Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm i7-3820 (4jádroú a GTX770( 2GB)... 16GB RAM...
    To bych mohl rozchodit alespoň na high, ne?
    • Muzu se zeptat k cemu mas tam tech 16 GB RAM? Chapu, ze dneska jsou pameti levny, ale pokud to nepotrebujes kvuli praci, tak moc smysl pro hry v tech 16 GB nevidim. Nebo jsem neco zaspal? *1*
      • Kupoval jsem komp nedávno. Myslím do budoucna....:)
        • Tak to potom jo.
  • Mart9
    Tak požadavky bych splňoval, jen škoda, že na XPčkách to nespustím *16*
    • Drakens
      čeče Xp jsem miloval, ale co mám sedmi nedám na ně dopustit. Jinak ty používáš Xp 64 bit?
      • Mart9
        32 bit. Máte všichni pravdu, mám v plánu si do konce roku koupit sedmičky, snad to zase bude investice na dalších 10 let, když už to stojí tolik.
        • Drakens
          Já jen že pokud máš více paměti (což když si psal že splňuješ bez problému ty požadavky) než 3 Giga tak jsou ti k ničemu.....

          Jinak pokud koupíš Win8 máš právo na downgrad na jakoukoliv verzi Win systému bezplatnou. Jen musíš dodržovat takovou tu politiku že na Win8 Home (plácnu ) nemůžeš klesnout na Win 7 Pro ale na Win7 Home.

          Proto jakmile jsem dostal Win8 šel jsem na Win7 Pro.
          • Mart9
            To vím, že jsou mi bohužel k ničemu.
            Té změně jsem se dlouho vyhýbal jednak kvůli ceně (chci mít ten systém zase na mnoho let dopředu, takže nechci kupovat OEM) a jednak kvůli tomu, že jsem například chvíli dělal v těch "nových" officech a všechno jsem tam hrozně hledal. Tak aby to nebylo stejný u toho celýho systému. Nemam moc rád takový výrazný změny. Ale jak říkám, když už takhle hromadně začínají vycházet hry s DirectX 11, které na XP prostě nepustím, tak bude muset přijít změna.
            • Mart9
              Tak mi to prosím vás vysvětlete. XPčka mám asi 10 let, za tu dobu jsem pořídil dvě nová PC, asi 10x jsem XP přeinstaloval a onen "cd-klíč" jsem mohl při instalaci zadávat stále dokola a dokola a následné ověření pravosti systému proběhlo v pořádku. Když si pořídím OEM verzi Win 7, budu moct tohle následujících 10 let také provádět, aniž by mi to při další instalaci na nové PC napsalo, že ten systém, za který jsem vysolil tisíce, nemohu použít?
            • Drakens
              Jde, ve firmě zatím držíme 7 standart a pravidelně dělám down..jednou jsem musel i kvůli starému programu jít na XP z Win8 :)
            • Windows 8 už neřeší žádný OEM protože není žádná krabicovka. Koupíš tedy "OEM" verzi a HW můžeš měnit jak steklej. Najednou ale musí být ten klíč použitý jenom na jednom FUNKČNÍM počítači. Jak je to ale s downgrade z W8 na W7 si nejsem jistý zda to jde kdykoliv.
            • Drakens
              Celkem rozumím jen trošku se přiznávám že ti nerozumím s tím OEM. Ten systém nepozná jestli si vyměnil desku nebo procesor nebo Hardisk. Já mám placku s OEM verzi a vyměnil jsem bez problému jak desku, tak procák tak hardisk tak zdroj.....a to jsme už dělal pět čistých instalací cca.
        • Lukyz
          Prodávají se Win7 ještě vůbec? Teď všem agresivně cpou už W8.
          • erikse
            Myslim, že se ještě prodávají.
    • celoush
      XP? Ty jsem považoval za mrtvý někdy v roce 2010 *5*
    • Byť k tomu možná máš citovej vztah, tak přiznej me si to už je opravdu na čase se přemigrovat... Škoda compu kterej pak nevyužiješ...
  • To 8mi jádro je opravdu overkill.... i7 a i5 4jádro s GTX 680 na ultra bude určitě stačit...
    • Drakens
      Tak I7 mají osmi jádro.....neboť v sobě ukrývají Nehalem technologi...
      • jo já zapoměl že mají ony 4 "virtuální" to je pravda... nicméně nic na tom nemění že i5 to zvládne...
        • i7 navíc předražená 3930K na hry, je totální kravina...
          V dnešním srovnávacím testu jsme si proti sobě postavili platformu Intel LGA2011 a 1155, respektive procesory Core i7-3930K a Core i7-2600K. Bude výrazně dražší základ v podobě 6jádrového procesoru Core i7-3930K se čtyřkanálovým paměťovým řadičem rychlejší?....

          Intel Core i7-3930K se jako procesor pro herní počítač příliš nevytáhnul. Naše testovací sada her neodhalila kromě jediného nezřetelného vítězství (Batman. Arkham City) žádný pádný důvod, proč si i k těm nejlepším grafickým kartám současnosti připlácet na stále poměrně drahou platformu LGA2011.

          Pro zbrusu nový počítač s výkonnou grafickou kartou je stále více než dostačující sáhnout po Core i5-2500K nebo Core i7-2600K.

          http://www.svethardware.cz/recenze-intel-core-i7-3930k-vs-core-i7-2600k-souboj-ve-hrach/34464-7
          • Drakens
            Nevíš jak si vede 960? Jen pro zajímavost...
          • Mám i7 2600k a mohu jen říct, že jsem s ním naprosto spokojený a na klávesnici mám status vytížení CPU a mohu říci s čistým svědomím, že jsem ten procesor nikdy neměl na 80% + zatížen... Výsledky s ostatníma íčkama jako o moc pohoršení to není... Zase to ale zopakuju k téma 8jádro je opravdu moc... možná to bude platit u AMD ale ne u intelu...
        • Drakens
          V poho nehádám se já mám pravě I7 čko . Ale taky na to mezi námi čumím jak tele na nové vrata.
  • teraz si neisom isty ci to ma motivovat alebo demotivat na kupu pc verzie :) :)
  • Lukyz
    Tak jsem zvědaj co na to řekne moje i5 *1* Přeci jen mi to osmi jádro přijde trochu přestřelený...
    • mám i5- 4570, takže dúfam, že to pôjde
    • filias
      Taky přemýšlím, jak se bude chovat moje i5-3570K. A to jsem to kupoval jako CPU pro nextgen hry. Alespoň že ta grafika - GTX660 vypadá, že by medium zvládla.
  • Drakens
    Právě se o tom bavíme na bleskovkách.

    Je to první hra co chce 64 bit a hlavně 4 jádro...ale pořád nikdo nechápe k čemu ( jen pro zajímavost první hra na dvou jádro byl AC1) . To osmi jádro považuji za vtip...

    Docela mě zajímá jestli bude stačit to osmi jádro s I7960....Dle mého by mohlo.
    • AC1 jsem hrál na JEDNOJÁDROVYM PIV 3.06Ghz Hyper Threat v pohodě na nějakejch 25-30 fps
  • Peníze jsou připraveny :D
  • Horst_Fuchs
    A vida, že by první čistě 64bitová hra?
    Takiže pohoda, cirka jako u Crysis 3. A s tím osmijádrem to myslím nebude zas tak horký, dost bych se divil kdyby to umělo nějak smysluplně využít všech 8 jader.
    • Horste nejsi z Holýšova ? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit