Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak prave to ze pro hry muzou hlasovat vsichni prez internet bych videl jako nejvetsi minus, dopadne to jako vsude jinde, hromada ovci necha nominovat na nejlepsi hru roku kraviny jako je CoD a podobne
  • Samozrejme ze ME2, uz proto hlasovala cela nase gilda z wow *1*
  • Samozrejme ze ME2, uz proto hlasovala cela nase gilda z wow :)
  • na 100% to bude Mass Effect 2 vyhrava porad :) pak to bude zase ME3 hold co dodat :)
  • Prý Mass Effect 2 - copak může být hrou roku nalinkovaná a naskriptovaná jednohubka? Těžko. Takže to bude jedna z trojice Super Mario Galaxy 2, Red Dead Redemption nebo Heavy Rain. Ostatní jsou tam jen do počtu.
  • Spades
    Hral jsem ji.
    Multiplayer je od Modern Warfare uplne stejny - tzv Wager mody tu uz byly v modech od komunity...
    Single Player - o tom ani nehodlam mluvit.
  • Mass Effect 2 jasna volba...
  • Spousta veci co jsou masove oblibene jsou dementni nebo spatne.Kvantita se ne vzdy rovna kvalite,to by jsi mohl vedet *3*
  • a jak ty vis ,ze si ju nezahral.Takovehle komenty mam nejradsi *1* *1*
  • Hanzales
    Musel jsem dát Mass Effect 2, neboť z toho výběru nic jiného kromě Limba moc nešlo. Limbo jsem nehrál, ale aspoň viděl. Posléze koukám, že jde jen o konzolové hry a z těch na mně spíše udělaly dojem GOW3, U2, GT5, KZ2, alespoň co se uměleckého obsahu týče :)
    Edit: Mass Effect 2 by si to myslím i poprávu zasloužil (z toho výběru).
  • No ja myslim,ze je jasne co vyhraje *1* .Bude to fraska stejne jako ceny MTV ,kde vyhralo twilight *1* .
    A reci o tom ,ze cod hraje tolik a tolik lidi ,tak to musi byt kvalitni si nechte pro sebe,kvantita a kvalita nemusi jit vzdy ruku v ruce.Ostatne zminene twilight je taky spatne ve spouste ohledech a presto trzby byli obrovske,zejmena v porovnani k celkovym nakladum vcetne marketingu *1*
    Holt nad (ne)vkusem soucasne herni komunity zustava rozum stat *1* a nebo ja starnu *1*
    Osobne mi tam chybi napr fallout,metro 2033 a stalker:COP
  • takovy cs se hraje mnooohem dyl nez nejaky cod,ale to ty jiste vis *1*
  • dilinja
    hudebni doprovod a mass effect nikde?
  • LTM3
    Musí to vyhrát buď Mass Effect 2 nebo Heavy Rain aneb dobré a zábavné hry ( RDR a Limbo jsem nehrál, tak ty nemohu posoudit).
  • 9 hlasů pro Mass Effect 2
  • Ono, abych to ještě dal na tu správnou míru...tvé generaci třeba stačí tahle s prominutím s*ačka, ale pro mě to opravdu není a těch důvodů je tam víc. Rozebírat, co je na CoD špatně a co ne...to je na celý článek. Víš, ono by bylo dobré vědět, kdo to psal(tím myslím sebe) a třeba bys pochopil, že nejsem žádný hater, jen jsem toho názoru, že CoD je pořád o jednom a tom samém bez jakékoliv inovace. Jako datáč za 500stovku snad možná, ale prodávat to jako plnohodnotnou hru.

    Většina lidí to hraje kvůli MP, né kvuli té hře, že je hra blbá a má hromadu chyb mi přizná celkem dost lidí.

    Píšeš, že dokážeš přijmout názor, ale vůbec mi to tak nepřipadá *3*
  • Nějak málo her na výběr.
  • LTM3
    Že se nestydíte takhle tady sprostě lhát!
  • Díky za mínus, tady jde přesně vidět hloupost CoD komunity *1*

    Názor je postavený na faktech, CoD je o jednom a tom samém, žádná inovace a hromada bugů. Můžeš protestovat jak chceš, ale hrát to samé cca 6 let je docela trapas(Call of Duty 2 to začíná...BO končí).

    A dávat si plus je docela trapné, nemyslíš? *2*
  • smejki
    Jako pardon, ale kdo dělal ty nominace? Hot Pursuit a Dance Central, přičemž Starcraft 2 a Fallout: New Vegas nikde?
    Jestli jsem jen něco překouk, tak se omlouvám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit