Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je sice fajn, ale hlavne aby to bylo OPTIMALIZOVANE pro pc! bad company 2 ma totiz stale problemy s optimalizaci. nevyuzitost grafickeho jadra vzhledem k vyuziti procesoru nebyla nikdy od ea vyresena. takze asi tak...
    • nevím jak tobě, ale mě to běhá naprosto plynule na GTX460, což je dneska mainstream, skoro až lowend....
      • asi tak .. se starou 260GT to facha na maximum nekde kolem 50fps
    • Protoze pc verze byla v podstate port.V tomhle pripade je to primarne na pc,tak snad si na optimalizaci daji zalezet.
  • Ti amíci jsou snad uplně dementní, pořád se v tom videu chlámaj až je to trapný , jim opravdu stačí málo. Zas takovej boom kolem nový hry, za pul roku si na ni ani nezpomenem. To že vyhtálo pc uz snad ani nedokáže překvapit, už bylo načase aby zastaralou konzoli konečně překonala.
    • SA-reg
      Toto má super grafiku, takže PC hráči o tom budou mlet ještě dalších několik let. Vem si Crysis. No a popravdě BF je i dost dobrá série.
      • No a nebude ten uspech Crysis spocivat taky trochu v tom, ze je to opravdu kvalitni a zabavna hra? Jedna s poslednich FPS, co jsem hral, ktera je opravdu zapamatovani hodna.. Chapu, ze spousta lidi muze mit odlisny herni vkus, ale lide, kteri o Crysis rikaji, ze je to blbost jenom na otestovani hardwareu, me neskutecne vytaci...
      • jo o Crysis se mluvilo, ale taky hlavně kvuli tomu, jaký to byl zabiják hardwaru :) tohle bych řekl, bude v klidu na dnešní dobu, i když se obávám, že si to nevychutnám na plné čáře, pokocháme grafikou a akcí, hlavně to bude uplně jiné než ten pokakaný CoD.. a právě se o tom bude mluvit dlouho, protože BF hratelností nikdy nezklamal.. dejme tomu, že MW3 vyhraje v prodejích, ale BF3 bude FPS roku 2011 a kvality budou uplně jinde.. a to nejsem prosím pěkně fanboy BF :)
        • no byt se testim, tak se trochu obavam, ze to bude mit ke CODu bliz nez si myslime .. alespon po herni strance .. atmosfera a vizualni podani vypadaji ze budou nekde uplne jinde ..
  • pre ludi s recami ako:
    "aj tak sa to na pc nebude predavat"
    "aj tak sa to bude priatit"

    za prve: aky vaznam ma piratit hru zameranu cisto na multiplayer?
    a predpokladat ze DICE urobi taky fail ako COD kde isiel multiplayer aj na cracknutych verziach. nehvoriac o ich neschopnosti vysporiadat sa cheatermi

    za druhe: http: prispevok od predstavitela DICE na EA fore http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/933150-updates-servers-now-soon.html#post13086470 --- btw: PC currently has more people playing and are in game servers than both the consoles. + http://www.megagames.com/news/bad-company-2-proves-pc-gamers-are-better-gamers-console-gamers
    ked k tomu priratam fanuskovsku zakladnu a pocet hracov ktorych ma PC exkluzivita Battlefield 2 ... urobte si obrazok sami.
    • SA-reg
      No správně... multiplayerová střílečka se víc hraje na PC. To je ale překvapení.

      Na Xboxu se totiž hraje Halo a Gears a na PS3 CoD... BF totiž potřebuje teamwork atd. a toho se konzolistům nedostává.

      Jo a konzole nejsou v hajzlu, jen na ně nepatří takovýto tituly...

      A všimli jste si, že pokaždé když se zmíní konzole, tak PCčkáři musí přiběhnout a opakovat jak jsou v hajzlu, jak je tam hrozná grafika atd. Děcka, to se těch konzolí tak bojíte, že je musíte pořád shzovat? *7*
      • Stejně jako konzolisti, kteří pcčkářům neustále opakují, že PC je mrtvé, že mají na konzolích takovou spoustu her, kterým pc hry nesahají ani po kotníky, že všichni pcčkáři jsou zloději. No, myslím si, že si nemáme co vyčítat. *1* Já proti konzolím nic nemám, sám s kamarádem hraju různé co-op hry na xboxu, ale tyhle ty kecy mě vždycky naštvou.

        PS: Ty děcka si pro příště odpusť, není to dobrá vizitka pro tvou inteligenci.
      • konzole nemusim, ale za situaci ohledne vyrabeni titulu jen na ne si muzeme my pcckari sami. jinak s tebou souhlasim, ze fps na konzole nepatri. hrat totiz fps na gamepadu...no je to proste kyc. na kobzole jsou urcite super sporty, zavodni hry, arkady atd...
        • Kdyz si na gamepad zvyknes tak je to celkem pohoda,sice nikdy u toho nemam takovou jistotu pohybu jako s mysi,ale clovek si zvykne.Kdyz ma nejaka fps pc i konzol verzi,tak volim pc.
  • Preed
    Tak je jasne,ze na PC to vyzera lepsie,konzole su uz v hajzli davno,ale aj tak sa to tam bude asi lepsie predavat..
  • Odulin
    Pc vyhrává? Ooo no to je překvápko. Kdo by to byl řekl, že dnešní hardware je výkonější než ten před 6 lety. Nic ... jenom rejpám, protože tyhle články srovnávající výkon konzole vs pc, kde se nakonec zjistí, že na PC je to rychlejší a hezčí mě vždycky trochu popíchnou:)
    • Co dodat, davam vsechny 4 palce nahoru, skoda ze jich nemam vice *2*
    • tak jasne aby taky pc nevyhralo kdyz konzole byly zastaraly pri vydani :) tyhle clanky sou uplne o nicem ... spis by me zajimala optimalizace
  • a vůbec proč to je i na PC?! když jednička byla jen konzolích !tak buďte pckáři v klidu :-DDD
    • toto je BF 3, bez neho by BC seria nevznikla a BC je oproti starsim BF shit, bud rad, ze to budete mat na konzole, BF totiz bola vzdy only PC zalezitost
    • Ukazkovy priklad,ze vetsina dnesnich hracu ,kdyz se rekne BF tak si predstavi Bad Company ,ale ze zde byl nejaky B1942 ,ktery to vse zacal,to ani netusi a ti lepsi z nich si mozna matne vzpomenou,ze tu byl nejaky BF2.Pritom oba zminene tituly strci cele bad company hrave do kapsy *1*
    • dieta prahovorilo :)
      ked vysiel prvy battlefield ty si este hraval pexeso.
    • to si pletes s prvnim dilem bad company ne? .. a taky tak ta serie vypada :)
      • tohle pořád bad company ! :-D
        • Cajk
          udělej si úkoly připrav aktovku do školy a pak přijď jo.)
    • nechapu kde si dosel na to ze prvni battlefield (battlefield 1942) byl jen na konzole kdyz byl i na PC a vydali k nemu 2 datadisky nez neco napises tak se podivej na net BLBE
      • On se sekl o to víc, že první Battlefied (1942) na konzole ani nebyl. *3*
        • sekl to je mírný slovo ten byl uplne mimo *3*
  • Tak to jsem zvědavý jak na tom bude prodejnost na pc :-DDDD , proto ať radši dělají první na konzole a pak na pc. A Johan Andersson ať jde do kelu, KÁR jeden :-D nejvíce prachů bude mít z konzolích ! na pc prodělají !
    • Myslim si,ze oni vedi mnohem lepe,jestli se jim to vyplati nebo ne.Kdyby vedeli,ze se jim to nevyplati,tak by nevrazeli tolik financi do vyvoje enginu,kterej v plne krase rozjedou jen na pc,kdyz by jim tahle platforma nevydelala prodelavala.Trochu se zamyslet priste by neuskodilo.
    • dam ti indicie chlapcek.
      BF Bad Company 2 podla statistik hraje na PC viac hracov ako na PS3 a XBOX360 dokopy.
      BF2 co je uz niekolko rokov stara hra hraju stale desiatky tisic ludi.

      nemam dalsie otazky.
    • oni to nedelají kvuli prodejim chteji udelat proste nejlepsi a nejhezci fps
      • ti jsou opravdu hodňí,že :-D
        • Hodňí *8* *1* !
    • Co to znamená "KÁR"?
      • prdelky ,že ? Kár je po cikánsku přirození
        • Aha cikán ,a kde jsi tu konzoli ukradl?
          • No ty si analfabet, dej si facku šašku ! :DDD Mám dokonce i PS3! dala mi na to tvoje máma , když jsem za to opíchal :-DDD a už mi dejte pokoj ,takový debilní otázky !
            • Nechci se vám do toho míchat, ale za co je zrovna analfabet? Za to, že neudělal mezeru za čárkou?
        • Aha, jsem si myslel, že to je něco maďarsky. Cikánsky ani maďarsky opravdu nemluvím...
          • ježiši to zná každý co chodil na učňák, se divím , že to neznáš - to si teda ještě malý kár :-DDD
            • To bude asi tím, že jsem na učňák nechodil. Na ZŠ jsem se s mluvčími nebavil, na střední byl jen jeden, co vypadl v prváku, a na VŠ jsem zatím žádného neviděl. A prosím, nenadávej mi, já ti taky neříkám Tu parva mentula. *4*
  • SA-reg
    Jo... čekám až se naběhne milion českých PC hrdinů a pořáně oslaví vítězství nad zlýma konzolema... že jo?
  • Tak a to máte za Red Dead Redepmtion a L.A. Noire ! *1*
    • No počkej, nemá být jeden z tebou jmenovaných titulů portován na pc?
      Osobně bych si radši zahrál L.A. Noire.
    • a za heavy rain, metal gear solid, gran turismo, uncharted, alan wake, god of war, gears of war, forza, infamous, resistance, motorstorm a další. co podobnýho je na počítačích? nic. co tam vůbec hrajete? nějaký tetris ne? :Da strategiema se prosím neohánějte, to už je passé. ale holt zadarmo je zadarmo, to se musí nechat
      • Jo hrááme tetris ale v cestine ty tlamo *1* *1*
      • ty ses fakt jarda.....
      • Strategie jsou pasé? Možná pro nějakýho CoD pobeďarovanýho puberťáka, co má orgasmus z toho, jak všechno hezky bouchá. Nesuď všechny podle sebe Jaroušku *3*
      • neptej se co na PC mame ... ptej se co nemame :) .. nemame zpomalenou AI, autoaim, kdysi jsme nemeli autoheal, nemame takove vykonove omezeni, nemame framedropy pod 30, nemame nedostatek tlacitek pro vyklaneni, nemame nepouzitelny inventar, nemame rozmazane textury a zoubkate stiny, nemame gran turismo, heavy rain, god of war, gears of war, forza, infamous, resistance, motorstorm .. ale samozrejme mame i nevyhody :)
      • Prej passé. :-) To, že se to nehraje na konzolích (nebo jen velmi omezeně) ještě neznamená, že to je passé. A z toho všeho, co jsi vyjmenoval by mě zajímal snad jen Heavy Rain... Takže klídek, jo? *6*
  • hlavne prosim 10x rychlejsi AI ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit