Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    ja to zatim vidim spis tak na 7/10 dle dojmu ktere jsem nabral po ruznu, ale uvidim az si to zahraju. Strasne se mi vnucuje ze ta hra nebude mit potrebnou hloubku a bude to takove od vseho trochu a nic poradne se spoustou nesmyslnosti jako mivaji hry od UBI. (honi me straze ale podarilo se mi splynout v davu DVOU starsich cinanek takze me z peti metru nevidi. MADE IN UBI ASASSIN:)
  • flash789
    Nejvic pripomina trpaslici nekde z dragon age nebo pana prstenu, ty taky vypadaj trosku nablble a retardovane:)
  • Hra je bezpochyby skvela a unikatni,ale do ultimatniho hodnoceni ktera vsude sklizi ji jeste trosku chybi. Tentokrat naprosto souhlasim s Games a jejich devitkovym hodnocenim ;-)
  • flash789
    Ale jen na ps4, to je v haji vid, konzole ti spnlila detsky sen (vzdycky ti to pripomenu az budes remcat na nintendo a konzole obecne:)
  • MickeyMutant
    Nemůžu si pomoct, ale na některejch obrázcích vypadá Aloy docela tupě. Tím myslím lehce retardovaně. Jako třeba zrovna na tom prvním v recenzi.
  • 9/10 *1* *1* *1*
  • Veskoslav
    Robotičtí dinosauři. Takový splněný dětský sen:)
  • flash789
    Desitku si schovavaj na Owlboy 2...
  • minule som si kupil Xbox kvôli forza horizon 3 a teraz si budem musieť kúpiť PS4 pro kvôli tomuto *9*
  • Skvělá recenze, zevrubná a férová. Taky jsem čekal nejvyšší hodnocení, ale na takovou příčku by ta hra potřebovala ještě vybrousit pár hran. *4* Zítra si pro ni jdu. *5*
  • DwaR
    no, lenže na konzole zas pociťujem akútny nedostatok RPG, grand a budovaťeľských stratégií, ťahoviek ako Total war... smutným faktom je, že dnes potrebuješ obe platformy, ak máš širší záber hier a nechceš sa nechať obmedzovať vo výbere (myslím konzolu aj PC. žabomyšie spory medzi X a PS nechávam trollom, ja radšej hrám). u mňa tento problém vyriešil vek... nedostatok času ma obmedzil na prísny výber hier, ale mať viac času, tak jednoznačne kombo PC/PS.
  • flash789
    No uvidime, far Cry a Assasin z toho smrdi na sto honu, ale snad ne. Za chvili se na to vrhnu.
    Dle recenze to vypada jako idealni novinarska basta, hra nikoho do niceho nenuti a neni se treba o nic zajimat, protoze to funguje i tak, doufam ze to jsou jen novinarske zvasty a bude to mit nejakou hloubku a nebude to ploche jako UBI tvorba. Kazdopadne aspon svet me asi nezklame, tak trochu mi pripomina knihy Harryho Harisona smichane po ruznu dokupy, a ty ja mam rad.
  • DwaR
    wau... čakal som ultimátnych 10/10... toto je asi prvá hra, ktorú naozaj úprimne závidím hráčom PS4. tak si ju ľudia užite :)

    recenzia pekná, teším sa na gameplay (živák som nestihol)
  • Slysim nejake praskani...jako zilky, nebo co...
  • Peppa
    Ten důvod začíná na Z, končí na elda a vychází v pátek *3*
  • Je u nás na disku PL?
  • zaty
    Adame, super recenze, díky moc.Už ve FC z tebe sálalo nadšení a to se mi líbí, protože o tom celé to hraní je. :)
    Až dohraju Bloodborne, jdu do toho.
  • Uz je to stazeno a ceka to jen na odemceni. :-)́
  • zaty
    Tak je to o výběru platformy. Pokud nechci hrát moby, rts a mmo, ale raději "open-world" akce, tak si na hraní přece nekoupím PC :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit