Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celej clanek by se mohl hodit rovou do kategorie inzerce, ale to by nebyli aktivni komentare a pak by to uz nemelo zadnej smysl.
  • species
    Ja nejak nechapu koncept FPS na konzole.... hrat FPS na gamepadu?

    Co bude priste? RTS? Starcraft2 PS4 nebo Dota2Xbox?

    (to druhy je blbost, valve by se ke konzolim nepriblizilo *14* )

    oh tohle je 3rd person :D .... no dobre ... nechapu koncept neceho kde je potreba PRESNE mirit na konzolich
    • maros.goc
      To ma byt akoze co? Poprve, fps sa da hrat na konzolách rovnako ako na pc, myslis si ze kde vznikla napr seria Medal of Honor? No predsa na prvom Playstation..

      Rts a vobec strategie su na konzolách uplne bezne, hoci je to minoritny zaner ako KKND, xcom, red alert 2, warzone...

      " to druhy je blbost, valve by se ke konzolim nepriblizilo".... Vazne? To uz si zabudol na ten fail Steamboxy? Dalej Halflife bol vydany aj na PS2, Team Fortress 2 na PS3 aj Xbox 360, Portal 1 a 2 boli vydane aj na ps3 a x360, Left 4 Dead 1 a 2 aj na X360... Takze co?

      K tvojmu poslednemu odstavcu, ty nechapes ako moze niekto takto presne mierit s ovladacom... Holt, prezradim ti tajomstvo, proste existuju ludia sikovnejsi nez ty ;-) ešte predtým nez mi budes nadavat do konzolakov tak ta upozornim ze ja som pcckar
      • jenze to jsou vetsinou pc hry portnuty na konzole,to je ok,kdyz to udelaji opacne,je to k posrani,retardovany ovladani upraveny pro gamepad a nejlip jeste 30fps lock...
    • hehe, ty toho ještě nechápeš. Pojd si někdy zaboxovat k nám do tělocvičny, tam si budeš moct ověřit reflexy, třeba ti ta myš a klávesnice pomůže, můžeš si to vzít sebou... ty koncepte. *15* *8*
    • Ale FPS se na konzolích dají hrát pěkně, tedy ty pro konzole dyzajnované. Což je bohužel většina a trpí tím FPS na PC. Gamepadem krásně zamíříš, autoaim doladí přesnější míření a na otočení k cíli máš díky reakcím oponenta na úrovni lenochoda a inteligence opice (kdy nepřátelé nabíhají před hlaveň jen z jednoho směru bez žádné taktiky) času víc jak dostatek.
    • faitheater
      Valve by sa ku konzolam nepriblizilo?
      A co taky Half Life 2 a cely Orange Box? Vsak to vyslo na. PC, X360 aj PS3...
      Neviem preco by sa nejako distancovali od konzol.
    • No vidis a ja zase nechapu, co je tak skveleho na odklikavani headshotu mysi. Windows na zivem pozadi. Jak zabavne...
    • species
      To treba takovy Destiny, kdyz se clovek podiva na pvp gameplay tak to neni bitva ale banda chudaku co se marne snazi neco trefit
      • TheGGG
        Možná proto, že ne při každém zmáčknutí spouště je potřeba něco trefit. Na PC, kde je třeba nula dovedností a s K+M se stane master i bezrukej je asi zvykem, aby někdo dal dvacet hedšotů přes celou mapu (kór když každý druhý je cheater). Na konzolích dávají hráčí přednost pomalejšímu a zábavnějšímu hraní, skákački a hopsačky ala CS nás nezajímaj.
        • species
          Neprijde mi ze je na klavsenici kazdej master :D Jak jsi sam rekl je to rychlejsi a tim padem narocnejsi na reflexy.
          • TheGGG
            Ale houbeles, když jsem se poprvý přihlásil do mulťáku v CoD MW 1 byl jsem po pár hrách mezi prvníma. Když jsem se poprvý přihlásil do mulťáku libovolný hry na konzoli, trvalo mi pěkných pár dnů, než jsem se protlačil do půlky tabulky. Na PC v mulťáku všichni hrají jak kre*éni, točí se a poskakujou, bez rozmyslu se klidně nechávaj zabíjet. Na konzolích (a je to dáno i dospělejším publikem) se hry hrají mnohem rozvážněji.
            + ten malý fakt, že na konzolích nehrajem trapný omalovánky.
            • prrdel

              Na to mají právo jen drsní hošani od takových magořin jako je Q3, že jo?
            • Človek, co hraje CoDko a FPS na gamepadu by vůbec neměl zmiňovat slovo skill. Působí to hloupě.
            • TheGGG
              pěkně si tu jeden člověk povídá. *3*
              Neschopáci bez skillu
            • Jeste si zapomel tu o tom, jak hrani fps na gamepadu navozuje pocit REALNE strelby z REALNE zbrane. *3*
            • Na konzolich mame dospelejsi publikum *2* ( pise 17lete kluk *1* )
            • Jo, a proto mare skoro vsude auto aim, co *1* Boze do ceho si to dusi dal
            • species
              >dospelejsi publikum na konzolich

              tak to je gol :D ty vole GGG ty zas jedes :D Takovy ty 14ti leti COD hosi s ksiltem dozadu? :D
    • TheGGG
      Možná že ty a to špekaté pr*se co máš na profilu, máte prostě jen levý ruce a nejste se schopni naučit gamepad používat.
      BTW: Trolling 0/10, tato hra není FPS, ale TPS a těch je na konzolích mraky a ovládaj se božsky. To je důvod, proč je PC MASTER RACE nakonec vždy za v0ly *3*
      • species
        zpatky do diry justine
        • TheGGG
          Radši zhubni sádelníku.
          • FPS na gamepadu hrajou jen teplí hoši a holky, smiř se s tím a přijmi svou identitu.
  • Mato1987
    Nech si každý myslí čo chce ja sa na túto hru teším :) Veľmi som zvedavý hlavne na celé obdobie alternatívnej industriálnej revolúcie a celkovo prostredie Londýna a ako sa autori popasujú s tými sci-fi prvkami a alternatívnou históriou. Ja som už odmalička obdivoval Teslu a sám som teda zvedavý, či ten jeho nesmierne obrovský potenciál aj využijú a nebude to len nejaká bezvýznamná vedlajšia postavička.
    • rozumi mu nekdo? proč sem pořád chodí maďari?
      • Mato1987
        Pepa z depa, to je slovenčina, nie maďarčina, ak by to bolo po maďarsky, tak by si tomu nerozumel ani slovo, ale kedže je to písané zrozumiteľnou a spisovnou slovenčinou tak ťa to asi musí nesmierne iritovať, lebo sám neovládaš svoj materínsky jazyk a píšeš a vyjadruješ sa ako Jožinko z prvej ľudovej a preto si daj odpich, skús trebárs navštíviť naše krásne hory ale dávaj si na nich pozor, mohol by si kľudne spadnúť ako sa to stalo už mnoho veľkohubým a arogantným čechúrikom pred tebou ;)
        • Uživatel Pepa je prostě Pepa z depa a potřebuje otvírat věčné téma ČR/SR. Ale moc bych se tu neoháněl jazykovým testem, veľkohubým a arogantným čechúrikom apod.. Přece jenom to na Slovensku se dávají pokuty za češtinu v TV. *15*
          • Mato1987
            Za tým pomenovaním českého národa ako veľkohubého a arogantného si stojím, stretávam sa s tým skoro každé leto pri českom pobreží chorvátskej republiky a tak isto aj vtedy, keď si vyrazím na túru do naších krásnych Slovenských veľhôr . Neviem ale ako mám chápať tú poznámočku o pokutách, či to malo byť ako humorná vsuvka, alebo či si to myslel vážne *15*
            • Mato1987
              Abc:
              no tak to je teda riadny LOL k tomu článku :D Nesledujem televíziu skoro vôbec, preto som to asi vtedy nezachytil...
              Ja mám tiež zopár priateľov a kamarátov, čo sú z čiech a nemám s nimi najmenší problém, sem tam sa podpichujeme, ale ináč sme skvelí kamaráti. Ja trebárs osobne zbožňujem klasický český dabing v starších filmoch alebo na kvalitnú českú kinematografiu nedám dopustiť, ja dodnes považujem Vlastu Buriana za najlepšieho herca všetkých dôb, za ním je tesne v závese pán Filipovský a pán Werich. Keď som bol decko, kupoval som si všetky české magazíny o počítačových hrách ako level, excalibur, gamestar alebo score, na týchto magazínoch som vyrastal, medzi mojích najobľúbenejších autorov patril rybka, ale to som odbočil fakt totálne offtopic. Chcel som tým len povedať, že český jazyk je slovenskému asi najbližšie a mali by sme sa k sebe aj ako ľudia správať ako kamaráti a nie si vypisovať navzájom rôzne sarkastické a uštipačné poznámočky ako nejakí malomeštiacki hulváti.
            • Se slovenštinou ani slovákama nemám problém, myslím, že pomalejších jedinců jako je výše diskutují pepa je už strašně málo - teda alespoň v to doufám. Btw. Pokuta za češtinu v TV byla doopravdy myšlena jako vtip - odkaz mi poslal slovenský kolega z práce, a shodli jsme se, že je to absurdní.
              http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/253257-slovenska-televize-promluvila-cesky-a-doplatila-na-to/
            • faitheater
              No, "nasi" zahranicni turisti nie su o nic lepsi, v tomto smere si naozaj nemame co vycitat.
      • faitheater
        Asi nam nikto neoznamil, ze je zakaz navstevovat cudzie weby. Mozu sa navstevovat len stranky v rodnej reci a pred vstupom si musis nechat overit OP a zlozit rychly jazykovy test (v ktorom by si, ako sa tak pozeram, so svojou cestinou aj tak neuspel...)
        Predpokladam, ze ty chodis vyhradne len a len na ceske weby?
  • Úspěch hry bude stát z 90% na příběhu, jinak lineární rubačka v zajímavých kulisách... S koupí se rozhodnu, až se dozvím víc o tom, jak zvládli příběh a "formát" vyprávění...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit