Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • musim povedat ze ten inventar je fant na pitchu spraveny. mali sa vratik k staremu morrowindu ale nee dodrbu to este viac
    • Hairy_Ass
      Jo, je to takový divný, a hlavně zdlouhavý. Jinak nevíte, čím se otáčejí ty 3d předměty v inventáři - když už se s tím tak chlubili, tak jsem to chtěl vyzkoušet, ale šipakama se pohybuju jen mezi políčkama v inventáři. Díky.
      • MrSanta
        Myš?
        • Hairy_Ass
          Díky, já už jsem byl z toho konzolovýho ovládání menu tak zblblej, že jsem na myš ani nešáhnul. *15* Asi si půjdu po tom týdnu do hospody pročistit hlavu. *1*
          • MrSanta
            No ty wole, já myslel že dostanu sprďáka za de*ilní radu a ono to pomohlo *1*. Já chudák musím ještě vydržet 6 hodin než si zahraju. Krabičku už ČP doručila, ale ze zaměstnání se utéct nedá *13*
            EDIT: rotovat s předměty by mělo jít i během nahrávacích obrazovek. Kurňa, už abych byl doma.
    • MrSanta
      Inventář v Morrowindu byl fakt výhra. Stačilo pár flašek, nějaké ty magické svitky, několik zbraní pro každou příležitost a našel si kulový.
      • ked si nevis upratat, tak nevis nist najst.
        • MrSanta
          Jasnačka, úklid určitě pomůže rozeznat lahvičky, když mají stejný tvar a barvu a nezáleží, jestli se jedná o healing nebo sílu. To samé u svitků, nebo zbraní.
    • je to nejhrubší port z konzole a jasná zpráva: "xbox is the king, fuck-off-pc"
      nezbývá než doufat v masivní patche *13*
  • No, takže teď aby udělali nějaký velký patch a bude vše O.K. *1*
  • za par let az ho opatchuji, vymoduji jako morrowind nebo oblivion a budu mit na nej pocitac tak si ho koupim :))
  • Peppa
    A co nová Zelda, která má zatím průměr 98%?
  • Basket day
    http://www.youtube.com/watch?v=K27GuSSha0s
  • Z.Z. a Hairy_Ass: Emoce dávají do té smrti trochu života a motivaci k činům. Např. proč bych měl někomu pomáhat, ať už jen ve hře, když vypadá, že je mu to uplně u řiťky. Ale chápu, že někdo to tam nepotřebuje...
    • pak je emocí v Oblivionu spousta... holt asi každý vnímá emoce jinak. mně to přišlo v oblivionu zcela v pořádku a nevšiml jsem si vůbec žádného rozdílu např. od Gothicu 3.
      • Tak to se Jowoodu povedlo presne to co zasmyslel. Znicit serii Gothic a udelat neco TES like. :-) Gothic 1 a 2 neni nic jako Oblivion.
    • Hairy_Ass
      Tady ale nejde o to, že tam nejsou, ale že je tam někdo (třeba ty) nevidí.
  • Tak už jen pár hodin, než se mi to dostane do pracek... na půnoční prodej nejdu, ale zítra to přijde poštou a jsem rád, že příští týden mám dovolenou *4* Akorát ten zítřek v práci bude ubíhat stejně rychle jako stoletá válka.
    • Hairy_Ass
      Tak to se asi konce pracovní doby nedožiješ. *1*
  • Jen tak bokem. Když vyšel Gothic 2 každej čekal, že kvůli bugům bude nehratelný...a už vůbec nikdo nečekal, že by se z něj stalo nejlepší RPG všech dob. :-)
    • Nemohu nesouhlasit. S Gothicem 1 a 2 jsem vyrostl, a jejich světy mě prostě pohltily. Ale nejvíc vzpomínám na zabugovanou trojku. Nejlepší příběh. Pro mě.
      Planescape mě minul, a dneska mi to už fakt nejde hrát, takže to nijak necen´m.
    • smejki
      přec srdcovka, tak rozhodně není nejlepší. navíc to má takový vlastní subžánr, ve výsledku tam toho roleplaye moc není.
      • ty ani nevíš co je roleplay smejkale, roleplay muzu hrat i ve strilecce
        • smejki
          Pane Howarde, kde jste se tu vzal? *8*
        • Cahir
          *1* Tebe jsem si v poslední době docela oblíbil. Takový kok*t bývá vzácný.
          • tvoje blbost na druhou stranu vzácná není *1*
    • Cahir
      Pro mě osobně nejatmosferičtější RPG všech dob, ale ne nejlepší.
    • Hairy_Ass
      Gothic 2 nejlepší RPG všech dob? Tak to leda v nějakém paralelním vesmíru, kde nevznikl Planescape Torment nebo Fallout 2. *15*
      • Moje dvě nejoblíbenější hry už od jejich vydání (Planescape o ždibíček vede) - smekám, pane *3*
  • Hanzales
    Já se radši nerozepisuju, já se hlavně strašně moc těším. Z nedočkavosti jsem už nějak vyrostl, ale u Skyrimu mám opět pocity, jako bych šel zítra na (dobře) třetí rande. Že tam budou chyby, s tím počítám. Ale ten zbytek si mně získal i pokud informace (nejen videa) za poslední měsíc sleduju se střízlivým očekáváním. Já mám na následujících 5 dní volna i nakoupeno jídlo, takže asi tak *3* Morrowind jsem hrál měsíce, hodiny deně, Oblivion už trochu méně, ale u Skyrimu mám jasno už teď.
    • a to s tím rande bylo hoodne dávno co *11*
      • *1* Ach joe, s tebou se člověk u diskuze nenudí... Jestli jsi takový i ve skutečném životě, tak asi moc kamarádů nemáš.
        • kamarady nemam ale mam mnoho bratru a sester
          • Hanzales
            Vodemně máš taky jedno ;o) Chce to brát věci s nadhledem ;)
  • Ne že by mě nějak Skyrim zajímal, poněvadž mě moc nejel ani oblivion, ale co jsem viděl těch prvních 20 minut na tom videu co tu bylo nedávno, tak mě to přišlo hodně slabý(na to jak je hra očekávaná). Ale nejde soudit dle prvních dvacet minut, takže jak budou hodnotit na games?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit