Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Buď trochu objektivní. Arma byla jedna z nejvíce zabugovaných her, co jsem kdy viděl. Opravdu otřesné. A ten engine... bože, těžko se hledá horší.
  • Moc tomu neverím, ale pokiaľ z toho nebude vo finále príliš cítiť Arma, tak tomu dám šancu...
  • kdo chce vidět jak se správně hraje Arma ať si najde na youtube Channel CHKilroy.
  • Doufám že mě tahle hra nepojede na 15+- na jakýkoliv detaily jako v Arma 2. Sice mám notebook ale na BF3 frčím průměrně 30fps medium/high. Takže jsem zvědav co se z tohohle vyklube.
  • GlaDOS
    Počkej, za to že hraješ Diablo 3 tě tu taky zmínuskují. To se tu nesmí hrát :D
  • U Skyrimu to nikomu nevadilo.
  • Tikov
    Vypadá to až překvapivě dobře. U helem bohužel očividně užili jako předlohu ČSLA kus, použili poválečné granátové sumky, služební opasek 32 u tankisty je zapnutý na špatnou stranu a pěchota je nosí nízko a některé další věci se mi ne úplně pozdávají, ale jo- v rámci herního průmyslu to je docela slušný výkon.
  • To, čo sa v článku píše v súvislosti s Armou o realistickom chovaní techniky je dobrý vtip...
  • Už zase někdo propaguje PR? Proč to všude cpete ....
  • rancor1223
    Ale pár let/her opakovat pořád jedny a ty samé chyby to se smí, že?
  • FeebeEWN
    CoD nehraju. Akorát v poslední době Diablo III. Ale ty mínusy mě svým způsobem těší :)
  • Mechwarrior_bw
    +1
  • Tak tak, naprosto přesné.
  • Konečně jiný prostředí s té doby než normandie to působí docela svěže a vypadá to absolutně fantasticky.
  • Však si hrej lineární CoD, kde není problém odchytat bugy, protože přesně víš, co se bude s hráčem dít celých 5 hodin herní doby *3*
  • Lawliet
    Kdo dnes nevěřil po prvním gólu že vyhrajeme?
  • joooo gool
    jen aby to neotočili
    log(lag) ooooj

    já už jsem dneska trošku mimo
  • Lawliet
    mm .... hlavně že Laco si dokáže vyjet!
  • To už asi neotočíme *13*
  • Lawliet
    Second one??!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit