Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jste asi neslyšeli o hře red orchestra co?
  • a já ti zapíchnu rudou vlajku do tvé ještě teplé zadnice :-P

    jsem zvědavý na MP....ono vůbec. ARMA lze pojmout jako boj malého počtu jednotek, ale jak zvládne náš HW masivní počty jednotek téhle hry?

    Jinak hra nebude vyžadovat ARMU2 (nevím, zdali to v článku vyšlo) - samostatně spustitelná
  • Tak nato se těšim....Her z 2.světový neni nikdy dost...kor když tam bude kampan za nácky muhaha :))
  • lepší je wowko..
  • vojtas562
    AT už je pátek *14* musíme tu komunistickou hordu zastavit ! Do 1000 leté říše nepronikne ani jeden sovět ! O to se sám postarám muj vudče *15* *5*
  • Hmmm je to FAMO není to ... co ty hebrejské znaky na chladiči *3*
  • Četl jsem prewiev na tiscali ;) ..... chceš říci , že opoměli vůbec nějakou důležitou informaci ? ....
  • Nikdo tě litovat nebude ;D
  • FeebeEWN
    :D
  • Akorát asi jediná věc, co mě přijde taková nemastná neslaná, je ozvučení, což mi přijde jako docela škoda vzhledem k tomu, že u akcí tohoto typu to je setsakra důležitý.
  • No hele jako taky si troufám tvrdit že Arma s nejnovějším patche 1.60 má méně bugů než BF3 *2*
  • No, tak si měl štěstí. Mě se bugl jeden z příběhových dráčků (Konkrétně ten, co ho musíte lapit do pasti) a hra nešla dohrát.
  • Dobrej fór,že v ArmA 2 je míň bugů než v BF3 *1* *1* *1*
  • jakýkoliv!
  • bugfest?? vůbec hraju armu každej den a bugů je tam mín než v nějakým BF3
  • Tak by mohli dát veřejný beta test takovýchto rozsáhlých her aby vychytali takový ty největší bugy.
  • rancor1223
    Já teda nevím, ale Skyrim se po vydání dal bez problémů dohrát. To se o jakékoli Armě říci nedá.
  • jaky video
  • Tikov
    Mimochodem dle jednoho ze screenů to vypadá, že na seskakování z tanku je animace!
  • Jaký chyby se opakují pořád dokola u Skyrimu, potažmo TES her. Chci nejméně tři. Děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit