Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souper pro corva?no urcite,dishonored je o level jinde...
    • Presne, o level niz :-P
      • možná o level níž o proti blood money, ale z toho co jsem zatím viděl a četl tak o level výš než absolution.
        • Tak hlavně jsou to jiné hry, mě Dishonored baví neskutečně, za to třeba Hitmana jsem nehrál a hrát nebudu.
          • No jiný jsou, ale zároveň jsou i dost podobný - ne ani tak obsahe, jako přístupem
            • jj nic proti souhlasím
            • Hm ani nevim, stejně tohle srovnávání her je vždycky nesmyslný, hraju co mě baví ne
      • Aha.
  • líbí se vám svalnatí chlapi *14*
    • si piš buzno *2*
      • Co je špatné na tom býti gay?
        • s holkami chodí jen teplouši
          • ..Aa--.h.heh.er-h


            Nevim, nedáváš smysl.
  • Přiznám se pochyboval jsem o tom, ale zmínka o tom, že je to sandbox a že je tam pořád obrovská variabilita, mě ujistila o tom že to opět bude pecka. No a ty pomocníky stejně vypnu.
    • USER47
      A ještě co se týče pomocníků, prý to trpí tradičním neduhem, kdy se dají vypnout, ale design hry s nimi v některejch momentech dost počítá.
    • USER47
      Doporučuju recenzi na RPS a videodojmy TotalBiscuita. Sandbox to právě že moc není, většina levelů asi místo otevřenýho prostoru s puzzle hratelností pracuje se schématem "dojdi z místa A do místa B a po cestě něco udělej". Navíc jsou rozkouskovaný na menší části - v jedný části levelu můžeš postřílet dvacet lidí, pak vyjdeš o patro vejš, projdeš dveřma a hurá, nová část levelu, v který nikdo nemá ani ponětí o zmíněným masakru. Nemluvě o špecích jako cutscény, slo-mo breaching scény apod.

      Navíc se to od klasickýho hitmanovskýho pojetí stealthu (skrývání se všem na očích, převleky, nenápadný chování), posunulo spíš k tradičnímu pojetí (skrejvání se za překážkama a přesuny pomocí ninja kotoulů). Imho tím série trochu ztrácí svoje klíčový vlastnosti.
    • No te´d jsem zběžne proletel tu recenzi na pc gamer a jsem zmatenej, protože se tam píše neco zcela odlišného co tady *1* a jsou to dost zásadní věci. Poslední dobou se recenzím na tiscali nedá moc věřit, třeba jak se tady recenzent na pul recenze rozlýva nad filmovým zážitkem ale pak z nej vyleze že príbeh stojí vastně za prd *1*
      • sleepless
        Eh, filmovost (prace s kamerou, vystaveni sceny apod.) je ale opravdu neco dost odlisneho od pribehu (dialogy, postavy, scenar).
      • eeeee
        Filmovy zazitek a pribeh na prd se nevylucuji.
        • ty jsi blbej až to bolí - příště drž raději tlamu, než přes ní jednu chytíš
      • PC Gamer recenzoval verzi, která ještě nebyla úplně odladěná, proto ty rozdíly. Ale ta filmovost a příběh mně taky dost zarazily o.O
    • Asi tak...a rovnou na extrem obtížnost.. :)
  • Maarta
    Ještě sice nemám dohráno, ale zatím jsem spokojený :-)
  • nemyslíte že když jsou levely tuneloidní melo by to být v recenzi zmineno jako negativum? Proste hráči pochybují jestli je tohle starý dobrý Hitman jako predchozí díly nebo je to v nečem jiné (horší, lepší), a v čem. Hrál jste vubec predchozí díly pane recenzente?
  • kubi-wan
    No, jsem na to zvědavej... Z počáteční skepse se mi to během trailerový kampaně začalo dost líbit. Druhej Silent Assassin to nebude a ta grafika prostě vypadá moc konzolově (ty divný barvy všude, bloomy a podobný hovadinky) a bojim se, jestli kluci z IO Interactive nepohnojili port na PC (jak to tak bejvá dneska zvykem)... ale sakra... je to HITMAN!
    • Ne ne ne, o grafice se neboj. Port udělala stejná firma která pracovala na Sleeping Dogs, Hitman Absolution má nejlepší grafiku která je k dispozici.
  • Horší než ta recenze jsou ty komentáře tady.
  • Prý mise nejsou sandbox, tady recenzent píše že to sandbox je. Taky na pc gameru píšou, že před misí nejdou vybírat zbrane ale používate jen to co najdete. Muže to nekdo, kdo hru hrál potvrdit nebo vyvrátit? Jestli je dizajn levelu takový jak jsem zvyklí nebo je to tady jinak.
    • zbrane ani prevleky si nemozes zvolit, ides do misie s tym co mas, casto hlasne zbrane bez tlmica, sniperku tiez najdes len v levely nemozes si ju priniest ,vybusniny to iste.

      levely su bohuzial linearne (a kratke) v hre su i sandbox levely ale je ich len hrstka (tusim 6-7)

      dizejn levelu je uplne iny, len zriedka sa mozes v tejto hre volne nepozorovane pohybovat a sledovat okolie, je to skor o skryvani a la splinter cell (nechcem pisat conviction, ale bohuzial je to tak)

      je to fajn hra, ale blood money nasadil latku vysoko a tento diel ju ledva podleze
      • Přesně toho jsem se bál :( to jsou špatné zprávy...
  • cize hra zradila svoje zauzivane mechaniky a dala sa viac na pribehovu cestu. pricom pribeh je priserny. WTF ? to fakt stalo za to ? levely su povacsinou male a linearne, pricom hra vas nuti krok za krokom plnit ukoly ako zober kartu dostan sa tam dostan sa hentam, minimalna volnost, vacsinou ani nedostanem target ktory treba zabit. AI je hlupa bez periferneho videnia. grafika...no to je subjektivne, mne sa napriklad ten prenanycukrikovy bloom vsade vobec nepaci. cize 6 rokov cakania na hitmana, a oni nam vydaju toto. ach. fakt ten herny priemysel ide strasne do sraciek, vdaka bohu za indie vyvojarov
    • kennyB
      Přesně, herní vývojáři totiž dávají na rady "pubertálních pařanů", kteří si stěžují nato, že například ve stealth akci nebudou přeci 10 sekund čekat, až projde nepřítel. Raději zmáčknou tlačítko a vidí svůj cíl na kilometry a hezky ho v bulletu sejmou. Je škoda, že hitman už není, co býval *13*
      • Nebo možná páni vývojáři chtějí mít na konci měsíce z čeho žít. A pokud vím, pokud se v Hitmanovi vypnou všechny nápovědy a (snad i) HUD, není to úplně jednoduchá záležitost.
  • Souhlasim s hodnocenim ja sam si dam obtiznost hodne vysokou chci u toho trpet :) a nepochybne si pak jeste jeden bodik pridam - na prof. edici se tesim diky virtualni Hamleti z kraje danskeho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit