Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď už je to pěkně vyladěný když si to vzal do parády Team Fusion :) Klepu se na patch 5.0 :D
  • Team Fusion z toho dělá špičkový sim
  • Pise se rok 2014 a je to porad stejne prazdna a nedotazena hra. Myslite, ze velikost krabicky vyvojarum umozni narvat si to tam, kam to patri? Protoze k nicemu jinemu CoD proste neni ani po tech nekolika letech.... RIP
  • Hrála jsem 1. Sturmovik a "forgotten battles" a obojí se mi podařilo rozchodit i na často proklínaných a zatracovaných win8 tuto řádně koupenou "pecku" se mi ani přes kontaktování technické podpory rozchodit vůbec nepodařilo - bez jakékoli chybové hlášky to prostě neudělá nic. Podpora mi pouze doporučila vyčistit disk a přeinstalovat grafický ovládač na prakticky novém "herním" PC - nic z toho nemohlo a ani nepomohlo. Takže vyhozené peníze a návrat k "forgotten battles"... *10*
  • Ahoj, omlouvám se za off topic,
    rád bych zkusil hrát podobné simulátory, na laptopu mám nejlepší displej, IPS na laptopu lenovo, ale je to integrovaná grafika. Zde je podrobná recenze teto integrované grafiky
    http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-4000-Benchmarked.73567.0.html
    myslíte že na tom laptopu lze simulátory hrát alespon na nižších nastaveních?

    Dále mám normální desktop, tam bych si mohl koupit grafiku - může mi pls někdo doporučit, jaká grafika je potřebná pro hraní těchto her, díky.
  • Já blbec si koupil originálku jelikož mě zajímá historie letectví a fandím všem tvůrcům leteckých simulátorů,ale asi naposled,protože tohle je naprostej běs a velký zklamání.Takže přátelé vrátil jsem se k Il2-1946 plus patch 410.1, plus HSFX 5.0 a jsem naprosto spokojenej.Jen tak na okraj mám kartu Ge Force GTX 560 a přesto se hra občas sekala *16*
  • Nad sběratelskou verzí se pár chytrých lidí zamyslelo a došlo k závěru, že je to označení verze, která nemusí být hratelná nebo spustitelná, protože je sberatelská. Sběratelská verze zřejmě tedy nepůjde ani vyreklamovat/vrátit jako nefunkční/nespustiltelná hra.
  • Opravdu dobře zvolené jmeno - kecal. Začátky Šturmoviku si naštěstí pamatujeme, jenom demo hrály tisíce lidí, taková to "nebyla" pecka.
    Co se týče ROF, původní engine od Olega byl odložen jako nevyhovujicí a engine ROF je vlastní a nový. A je to poznat.
    A mimochodem, Oleg se položil už asi před rokem a od nedokončené práce odešel. Z CLODu není nic po půl roce od vydaní a nic z něj nebude ani po roce...
  • CoD je uplne jina liga nez sturmovik. Ten rozdil v moznostech obou simulatoru je na samostatny clanek :) A pokud pamatujete zacatky sturmoviku tak to taky nebyla zadna slava trvalo dost let nez se z toho stala takova pecka. Jinak jak se tu nekdo posmival tomu ze CoD trvalo vyvijet 7 tak puvodni sturmovik na tom byl podobne. Pokud srovnate kvalitu grafiky v CoD a MSFS tak CoD beha furt rychleji a vypada lepe. Jinak co se tyce RoF tak je sice hezky ale vpodstate komplet engine dostali od olega - to se to pak vyviji trosku jinak, dodelali par detailu a prodavaji to jako "vlastni" simulator :) hold si to chce tak 1-2 roky pockat a doufat, aby se z toho oleg nepolozil :)
  • som si to kupil a zazitok je asi taky. V den vydania som ani nevedel sundat stihacku a pred dvomi tyzdnami uz to islo. Pritom zasahy boli ok. Nedalo sa pripojit na multak a uz som to ani neskusal. Proste nemam asi na to nervy. Toto je prve sklamanie a druhe nad grafikou /daka plechova/ a malym mnozstvom map v Red Orchestre. Pritom su tam veci v o ktorych sa moze nejakym hram iba zdat ale grafika nula bodov. Ten Sturmovik pekne pochovali.
  • Ešte že máme ten Rise of Flight, inak by technicky moderný letecký simulátor z historickej doby v podstate ani neexistoval *7* Akorát nemáme WWII a divím sa, že to ešte niekto nevyužil...

    Hold už dnes vývojári nemajú na toto gule a stavia radšej na mainstreamovú istotu...
  • ..aneb co se do Il-2 neveslo :)
  • Taky se to mohlo jmenovat Il-3 Sturmovik. Pokračování úžasného Il-2 Sturmovik... *1*
  • No proc asi chteji prodat znacku a vyzdimat prachy z hracu
  • Zayl
    No to je velice jednoduché. Když ti do ucha řvě 18 hodin denně vydavatel "kdy už to bude??" ... Po pár měsících změkneš :p
  • Pravda, starému Il2, který je vylepšen pačema od Daidalosů se tohle dílko zatím nemůže rovnat, možná tak za 10 let, a to zas tak nepřehánim.
  • Walldstein
    Za sebe musím říct, že plně souhlasím s recenzí...můj kompík (ač již téměř 2 roky starý) není žádné ořezávátko na kličku (ti kdo ho /to ořezávátko/ měli doma ví o čem mluvim), ale i tak je hra prostě po x záplatách stále prostě nehratelná. Je sice fajne že si můžu udělat pilota podle svého (téměř - pár věcíé se dá změnit, ale v celku je to k.....), ale k čemu mi to je když se při rozsáhlejší bitvě mění v něco co je opravdová slideshow...
    Abych to zkrátil...
    Je to paskvil v hehezkém kabátku (pokud jste v kokpitu a nekoukáte na terén) *1* , takže za sebe říkám "Děkuji, ale teď zmiz z mého HDD!!". PRostě IL-2 1946 v poslední verzi od Daedalosů (10.1m - chystaj patch 11) ideálně s ultrapackem 3 je milionkrát lepší..Na to jak je to už vousatej počin, je stále úžasnej...
  • Walldstein
    Zeptej se autorů... Také mi přijde trapné aby se hra jmenovala Il-2 a ono slavné letadlo tam nebylo (ani v podobě unflayble)..
  • Může mi někdo vysvětlit, proč se to ještě jmenuje IL2-Sturmovik, když tam nejsou sovětská letadla? *4*
  • Tak mě vzlet/přistání ve starém IL2 nikdy moc problém nedělalo, jak na klacku, tak na klávesnici. Nejtěžší je při vzletu na klávesnici udržet směr, protože se na keyboardu blbě ovládá kormidlo (na joysticku už vůbec... kdo to má pak srovnávat do původní polohy :)). Uvidíme pár měsíců... Jestli se to dotáhne na kvalitu starého Šturma, tak bych do toho možná i šel... ale ta letadla mi budu chybět (rozumněj: USAF, Japoncí, sověti).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit