Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sranda, tento projekt mi pripomína Cliffs of Dover (ale jeho autori sú väčší šmatláci), potenciál veľký, ale šanca totálne zabitá príliš veľkým sústom, ktoré autori nedokázali zvládnuť... Možno tú hru časom dopilujú, ale zlá povesť a s ňou súvisiaca malá komunita ju aj tak budú ťahať dolu...
  • To sa dalo čakať, pritom keby dokázali ponúknuť vypilovaný multiplayer a zbaviť sa toho zápachu Army, mohla to byť pecka. Škoda, takto MP rýchlo upadne do zabudnutia a s ním celá hra *9*
  • FeebeEWN
    hlavně, že když jsem psal, že to je ArmA 2 z druhé světové (čili bugfest první kategorie) dostával sem mínusků mraky :)) tady to máte černé na bílém ;)
    • Arma je oproti tomuto zlatá!! Tohle je tak hrozný až to bolí....
    • FeebeEWN
      ale je to škoda...
  • Tiež čakám, Singleplayer nie je možné kôli bugom dohrať a MP bez warfare pre mňa nemá význam !
  • Naprosto souhlasim, tohle se vazne moc nepovedlo :-(, jako mod proc ne preslapy se toleruji ale plna hra za plnou cenu... to uz si prebere kazdy sam.
  • victor
    Alfa a omega je cena tohoto modu ... pardon hry. A pak také záleží na tom do jaké finální podoby jej budou schopni autoři povedených modelů dotáhnout ....
    Já čekám - ostatně jak už je to u ARMA her zvykem ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit