Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no nevím ale s ARMOU jsem v životě problemy neměl max HW rázu(slabá grafika,malo RAM)
  • hra je plná bugů
  • Prosím prosím, kdy bude recenze na tuto hru? A bude vůbec? Na steamu už je to ke koupi asi za 27 ojro. Na youtube jsem našel nějaké gameplay videa s komentářema a nehodnotěj to špatně. Chválej třeba realističnost tankových bitev, kritika však padla na zvuky. Zbraně tu zněj jak plivátka.

    http://www.youtube.com/watch?v=i1prfOG91pw
  • hmm
  • Steam je celosvetovy, ne?
  • asi nebude?
  • a ty jsi která národnostní buzna??
  • Syšel,hrál,nebavilo... *10*
  • No Wehrmacht je jasná volba obzvláště když je tam Konig Tiger
  • říká fanatický skyshitomagor? oo, jen tak dál, příště už snad dáš i tu o červené karkulace...
  • "zde odkaz na článek Hellboye", nebudu to hledat, je jich tam zrovna přes 100 a to je jen začátek
  • distribuce u nás??
  • V Armě aspoň nejsou žádné 2d stromy
  • XorxoxTalarius
    Tak tak ... jako mam rad kdyz je hra z druhe svetove a muzes hrat za obe strany ... :) Treba co si pamatuju tak kdyz jsi rusko v Pazner Generalovy dobyl na zlatou medaily, tak jsi pak mel invazi do USA :D To teprve byla psina :D
  • nezapomen na teplé spodní prádlo
  • StanleyCZ, jdeš zpět do savu a problém vyřešen. Jednoduché. U Army 2 jakýkoli návrat do savu nepomůže, protože Arma je už v jádru technicky špatně udělaná hra. Kdyby si ty **** raději koupili nějaký engine a marně se nesnažili vyvíjet vlastní, který stojí za nic.
  • Říkáš, že když do Ruska, tak jedině s Wermachtem, jo? *1*
  • Můnuskujte, jak chcete, ale mám naprostou pravdu. Arma 2 byl zabugovaný a technicky naprosto nedoladěný titul... Kdo tvrdí opak, je naprosto neobjektivní a zcela zaslepený.
  • No to tie zvuky tam ani mne moc nesedia... rovnaké ako v Arme 2 a pritom tam boli úplne iné zbrane, modernejšie ako budú sem
  • Vítš, proč tam nebude čeština? Protože pro české buzna-detičky se ji neoplatí dělat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit