Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Člověče, díky za parádní tip.
  • Diky za tip, ani jsem nevedel, ze uz to vyslo.
  • Zkus Project Zomboid, to je to, co hledas :)
  • Tady jednu mate chytraci

    http://projectzomboid.com/blog/
  • všichni se začněte koukat na seriál In The Flesh, tam jsou zombíci, jaký jste ještě neviděli... (a to je skvělý :)
  • Fakt škoda, že dlouho nebyla nějaká hra se zombie :-D
  • palcov
    Já mám zombíky rád. Dobře se do nich trefuje a většinou nestřílí zpět.
  • tak najviac sa k realnemu survivu priblizuje DayZ
  • Viktor_H
    Dead State má zaděláno...
  • Deever
    Zombie hry jsou prostě žánr a ta páně Poláčkova posa mi přijde poněkud přehnaná. Jak zaznělo níže, je to prostě druh nepřítele. Je trapné, že ve fantasy jsou skřeti, orkové či podobně nazývaná havěť? Že ve sci-fi jsou různé rasy mimozemšťanů (chytří, hubení a fyzicky slabí a pak hloupí, velcí a silní)?

    Jo a ještě poznámka: naprostá zdrcující většina zombies má mozek, často je to právě jediná část těla, jejímž zničením je najisto vyřadíte. Tudíž žádní bezmozci!
  • GlaDOS
    Taky si říkám, že tyhle fráze už znějí ohraně. Zombie je žánr, stejně jako postapo, scifi nebo fantasy. Ale nikdy neslyším, že by si redaktoři stěžovaly na ohranost fantasy. Vždy se musí vzdychat nad hrami se zombíkama. Je to rasismus (zombíci se dají brát jako rasa, ne?).
  • opravdová simulace přežití v zombie světě? Opravdu?
  • JohnyTheZik
    Presne..

    "Další z řady her, které hodlají tohle téma vytěžit až na samotné dno, k čemu prostě jednou dojde"

    Tohle je treba uplnej nesmysl, kdyz prihlednu k tomu, jak dlouho tu s nama uz zombici jsou (a taky jak spatne ty hry se zombie tematikou vetsinou dopadaj)
  • Běhající zombíky nemám rád :D, jinak díky budu sledovat
  • prosím prosím ať je to survival...boj o každej metr a přežitou noc...realné hrozby i mimo stranu zombíků...pweaaaaaaaaaseeee
  • rancor1223
    www.kickstarter.com/projects/roam/roam
  • Musím nesouhlasit Z.Z. ! :) každý zboží má svýho kupce :)
  • Stormangels
    Opravdu se mi tato hra nezdá :-( Podle mě to nebude nic moc.
  • Kravina. Běžně se nadává na fantasy hry. Kromě toho co si budeme povídat, zombie hry jsou většinou dost špatné a zombí jako nepřítel neskutečně ubohý. Nejsou ty kecy trapné, ale většinou jsou právě tyhle zombie hry trapné.
  • Ano blbých nebo normálních zombie her je tady spousta ale kolik je opravdových simulací přežití v zombie světě, ani jedna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit