Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stormangels
    TAk když I5-2500K zvládne BF3 Multiplayer na max tak není co řešit.
  • Ale prosím Vás, pobeží to úplne v pohode na bežných PC. To je i5 + nejaká GTX 560/660. Ono ten rozdiel medzi nejakými high a ultra bude prakticky zanedbateľný, jediné na čom to bude poznať, bude pokles fps nie grafiky, nejaké SSAO A HBAO A teselacia... No proste všetko čo vo výsledku nebude ani moc poznať.
    Už len samotný fakt, že sú v požiadavkách 8 jadrové cpu oboch výrobcov je minimálne zvláštne, pretože intel má podstatné vyšší výkon aj s menej jadrami, alebo frekvenciou.
    • Ocelot
      http://img.pandawhale.com/post-25367-give-that-man-a-cookie-meme-Pu-7nU9.jpeg
  • Takze na plne detaily si to zahraji jen kluci z NASA z rizeni kosmických letu?:)
    Ještě ze nejsou 32 jadrove procesory, urcite by je tahle ultra hra využila!
    Jinak peknej způsob jak donutit vahajici k předobjednávce ps4 nebo x1, cena optimalni sestavy a nove konzole bude zrejme dost rozdil.
    • a no jo, to byl jen vtipek..ale 20-25k a 10-15k za novou konzoli uz k zamysleni je..
      • no, na konzole v ultra to asi nespustis :)
        takze cca za 12k poskladas pc kde ti to v hd-ready pojde
        • Asi tak.Taky jsem ještě stále nepochopil, zda hry na konzolích konečně poběží ve FullHD(1080p) / 60FPS a nebo se bude obraz upsamplovat z HDready(720p). Pokud z HDready, tak na to ti stačí už pomalu kancelářský počítač s grafikou za cca 2-3k.
          • Ma to na nich bezet nativne ve FullHD, takze 1080p, ale o zadnych pevnych 60FPS rec nebyla. Ubi uz uhlasil, ze Watch Dogs pojedou jen ve 30FPS. Nektery hry, treba zavodni, ale maji v 60FPS bezet. To je na vyvojarich co si zvoli - bud lepsi grafiku a 30FPS nebo horsi a 60FPS
        • hmm..na ps4 nebo x1 si myslim to pojede v ultra uplne v pohode, mozna i lepe, diky snadnejsi optimalizaci.
          • mno, to sa mi nezda, kym neuvidim, a nebude to potvrdene, tak neuverim :)
    • preco, AMD proc za 6k+AMD HD 7970 za 9-10k+ nejaka doska a nejaky disk a si na 20-25k
      NASA?
    • taky si zrovna nejsem jistej jestli ma vůbec vyznam se touhle hrou nejak vyrazne vzrušovat, nevim jak vam ale me pobihani po meste s mobilem všeumělem v ruce zrovna moc zabavny neprijde, obvzlast když existuje GTA 5 které mi prijde asi tak 20x zabavnejsi i když tam nejde hacknout sloup veřejného osvetleni.
      • Hej, to je dalsia vec. Ze v tych x videach, co ubisoft vypustil von, hlavna postava robi stale to iste. Vyzera to sice vizualne pekne, ale velmi stereotypne.
        Takze mna tato hra uz ani velmi nezaujima, aspon si nemusim bezat kupit 8-jadro.
    • Znám jen jedinou hru u které je proklamováno že by dokázala využít 32 jader :D
  • Mno podle toho co vidim to asi zase portuje Ubisoft Kiev ne?
  • tak moje ati 5650 s i5 se zapoti :D
    • Trochu podstřelená grafika proti tomu procíku. :)
      • notebook, naopak za ty prachy to lip pred ccs 2 lety neslo :D
  • Tak ja jsem v klidu :) akdyz se to bude nahodou hryzat, vypnu AA a bude to v klidu
  • jnsCZ
    Jak čtu diskuzi, mám pocit, že lidi sice chtějí next-gen, ale při zachování současných hardwarových nároků :)
    • Jak čtu diskuze já tak lidi ani nechtějí graficky vyspělé hry, což mi pak nedává smysl když vemu v potaz, že chtějí next-gen grafiku, co víc tam jako udělat se současnýma technologiema a časem na optimalizaci (a finančníma prostředkama) ?:D
      Mě připadá až trapné jak si někdo stěžuje na Crysis 2 že je hnusná (graficky, a taky že je) a pak stejně nadává proč není Crysis 3 DX9/10 kompatibilní...

      Pro ty kteří nechápou význam detailů ve scéně mám návod: běžte ven, a pořádně se rozhlédněte, napište si podrobný seznam toho co vidíte (ne toho co vnímáte, jelikož mozek většinu informací zahodí) a když pudete od velkých objektů k menším zjistíte že na co se díváte má nekonečno detailů. Když odstraníte některé detaily bude vám to připadat divné, ale nebudete vědět proč (jak sem řek, mozek zahazuje většinu nepodstatných info., ale vy víte že tam něco chybí). a hry se momentálně dostaly k vylepšování detailů, kterých si "nevšimnete", ale které ve výsledku doplňují scénu a vám to pak nepřijde divné.

      Tak se zeptám, co jiného by měli vylepšovat v grafice ?
    • No jde spíš o to že se najednou začne využívat 64 bitovej system a 8gb paměti a šesti - osmi jadra, i když se to dalo očekávat.
      • už bylo na čase
      • Lukyz
        Otázka spíš je, zda to dokážou smysluplně využít *2*
  • No opravdu me bude zajimat jak to bude pak vypadat v porovnani s next-gen konzolema a jeste lepsi bude old-gen :) rozdil ve vykonu cpu i5 nebo i7 vs nove konzole je velky a vs stare extremni. Takze chci videt jak to ty PC ultra pozadavky smysluplne vyuzije ;) Samozrejme ocekavam ze to bude bud nepoladene nebo tam bude spousta zbytecnych veci ktere jen seberou vykon ;)
  • Ocelot
    ono to zas tak horký nebude...člověk nepotřebuje 16x AA a podobný věci, aby ta hra vypadala jako na max. detaily...ani není u většiny her třeba mít 60FPS, aby jste si je užili... z praxe říkám , že s doporučenou sestavou dáte Ultra nastavení
    • Horst_Fuchs
      Zjevně nezkoušel Crysis 3. Tam v plným nastavení bez AA i Radeon 7970 má místama co dělat aby to stíhal, jak by to pak asi šlapalo na doporučeným i3 a GTX 560 nechci domýšlet. *7*
      • Kinet1c
        celkom v pohode a rozdiel je mozno znatelny medzi 30 a 60fps, ale medzi 60 a 120 je fakticky zanedbatelny, ale aj hra co ide cez 30fps stabilne to znamena nepada pod 30 by pre ludske oko nemal znamenat nejaky obrovsky rozdiel co sa plynulosti tyka, napr. mne FC3 slapal na max v rozliseni 1280x1024 medzi 30-40 fps a osobne som si bez merania ani nevsimol, kedy je 30 a kedy 40, ten rozdiel je zanedbatelny a kto tvrdi ze vidi rozdiel, tak sa mu to pravdepodobne len zda
        • 30 fps je na střílečky málo. A rozdíl mezu 60 a 120 je dost markantní. Plynulost míření je nesrovnatelně jinde. Hrál jsem CS zamknutý na 60 a bylo to ok. Pak jsem ho zamkl na 120, i když to monitor nedokáže vůbec zobrazit, protože je 60hz, ale poznal jsem rozdíl hned. Vizuálně ne, tedy mezi 60 a 120, ale v přesnosti míření ano. A 30 a 60 ti odliším prostým pohledem jako nic.

          Samozřejmě se hry dají při 30 fps hrát, ale při onlinu jsou pak lidi s vyšším frameratem ve velký výhodě. Často oželím nejvyšší nastaveni, jen aby byl stabilní a vysokej framerate. Fps online střílečky pod 60 fps odmítám hrát, u 3rd person her mi 30 fps nevadí. Čili Watch Dogs pohoda.
    • Tak to zalezi na preferencich ja teda radsi mensi detaily a 4xAA a 60FPS. Nesnasim kostickovane hrany a plynulost je pro me vsim. Hra ktera jede 30fps s dropama na 22fps kde pak prumer vyleze treba 28fps opravdu neni plynula.
  • Doporučená sestava:
    DirectX 11 grafika s 2 GB paměti (např. NVidia GTX 560 ti -> Za prvé je to Ti a za druhé nemá 2 GB paměti ale jen 1. *7*
    • Proc by nemohla bejt 2gb????
      http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814130683

      http://www.alza.cz/gainward-gtx560-ti-2gb-ddr5-phantom-d216645.htm
      • Kinet1c
        pretoze on nepocul o roznych vyrobcoch iba o niektorych co vyrabali len s 1gb :)
    • Vyrábali sa aj výkonnejšie varianty Ti ktoré mali 2 GB

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit