Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak prave to ze pro hry muzou hlasovat vsichni prez internet bych videl jako nejvetsi minus, dopadne to jako vsude jinde, hromada ovci necha nominovat na nejlepsi hru roku kraviny jako je CoD a podobne
  • Samozrejme ze ME2, uz proto hlasovala cela nase gilda z wow *1*
  • na 100% to bude Mass Effect 2 vyhrava porad :) pak to bude zase ME3 hold co dodat :)
    • Samozrejme ze ME2, uz proto hlasovala cela nase gilda z wow :)
  • Prý Mass Effect 2 - copak může být hrou roku nalinkovaná a naskriptovaná jednohubka? Těžko. Takže to bude jedna z trojice Super Mario Galaxy 2, Red Dead Redemption nebo Heavy Rain. Ostatní jsou tam jen do počtu.
  • Mass Effect 2 jasna volba...
  • Hanzales
    Musel jsem dát Mass Effect 2, neboť z toho výběru nic jiného kromě Limba moc nešlo. Limbo jsem nehrál, ale aspoň viděl. Posléze koukám, že jde jen o konzolové hry a z těch na mně spíše udělaly dojem GOW3, U2, GT5, KZ2, alespoň co se uměleckého obsahu týče :)
    Edit: Mass Effect 2 by si to myslím i poprávu zasloužil (z toho výběru).
  • No ja myslim,ze je jasne co vyhraje *1* .Bude to fraska stejne jako ceny MTV ,kde vyhralo twilight *1* .
    A reci o tom ,ze cod hraje tolik a tolik lidi ,tak to musi byt kvalitni si nechte pro sebe,kvantita a kvalita nemusi jit vzdy ruku v ruce.Ostatne zminene twilight je taky spatne ve spouste ohledech a presto trzby byli obrovske,zejmena v porovnani k celkovym nakladum vcetne marketingu *1*
    Holt nad (ne)vkusem soucasne herni komunity zustava rozum stat *1* a nebo ja starnu *1*
    Osobne mi tam chybi napr fallout,metro 2033 a stalker:COP
  • dilinja
    hudebni doprovod a mass effect nikde?
  • LTM3
    Musí to vyhrát buď Mass Effect 2 nebo Heavy Rain aneb dobré a zábavné hry ( RDR a Limbo jsem nehrál, tak ty nemohu posoudit).
  • 9 hlasů pro Mass Effect 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit