zahraješ", to je snad zřejmé, ne?
            • jako co mate za plecky ze neco takovyho vubec resite? ja mam obstarozni core2 s grafikou 6950 a vim ze mi vsechny hry pojedou v pohode kdyz jde o nejakou zavodni hru tak vse pojede na full a kdyz jde o nejakou hi-tech strilecku tak mam jiste, ze na stredni detail to pojede ultra plynule a vse na full taky spustim, akorat to uz nepojede tak hladce, kazdopadne vubec neresim nezkoumam na cem minimalnim hra pojede to neni potreba a jak jsem rek obstarozni core 2 to by mne fakt zajimalo co horsiho kdo ma ze musi zkoumat jestli hru vubec spusti? napada mne leda nakej zmrsenej kram z tesca kde ma hrdou samolepku core 2 ale vevnitr spatna pomala deska, pameti,hdd a nakonec integrovana grafika *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit