Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak po prvé čtu komentáře a dobře za ně. Po náročné 30h šichtě na webu a teď najdu novej seriál další typy na hry " survival miluju "

    Lidi díky :)
  • Souhlas a já bych nebyl vůbec proti, při vypuknutí mrtvácké invaze by to tu hezky zase zezelenalo
  • Při spojení zombie a Plzně se mi automatick vždy vybaví Kulhánkova Cesta krve..
  • To je jeden film z milionu :)
  • jan.pospisil.35
    řekl bych že zombíci se používaj proto že je to idealní protivník. zombíky najdete ve všech žánrechtakže sou flexibilní. bývá jich hodně takže má hrdina pořád do čeho mlátit (střílet). nejsou moc inteligentní takže scénáristovi nebo programátorovi nedají moc páce. a hlavně zombíka nebude nikdo litovat spíše naopak takže ho může hrdina drtit v lisu, šmelcovat bejzbolkou, čtvrtit motorovkou, rozstřílet brokovnicí a dělat mu spoustu dalších ošklivejch věcí který by u jinejch nepřátel tak dobře neprošli. jsou to prostě takový pohyblivý terče který můžete zozšmelcovat na tisíc způsobů.
  • No ono hlavně 1 osoba proti 100 stejně inteligentních nemá šanci, ale 1 inteligentní osoba proti 100 bezmozkům šanci má a nemusí nutně působit jako Rambo. Proto je to tak oblíbený nepřítel, protože jich hráč může ve hrě zabít stovky a stále to vypadá věrohodně.
  • TheGGG
    návštěva některých diskuzí mi hodně připomíná zombie apokalypsu
  • GlaDOS
    Nepřátelé z Pacmana se nikde jinde kromě pacmaních her nevyskytují. Pokud jde čistě o duchy, ano, jako žánr bych to bral. "Duchařské" jako označení žánru se používá docela často. Pokud se jedná o tak významný prvek, ať už je to třeba nepřítel, a používá se tak často, zpravidla to definuje svůj vlastní žánr.
  • GlaDOS
    A já bych je jako žánr bral. Postapo je technicky taky sci-fi, ale stejně se ten výraz často používá k definici postapokalyptických her (RPG, adventury,...), filmů či knih. A jelikož zombíci jsou právě stěžejním motivem, klidně se tak hry dají definovat - zombie RPG, zombie RTS - podobně jako sci-fi adventura, fantasy RTS,... Ale je to jen můj pocit, jak škatulkuji hry.

    Neříkal bych tomu pozérství. Taky jsem přesycen určitými tématy. Ale vždy doufám, že se v něm nalezne nějaký klenot, takže i když jsem přesycen, nevadí mi, když je těch her hodně.
  • Nebejt zombies, nezažil bych tolik krásných nocí plánováním co kdyby...Díky nim vlastně znám dost Plzeňských míst kam by směřovala moje noha po vypuknutí *6*
  • a co zafehouse diaries ? kedaro a dalsich 9 lidi z rad luzy zas vi hovinko, o cem mluvi.
  • Nekazí ten pocit trochu cheatři a lidi co jim je jedno jestli umřou a dělají kraviny?
  • Teda chtěl bych tě vidět v reálném světě, kde by všude byli zombies..pomalí šourající se, ale bylo by jich jako nasr...to bys přežil venku asi tak 2minuty, než by si zombies z tvých střev udělali hračku
  • Ale to není pravda, že jednají pudově a nepřemýšlí. Se koukněte na film Země mrtvých.
  • sleepless
    Své důvody pro neustálé stěžování si jsem rozepsal kolegovi níže. Nicméně, nejde o to, že je zombík zombíkem, jde o to, jak je tento druh havěti momentálně nadužíván v řadě spíše nedobrých her. Označení "bezmozek" bylo použito ve smyslu - jedná pudově, nepřemýšlí. Ale připomínku beru, protože máš samozřejmě pravdu :)
  • Je to takova vdecna modni vlna. *1*
    Za vypatlany mozek zombiku se vyvojari snazi schovat spatnou umelou inteligenci a blby animace. *4*
  • sleepless
    Zombie je většinou pouze typ nepřítele - žánrů a tematických celků, ve kterých jsou užívaní, je vícero včetně RPG, akce, survival horor (žánry) nebo postapo, fantasy, sci-fi (tématika). Takže už z principu nemůžu souhlasit s tím, že zombie hry jsou žánr.

    Pokud jde o stěžování si na to, že her se zombies je hodně, tak to vyplývá z jejich množství a hlavně podobnosti. Ano, hry se zombíky tu byly dříve a budou dále, ale jde o množství, jejich vyprázdněnost a pitomou jednotvárnost v návaznosti na úspěch Walking Dead nebo Left 4 Dead.

    Dokud bude trvat aktuální vlna, kdy se jedna zombie hra podobá druhé () a většinou je přinejlepším průměrná, tak si budu stěžovat. Stejně jako si budu vždycky stěžovat na jakoukoli módní vlnu, která leckdy přelomový titul nebo nové téma zaprasí tunou podprůměrných epigonů. Jestli to je póza, jak píše kolega o pár řádků výše, tak mi nezbývá uznat, že jsem pozér :)
  • Lukyz
    A co State od Decay? *4*
    http://undeadlabs.com/stateofdecay/
  • WarZ *1* *1* *1*
  • Zayl
    Zombie hry určitě samostatný žánr nejsou. Pacman by podle stejné logiky byl hororová survival duchařina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit