Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deb1l deb1l deb1l VELKY DEB1L
  • Zničili se všechny hmotové vysílače, tak asi těžko bude MMO. Jedině, že by to byl prequel a nebo MMO odehravající se jenom v jedné soustavě.
  • jindra.veliky
    kdyz uz kopie tak Unreal 3 ty konzolacka lamo
  • jindra.veliky
    kdyz to melo vyjit jen digitalne tak samozrejme ze by to musel stahnout *4*
  • tak udelali z toho vicemene linearni akcni strilecku s iluzi rozvetvenosti pribehu a naznakem RPG prvku ... bohuzel dvojka ve me nezanechala dostatecny dojem abych byl schopen posoudit jestli byla trojka lepsi nebo horsi, kazdopadne ME serii beru jako prvni dil a pak neco po tom .. a byt se pribeh snazi zabrednout do socialnich temat, nutnost zustat pristupnym pro sirsi publikum mu nedovoli ponorit se hloubejc a zustava jen povrchni slatanina sci-fi serialu a filmu .. presto jsem se bavil (minimalne prvni polovinu nez se dostavil stereotyp), byt jsem cekal konec trochu masivnejsi a uzavrenejsi (hodne zjednodusene receno .. "jdi, strilej, zapomen co se delo v predhozich 30 hodinach a zmackni tlacitko s napisem BEST END nebo ALMOST BEST END", je po trech dilech trochu malo) ..
  • Grifus
    Nahodou adventury zazivaly jeste nedavno boom (tim nerikam ze patrili mezi nejoblibenejsi) a predevsim pro ME je podstatny pribeh, takze v tom je to idealni zanr.
    MMORPG by treba stalo neskutecny penize, ale EA si to muze dovolit a pokud by prineslo v urcitych smerech inovaci (az revoluci) + naplnilo pozadavky fanousku, tak by se sakra vyplatilo. *3*
  • no tak adventury moc popularni dneska nejsou a MMO by stalo asi tak 1000x vic nez udelani FPS jako modu pro ME2
  • Grifus
    Kdyby radeji zkouseli udelat treba Adventuru nebo ono propirane MMORPG, ktere by melo pomalu nekonecne moznosti. Ale ne, musime udelat fps, protoze to je nejoblibenejsi zanr (= nejvic penez). Ani me nemrzi ze to nevyslo (snad ani nevyjde).
  • Vypadá to jako kopie HALO série, jsem rád že to nevyšlo. Teď jenom aby konečně něco udělali s koncem ME3 a vše bude ok.
  • genki.sudo
    Aj keď to je ME (ME moc nemusím, príde mi to ako scifi fraška, obzvlášť tretí diel je nechutný), zahral by som si to, bo MP strielačky je to, čo mám rád...

    :D
  • Hairy_Ass
    K čemu? Spíš by měli napnout všechny síly k dodělání obsahu SP, který se zatím jeví jako dost nekompletní (a teď nemluvím jen o useklém konci)...
  • MidnighT91
    Mohli by formou DLC vydat first person mod do Mass Effectu 3 ( myšleno do singlplayeru ) bylo by to zajímavé...
  • I když je to ME, tak bych nehrál (MP střílečky nejsou můj šálek čaje a bez příběhu by to prostě nebylo ono)
  • MidnighT91
    Kdybych si to stáhnul tak si to asi nezahraju protože je to MULTIPLAYEROVKA... Prvně to chce přemýšlet než něco napíšeš...
  • spis si chtel napsat "tohle mohlo vyjit, stahl bych si..."
  • MidnighT91
    Tak tohle teda mohlo vyjít, zahrál bych si...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit