Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To, čo sa v článku píše v súvislosti s Armou o realistickom chovaní techniky je dobrý vtip...
  • Doufám že mě tahle hra nepojede na 15+- na jakýkoliv detaily jako v Arma 2. Sice mám notebook ale na BF3 frčím průměrně 30fps medium/high. Takže jsem zvědav co se z tohohle vyklube.
  • lepší je wowko..
  • Moc tomu neverím, ale pokiaľ z toho nebude vo finále príliš cítiť Arma, tak tomu dám šancu...
  • FeebeEWN
    bugfest ala ArmA 2 ale z druhé světové... na sandboxové hraní bitev a podobně dobrý
    • Však si hrej lineární CoD, kde není problém odchytat bugy, protože přesně víš, co se bude s hráčem dít celých 5 hodin herní doby *3*
      • Tak by mohli dát veřejný beta test takovýchto rozsáhlých her aby vychytali takový ty největší bugy.
      • Buď trochu objektivní. Arma byla jedna z nejvíce zabugovaných her, co jsem kdy viděl. Opravdu otřesné. A ten engine... bože, těžko se hledá horší.
        • Můnuskujte, jak chcete, ale mám naprostou pravdu. Arma 2 byl zabugovaný a technicky naprosto nedoladěný titul... Kdo tvrdí opak, je naprosto neobjektivní a zcela zaslepený.
          • říká fanatický skyshitomagor? oo, jen tak dál, příště už snad dáš i tu o červené karkulace...
      • rancor1223
        Ale pár let/her opakovat pořád jedny a ty samé chyby to se smí, že?
        • U Skyrimu to nikomu nevadilo.
          • StanleyCZ, jdeš zpět do savu a problém vyřešen. Jednoduché. U Army 2 jakýkoli návrat do savu nepomůže, protože Arma je už v jádru technicky špatně udělaná hra. Kdyby si ty **** raději koupili nějaký engine a marně se nesnažili vyvíjet vlastní, který stojí za nic.
          • rancor1223
            Já teda nevím, ale Skyrim se po vydání dal bez problémů dohrát. To se o jakékoli Armě říci nedá.
            • no nevím ale s ARMOU jsem v životě problemy neměl max HW rázu(slabá grafika,malo RAM)
            • No, tak si měl štěstí. Mě se bugl jeden z příběhových dráčků (Konkrétně ten, co ho musíte lapit do pasti) a hra nešla dohrát.
          • Jaký chyby se opakují pořád dokola u Skyrimu, potažmo TES her. Chci nejméně tři. Děkuji.
            • "zde odkaz na článek Hellboye", nebudu to hledat, je jich tam zrovna přes 100 a to je jen začátek
      • Mechwarrior_bw
        +1
      • Tak tak, naprosto přesné.
    • rancor1223
      Tsss... Tady se takové věci říkat nesmí! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit