Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď už je to pěkně vyladěný když si to vzal do parády Team Fusion :) Klepu se na patch 5.0 :D
  • MrSanta
    Fakt nechápu jak někdo může vydat hru v takovém stavu.
    Jinak pěkná beta-recenze *3*
    • Zayl
      No to je velice jednoduché. Když ti do ucha řvě 18 hodin denně vydavatel "kdy už to bude??" ... Po pár měsících změkneš :p
  • Může mi někdo vysvětlit, proč se to ještě jmenuje IL2-Sturmovik, když tam nejsou sovětská letadla? *4*
    • Taky se to mohlo jmenovat Il-3 Sturmovik. Pokračování úžasného Il-2 Sturmovik... *1*
      • ..aneb co se do Il-2 neveslo :)
    • No proc asi chteji prodat znacku a vyzdimat prachy z hracu
    • Walldstein
      Zeptej se autorů... Také mi přijde trapné aby se hra jmenovala Il-2 a ono slavné letadlo tam nebylo (ani v podobě unflayble)..
  • Walldstein
    Za sebe musím říct, že plně souhlasím s recenzí...můj kompík (ač již téměř 2 roky starý) není žádné ořezávátko na kličku (ti kdo ho /to ořezávátko/ měli doma ví o čem mluvim), ale i tak je hra prostě po x záplatách stále prostě nehratelná. Je sice fajne že si můžu udělat pilota podle svého (téměř - pár věcíé se dá změnit, ale v celku je to k.....), ale k čemu mi to je když se při rozsáhlejší bitvě mění v něco co je opravdová slideshow...
    Abych to zkrátil...
    Je to paskvil v hehezkém kabátku (pokud jste v kokpitu a nekoukáte na terén) *1* , takže za sebe říkám "Děkuji, ale teď zmiz z mého HDD!!". PRostě IL-2 1946 v poslední verzi od Daedalosů (10.1m - chystaj patch 11) ideálně s ultrapackem 3 je milionkrát lepší..Na to jak je to už vousatej počin, je stále úžasnej...
  • Konečně spravedlivé hodnocení.
  • Zlatý Rie of flight.
  • Ešte že máme ten Rise of Flight, inak by technicky moderný letecký simulátor z historickej doby v podstate ani neexistoval *7* Akorát nemáme WWII a divím sa, že to ešte niekto nevyužil...

    Hold už dnes vývojári nemajú na toto gule a stavia radšej na mainstreamovú istotu...
  • Pravda, starému Il2, který je vylepšen pačema od Daidalosů se tohle dílko zatím nemůže rovnat, možná tak za 10 let, a to zas tak nepřehánim.
  • Panove, tomuhle rikam recenze, jednim slovem YES!
  • dá se nějak reklamovat tenhle nepovedej paskvil.......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit