Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jasne,jasne...zbrane budou super,levely budou super,nepratele budou super, 30 fps cinematic feeling bude super,believe the hype,uz se to zase rozjizdi jako u vsech her dneska *1*
    • No ale pozor, mi sa tu bavime o nextgen 30FPS, tie su lepsie ako lastgen 30FPS :)
      • Nevtírej se, zmetku.
    • No, uvidí se. Ale i když to bude jen průměrný, stačí i změna prostředí a i to může být dost k užitku. Jen doufám, že celkový dojem nebude jen přeskinovaný Ak, přeskinovaný flamer atd.
    • Mato1987
      Pôvodne to malo bežať na "filmových" 24 fps :D ale spamätali sa a dali to aspoň na 30 *5*
  • Mato1987
    A zase sa tu strhla absolútne zbytočná diskusia medzi PMR a konzolovým sedliakom a do toho sa zapojil aj jeden ultranacionalistický pepa z depa, kašlite už na to.
  • Dopadne to stejně jako RYSE... Tady to bude asi podobné zmáčkni X O [ ] To vám přijde zábavné ?
  • Prostredi a vizual hezky, ale osobne jsem od toho cekal trochu neco jineho. Ultra korydorova TPS, kde kazde 2 kroky bude nejaka animacka, to me vazne moc nelaka.
    Ale tak treba to nakonec jeste prekvapi.
  • Achjo to už nejsou diskuze o hrách ? Já jsem třeba pc hráč ale konzole sem taky dřív měl a občas se stane že závidím exkluzivní hru na PS ale že bych tady urážel někoho že hraje na něčem jiném je docela ubohý.Mě se třeba líbí že poslední dobou dělají porty i her které na pc neměli vůbec být a jsou kvalitní nehledě na to na PC se hry dělají taky kvalitně a dospěle to že jeden hloupý jedinec ukazuje na WOW atp jeho smůla ale každá hra nemůže být stejná já to nehraji ale líbí se mi že se to liší a má to svůj svět .The order 1886 mě docela zajímá i když si ji nezahraji a jsem zvědav co u toho bude :)
    • Je víkend, tak se děcka jako GGG přou, kdo má lepší krabičku na hraní. Ale dej tomu čas. Jednou ti chrabří bojovníci vyrostou a stanou se z nich hráči, kteří se hraním her baví. Jako ty, nebo já.

      +1
  • GGG to je solidni pako, ten clovek nemuze byt skutecne, neverim tomu ze neco takovyho byl nekdo schopne vyplknout
  • Kopia modernej akcie v kabate 19 storocia. Okrem toho kabatu zrejme nebude obsahovat nic zaujimave. Ale chapem ze niektore deti od konzol si s toho cvrknu do textilu.
    • TheGGG
      Hopla, další z milionu f2p PC exklusivitek, okrem další dávky barevných h0ven nic zajímavého.
  • TheGGG
    Závistivci zase brečí a jako tu*é stroje opakují svůj bábol o 30fps. No pobavili. Na tuto pecku se neskutečně těším, hry s podobnou atmosférou a tématikou se dnes kvůli obrovské zálibě PC nerdíků v omalovánkách už téměř nevyskytují.
    BTW: cutsceny jsou jedna z nejlepších věcí ve hrách, ještě teď vzpomínám na některé epické momenty z rozlíčných hlavně japonských her. Neskutečný maso, né jen tupě stojící postavy mluvící na vnášející se ruce ala half life.
    • "cutsceny jsou jedna z nejlepších věcí ve hrách"

      Njn, děcko odchované narativníma hrama. Bez cutscény si jeho hlavička ani neprdne.
    • Ja se tedy take obavam, ze to bude konzumni ultra linearni koridor s plochou hratelnosti. Kvalitni produkce, ale nekvalitni hra.
    • Jak byls jednu dobu relativně v pohodě a měl obstojné (i když nezřídka jiné) názory, tak už zase trolluješ.
      • TheGGG
        a v čem? Že mám rád cutsceny a těším se na hru, která je originálnějšá než 90% konkurence?
    • dospelejsi hry na konzole? ze ty zase dneska byls celej den na slunicku? *6*
      • TheGGG
        aha, představa PCčkářů o dospělé fantasy
        http://static.ongamers.com/uploads/scale_super/0/22/7217-dota2_ls_wk.png
        • Hmmm...Jsem výhradně hráč na PC, ale takhle si dospělé fantasy nepředstavuji. Takže nevím, jestli je chyba u tebe, či u mně.
    • http://www.youtube.com/watch?v=6qadVPSp_GM
    • Lol, kvuli zálibě PC hráčů? Vždyt kolem PC hráčů se AAA hry už nějakej ten pátek netočí. Takže pokud chceš někoho obviňovat z toho, jaká skladba her se v současnosti produkuje, tak se obrať na konzolisty, protože tam se točí peníze. Ostatně to je přece tvůj oblíbený argument ne? To o míře piratství na PC a že na ně vydavatelé prdí.
      Je vážně sranda, jak si protiřečíš, jen aby si mohl podpořit své rádoby fundované názory. *1*
      A ano, cutscény jsou fajn, pokud jich není tolik, že z hry dělají spíše interaktivní film.
      • TheGGG
        No kolem barevných moba šitek se prachy točí dost trollíku. Dospělý hry dnes jedině na konzolích.
        • A co mají běžné AAA hry (které se zaměřují především na konzolové publikum) společneho s moba hrama (které míří na pc publikum)? To je argument za všechny prachy. *1*
          Ja myslel, že konzolisty takové hry nezajímají a vzhledem k tomu, že se velké hry míří přávě na konzolisty, tak přece nemůžou nějaké moba hry mít na AAA hry jakýkoliv vliv.
          Ty si tak krásně protiřečís, to je vážně sranda. *1*
          • TheGGG
            Moba hry a bl1tky od blizzardu mají bohužel špatný vliv na úroveň fantasy žánru, děkujeme moc.
  • TheGGG
    Tato diskuze je krásna ukázka toho, jaká verbeš ta PCsr*čská komunita je. Proč do této diskuze vůbec lezou? Jen trollují a snaží se napadat konzolisty.
    • Se divím, že se ti tvoji konzolisti za tebe nestydí ty pablbe *1*
    • species
      asi to samy co ty delas u diskuze o wow ;)
    • RazorProduction
      tych 3 buzerantu co ty dali palec na horu lituju *15*
    • Ty jsi ztracenej případ......S.T.A.R.S........
    • Jistě, hlavně že ty děláš konzolovým hráčům dobrou reklamu. *3*
      Patříš do stejného pytle s těmi, které kritizuješ. Snad z toho jednou vyrostete.
  • To bude dalsi pruser, ale konzolisti budou chrochtat blahem :-) Nekomu hold staci malo. A ted me omluvte du si dat zapas v Dote.
    • Dota? I já jako PCčkář musím říct, že tu hru musej hrát snad jen vydlabaní teplometi. Nejhorší herní špína o ničem. To už i ten Quake 3 je přijatelnější hnůj ne tohle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit