Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, jak píše Aleš, nákup je investicí do budoucna, navíc, se za cenu obyčejné, dá sehnat sběratelská verze, tak doufám, že až nastanou dlouhé zimní večery, bude nový Šturmovik zase vyladěnější.
    I když, teď mi došlo, že dlouhé zimní večery si vlastně schovávám na nový DCS: A-10 Warthog.... *2*
    • Nad sběratelskou verzí se pár chytrých lidí zamyslelo a došlo k závěru, že je to označení verze, která nemusí být hratelná nebo spustitelná, protože je sberatelská. Sběratelská verze zřejmě tedy nepůjde ani vyreklamovat/vrátit jako nefunkční/nespustiltelná hra.
    • ano ano DCS A-10 je spasa "simulantov" :) v case, ked uz som si myslel, ze simulator komplexny ako F4AF uz nikdy nevyjde...
      • Až ti ten tvůj Warthog jednou žuchne, tak jsi mě potkal v Ka-50 Hokum *2*.
        Píšu jednou, protože mi ještě chvíli bude trvat, než se to naučím používat - tak dva tři roky *2*. Ale pozor, už to umím "oživit" a vzlétnout. Bohužel tím to končí, většinou to hned roznesu do nejbližšího pole.
        DCS je úžasná záležitost *14*
        • Hele kucka. Uplne jste me rozzarili. Lepsi dialog jsem uz dlouho nevidel. Dik za lepsi naladu a nemyslim to nijak zle. Jen tak jak jsem to napsal :-)
  • zlatej il 1946.tohle má sice krásnou grafiku ale to je asi tak všechno! *16*
  • No, tak zastaralá hudba... Jestli myslí tu dechovku, tak ta je tématická k době a oblasti, kdy se vedla bitva o británii. Il2:COD se měl původně jmenovat Storm of war: battle of britain, měl být pokračováním Battle of britain:wings of victory a ne il2:1946. Proto tam chybí ruské stroje. To, že hra vyšla moc brzo, není chyba vývojářů, ale UBISOFTu, který nejprve celý tým po dokončení IL2: propustil a když viděl, že dělají něco hodně očekávaného, tak je zase vzal zpět a vydání simulátoru velice uspěchal, aby na ní vydělal. Tím si naštěstí zajistili to, že Oleg Maddox už zaručeně s ubisoftem nikdy nebude spolupracovat.
    • ano presne tak, uspechane datum vydani nebyla chyba vyvojaru, ale ubisoftu
      • Jasne, sedm let vývoje je příliš krátka doba, hnusné netrpělivé UBI.
  • A v jaké verzy byl ten recenzovaný IL2-CoD? Ví to někdo?
  • uzivatel1982
    Mno rok ještě budu lítat na http://www.warbirdsofprey.org/, pak zkusím jak vypada CoD a pak budu další roky lítat na http://www.warbirdsofprey.org/ :D.
  • Hrála jsem 1. Sturmovik a "forgotten battles" a obojí se mi podařilo rozchodit i na často proklínaných a zatracovaných win8 tuto řádně koupenou "pecku" se mi ani přes kontaktování technické podpory rozchodit vůbec nepodařilo - bez jakékoli chybové hlášky to prostě neudělá nic. Podpora mi pouze doporučila vyčistit disk a přeinstalovat grafický ovládač na prakticky novém "herním" PC - nic z toho nemohlo a ani nepomohlo. Takže vyhozené peníze a návrat k "forgotten battles"... *10*
  • Ahoj, omlouvám se za off topic,
    rád bych zkusil hrát podobné simulátory, na laptopu mám nejlepší displej, IPS na laptopu lenovo, ale je to integrovaná grafika. Zde je podrobná recenze teto integrované grafiky
    http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-4000-Benchmarked.73567.0.html
    myslíte že na tom laptopu lze simulátory hrát alespon na nižších nastaveních?

    Dále mám normální desktop, tam bych si mohl koupit grafiku - může mi pls někdo doporučit, jaká grafika je potřebná pro hraní těchto her, díky.
  • no v poslednim beta patchi uz jsou zvuky docela vylepseny - http://youtu.be/BIzzsh-uUKI ale stejne maji este co delat...
  • CoD je uplne jina liga nez sturmovik. Ten rozdil v moznostech obou simulatoru je na samostatny clanek :) A pokud pamatujete zacatky sturmoviku tak to taky nebyla zadna slava trvalo dost let nez se z toho stala takova pecka. Jinak jak se tu nekdo posmival tomu ze CoD trvalo vyvijet 7 tak puvodni sturmovik na tom byl podobne. Pokud srovnate kvalitu grafiky v CoD a MSFS tak CoD beha furt rychleji a vypada lepe. Jinak co se tyce RoF tak je sice hezky ale vpodstate komplet engine dostali od olega - to se to pak vyviji trosku jinak, dodelali par detailu a prodavaji to jako "vlastni" simulator :) hold si to chce tak 1-2 roky pockat a doufat, aby se z toho oleg nepolozil :)
    • Opravdu dobře zvolené jmeno - kecal. Začátky Šturmoviku si naštěstí pamatujeme, jenom demo hrály tisíce lidí, taková to "nebyla" pecka.
      Co se týče ROF, původní engine od Olega byl odložen jako nevyhovujicí a engine ROF je vlastní a nový. A je to poznat.
      A mimochodem, Oleg se položil už asi před rokem a od nedokončené práce odešel. Z CLODu není nic po půl roce od vydaní a nic z něj nebude ani po roce...
  • Já blbec si koupil originálku jelikož mě zajímá historie letectví a fandím všem tvůrcům leteckých simulátorů,ale asi naposled,protože tohle je naprostej běs a velký zklamání.Takže přátelé vrátil jsem se k Il2-1946 plus patch 410.1, plus HSFX 5.0 a jsem naprosto spokojenej.Jen tak na okraj mám kartu Ge Force GTX 560 a přesto se hra občas sekala *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit