Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mafie nejvic popularni hra u nas. A to ze dvou duvodu. mela ceskej dabing takze tomu rozumel i ten nejvetsi pitomec z vesnice u hranic a druhej duvod je ten ze se tam mluvilo sproste, to se Jarouskovi od hranic taky moc libilo. mafie je u nas v cechach neco jako pivo nebo hokej, zabava pro tu vetsi, min inteligentnejsi cast populace. Nebyt toho dabingu nestekne po te hre u nas ani pes. Tak jako po ni nesteka vsude po svete.
    • Mart9
      Kvalitní trolling
      • az zejtra vychladnes, a zamyslis se zjistis ze to trolling nebyl..ale holej fakt. mam pomerne velkou zkusenost s lidma co si mafii 1 ci 2 porizuji, a ver nebo ne, pokud jde o anglickou verzi, tak 9 lidi z 10 si ji nekoupi.
        • Ze Cesi uprednostnuju hru s ceskym dabingom, pred anglickym, tak to je naozaj fascinujuce. No kto by to bol cakal?
          • U GTA to nikomu nevadi ze nema dabing. U predobjednavek na Mafii 3 je nejcastejsi dotaz..bude to mit ceskej dabing.? proste ta sorta lidi co hraje mafii a glorifikuje ji jasne dana. jarousci od hranic..
            • tady jde o to ze Mafii lidi bez dabingu nekupuji, jine hry ano..chapes ten rozdil nebo ses natvrdlej.
              Ona se prodava u nas i mafie bez dabingu, rozumis..
            • Inquisitor
              A kdyby GTA mělo dabing, tak to budou lidi kupovat s dabingem. Co je na tom? V každý zemi je běžný, že se upřednostní hra ve vlastním jazyce. Nedělej tady zase z Čechů extra případy. A jakou souvislost to má z hranicema? To je co za hovadinu?
        • Mart9
          Uvědom si, že ta hra je 14, slovy čtrnáct let stará. Samozřejmě už to není ono, ale tehdy dejme tomu do toho roku 2010 to byla fantastická hra. Hlavně byla i snadno modovatelná, takže jsem desítky a možná i stovky hodin strávil jen v samotné Jízdě. V žádné jiné hře mě tak nebavilo jezdit po městě. Dodnes bych ti dojel z jednoho místa na druhé bez mapy.
    • souhlasím s tím pivem, hokejem, Zemanem a Mafii. Protože ta hra není nijak užasna. Když mně bylo 10, tak jsem to samozřejmě žral, zkoušel jsem to teď a nic. Ani nostalgie ani nějaká zábava. Nevím no.
      • Když mě bylo 10...

        Pověz mi, jak se před rokem žilo.
      • v tý době nebylo ještě tolik sandbox her a mělo to krásnou grafiku na svou dobu a tak vole, byla to pecka
        • jasne, jen v ty dobe existovalo GTA 3, bohuzel nemelo ceskej dabing..takze jarousci hrali radsi mafii, tam to slovo do prde*e tak hezky znelo..
    • Kecas h*vna anglicky sem umel už dost dobre davno než vysla tahle hra a stejne to povazuju za jednu z nejlepsich a her a to kvulí pribehu ne kvuli dabingu.
      • Tak jiste, samozrejme ze cast hracu anglicky umela a treba se jim ta hra libila...ale majorita, co z mafie udelal modlu byla presne ta co popisuju nahore.
    • LoL, poprvý co souhlasím se staříkem flaškou...
  • Ja bych to hned neodsudzoval jen proto že tomu chybí tvurčí genius Daniela Vávru. I ze hry delane podle marketingoveho mustru se muže vyklubat neco dobreho, i když gameplay zatím moc nepresvedčil.
  • Já nevím no nějak to ztratilo duši. Je to dost sterilní a vlastně nic mě na tom neláká *9* Budu si muset počkat na reakce
  • vypadá to lépe než jednička. Jednička je stejně hypovaná jenom v Čechách, jsem byl v Americe, v Londýně a vždy jak padla řeč na Mafii, tak všichni kroutili hlavou. I recenze nebyly všechny úplně pozitivní viz 4/10 od EG..
    • Mart9
      Ten tvůj EG pak zařadil Mafii mezi nej hry historie. V nějakém podcastu se tomu právě ve spojení s tím hodnocením asi zrovna Dan posmíval.
      • A co že se posmíval. On je pro mě absolutně vtipná figurka. Jen doufám, že kkt si tyhle příspěvky dá na svůj Facebook. Tímhle ho pozdravuji...
        • Mart9
          Já jsem ti oznámil, že tvůj EG tu hru vybral mezi nejlepší hry v historii.
          • No nevim na Metacritics ma sice od hracu 9.1, ale pouze 77 hlasu za 15 let..to skutecne nevypada na nejakou svetovou senzaci, spis na anomalii, ktera se tady u nas zvrhla v bozske uctivani, ktere zachazi tak daleko ze na jednech nejmenovanych cz hernich strankach vyhlasili soundrack z mafie za nejlepsi vsech dob...chapejte uplne ze vsech her, to uz chce radnou davku nesoudnosti a fanatismu.
            • Vsak on torment je dost podobnej pripad. tak jasne ze mame dobry pivo, to nikdo nepopira, me jde spis o tu prihlouplou cechackovskou hrdost , kdy ti klidne nejakej id*ot co prilis hral mafii klidne rozdrbne hlavu pulitrem kdyz mu reknes ze jinde maji taky dobry pivo.
            • Co je na nejlepšim pivu tak nesmyslný? Piva jsem za život vypil hrubym odhadem 10 000 litrů a taková nakuřovaná Bašta, nebo cokoliv z produkce pivovaru Matuška... ne, moc lepších piv fakt nenajdeš. Btw. 77 je kladnejch recenzí od hráčů, jinak hru hodnotilo 782 lidí. Což sice taky neni tolik, ale je to víc, než má kupříkladu Torment. A to je nade vší pochybnost jeden z vrcholů rpg žánru a skutečná legenda.
            • Mart9
              Od dob Mafie jsem srovnatelně kvalitní soundtrack zažil jen v Life is strange.
            • Tak vynikajici klidne byt muze..ale nejlepsi uplne ze vsech hernich soundtracku?..sorry..ale lol..to fakt muzou dokazat jen cesi..stejne jako ten nesmysl o nejlepsim pivu a hokeji..
            • jamar28
              Mafie má vynikající soundtrack. A to hra samotná mě nijak extra nezaujala.
    • To máme jednu negativní recenzi od člověka, kterej evidentně čekal GTA, proti sedmadvaceti veskrze pozitivním. Příště si sežeň lepší argumenty.
      • já vidím ještě jednu 6/10 např.
    • A srovnavat 15 let starou hru s dnesnima, tak to jsi asi naprosto retardovany. Hezky den preji.
      • proč by ne, Bůh Vávra přece tvořil něco nadčasového :D
    • Myslim ze ses totalne vedle, i auta se chovali v mafii lip nez ve 2. Dvojka tak akorat odpad pro debili ze zapadu.
      • tak dvojka je samozřejmě daleko lepší hra, jde vidět, že kopli Vávru do zadku u udělali si to po svým čili zábavně. Jednička je poměrně nuda *3*
      • A tak je fajn, že už jim to řádně vysvětlil nadaný herní analytik a vzdělanec ze střední Evropy, který dělá čest své zemi a kultuře už jen svým úžasným jazykovým projevem.
        • Hlavne ze ty ses predvedl, ty hvezdo. Ja se muzu vyjadrovat jak chci a ocividne muj projev byl aspon k tematu narozdil od tebe ty zabari. Tak nez priste zacnes plkat, radsi si to rozmysli, at ze sebe nedelas zbytecne dementa. I kdyz mozna uz ses.
      • A co se tyce trojky, tak to hrat radsi ani nebudu.
  • kubi-wan
    He, vtipný, jak se snažej co nejvíc procpat do těch "hesel" ve druhym videu slovo "mafie"... aby nás přesvědčili, že to je pořád Mafie. Legrační.
    Proti hře ale nic nemám, jen mě nějak zvlášť nezajímá...
  • Konečně pořádná multikulturní hra, která bojuje proti stereotypu násilného afroameričana! V první misi musíte ukrást náklaďák a přejet s ním dav bílých xenofobních rasistů, kteří žalovali policii na gang barevných kapsářů. Druhá mise potěší feministky, úkolem je v co nejkratším čase pobodat matku a 2 dcery, které jsou oblečeny v rozporu s pravidly Sharia a v šibeničním termínu se vrátit zpět do uprchlického tábora. Třetí mise je oddechová, začíná na nádraží a má 2 části. V první části je úkolem propašovat do vlaku sekyru a ve druhé s ní praštit co nejvíc pasažérů. V případě splnění časového limitu přibude do party další člen, Mohammed Abdul s vlastní příběhovou linií, která začíná v Afghánistánu. Nebudu vyzrazovat děj, ale můžete se těšit na ukázku z mise na uprchlickém člunu, kde vás čeká úkol vyhodit do moře co nejvíc křesťanů. *1*
    • pozor, aby tě uživatel hipsta neudal Kohoutovi...
    • Sr_Lobo
      Palec nahoru za správný HATEFREE pohled na věc *15*
    • Tento komentar me velice pobavil. *1*
  • Trapný hrdina kur... celou hru. A nevíc podněcuje černochy proti bělochům.
  • Černoušek Bubu
    má černou hubu,
    nožičky skládací,
    prdelku foukací.
    • *1* *1*
      • Zajimalo by me jak by dopadla prvni mafie kdyby byl hlavni hrdina cernoch, zrejme by to nikomu nevadilo..kdyz by mluvil cesky..
    • Mart9
      Zajímavé, já znal jen první polovinu. Kulturně si mě obohatil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit