Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lol, no ja ako neviem či to autor tohto článku vobec hráva. Ale moja skusenost je diametrálne odlišná.

    Hrávam to velmi casualisticky, tj tak 3x za týžden, teraz už i menej. A nie je to pre to že by sa hra nejak zhoršila, (posledny patch bol celkom výdatný). Ale pre to že jednoducho na to už nemám cas... To bude podla mna i hlavný dovod ubytku hráčou, jednoducho stárnu a nový prichádzajú menej, lebo ta hra predsa len už nie je najnovšia.

    čo sa týka Dynamic queue, čo mi uplne vypichlo oči "receptu jak spolehlivě zabít vlastní hru...oplátku zcela likviduje herní zážitek.." Toto je uplna hlúposť. Dynamic queue je najlepšia vec s ktorou obodbné hry kedy prišli. Strašne vela vecí to robi lepšími. Hraci sa nenatahuju na začiatku hry kto kam ide, nemusí sa repetetivne a trápne dohadovať pozicia v loby jednoducho si zvolia čo chcu hrať pred hrou a hraju to čo chcu hrať. Ako len toto može zabiť herny zázitok nechápem. Jedine že by autor zbožnoval nekonečne dohadovanie sa o poziciu a trenovanie najrychlejsieho pisania miesta hned ako sa spustí hra. Nestretol som nikoho kto by mal na novy system námietky.
    ---> Tak isto spomína toxicku komunitu... Toto može existovať, ale absolutne to nie je moj prípad, Večšina hráčou s ktorými ma to hodí do hry su viacmenej normálny ludia ktorý sa chcu zabaviť zrelaxovať a nepotrebuju si dokazovať ako prašili moju mamu. Toto sa aspon mne stáva minimálne, Určite to existuje, na nižšich rankov to bude asi ošemetnejší problem ale moj už tiež nie je nejak extra vysoký a hoc by som toho mal byt svedkom tak v zásade pochvalné oscenenia rozdávam 20x častejšie ako reaporty (ranked som prestal hrávať, aby som im to nekazil, ale som v nom najnizsia gold divizia)
    --->vyhaldavanie hry, priemerne mi to nájde hru do 2 minút. 30minut? To je uplne mimo realitu ktoru poznám
    ---->
    • Zrzzek
      Souhlasím. Hraju okoli platiny a s dynamic queue nemám problém. Problém s dobou čekání a dělání her "sehraný tým vs. 5 jednotlivců" se týká hlavně vyšších divizí. Navíc týmové rankedy se do hry vrátí. Tím nechci říct, že ve hře nejsou problémy, ale taky to není žádná pohroma.

      K úbytku hráčů. Hra už běží 7. rokem. To číslo hrajících lidí bylo obrovský a to, že postupně klesá, mi nepřijde vůbec divné. Druhým důvodem je Overwatch. Nyní ho hraje plno hráčů z LoL. Někteří holt s LoLkem skončí, jiní se zase vrátí...
      • Jack1947
        To je špatně že OW hrajou toxická děcka z LOl. O ně nikdo nestojí.
        • To ti prídem ako "toxické decko"?

          Neviem sice čo hrávaš, ale myslím, že takmer určite by si bol jeden z tých 20, ktorý by dostal report....
          • Jack1947
            Proč to vztahovat na sebe? Nebo ty sám hraješ lol ty diecko ?
            Nevím o čom točíš akých 20?ale ok sdostal bych určietě report aj naozaj aj tak aj aj jaj *4*
            • Jacku, Jacku, vzdyt ty neumis ani cesky, tak proc zkousis psat cizi reci?
  • Rekl bych, ze Riot experimentuje nez aby vedel co dela. IMO lepsi delat neco nez nic. Odliv hracu, a/nebo stagnace, je casem nevyhnutelna u kazdyho projektu. Kazdopadne naslouchani a komunikace s komunitou/zakazniky je stezeni. Toto tema mne docela zajima, dik za clanek.
    • Jack1947
      Jenže u Moba hry je to jedna z věcí co jim může zlomit snadno vaz *12*
      • Zrzzek
        Odliv hráčů? Nepovídej. Každá hra, která se nehraje, je mrtvá...
  • vindalooo
    Následující myšlenka nemá být trolení.
    Král je mrtev, ať žije král! Stejně jako všechny úspěšné značky postupně upadne v zapomnění. Internet explorer, Nokia, HTC... Dřív nebo později to čeká facebook a apple. Novým králem je Overwatch. Mně osobně se zase tolik nelíbí a třeba titanfall mě bavil více. V korejských herních kavárnách je už ale nyní nejhranější.
    • Jojo hlavně v PC branži to platí. Viz Microsoft, Valve, World of Warcraft, Counter Strike ...
      • vindalooo
        V PC branži a HW branži to platí víc než kde jinde.
      • SalemCZ
        kolik lidí hraje to WoWko?
        • Pár milionu...
          • vindalooo
            WoW: a křivka jde nahoru nebo dolů? Film nechtěli udělat dříve aby jím připadně nepřitížil. Logicky z toho vyplývá, že už nerostou. CS: Ano je to vyjímka, ale 1.6 se už taky nehraje tolik jako před 10 lety. MS zatím je v klidu, ale už se neprodává tolik PC jako v minulosti a na mobilních zařízeních hodně prohrávají.
            Ono je to prostě dané, všechno jedno upadne a nastoupí na jeho místo něco jiného a bude to čím dál rychlejší. Jak dlouho bylo na špičce rádio, jak dlouho to držela TV a kdo z vás se nyní na TV jako takovou dívá?
            • SalemCZ
              jsem zvědavej na pád Google to by museli asi zařídit úřady
    • SalemCZ
      jenom CS se nějak drží
      • Asharak
        Protože CS je na vzestupu, skoro na vrcholu podle mě, chybí zapojení Asie, furt dokola si říkám, kdy přestanou mít skiny hodnotua ze 150€ za skin zbyde 1€ *1*
        • Jack1947
          Víc cheaterů potřebuje jop.
  • Jack1947
    Jedno slovo Overwatch *4*
    • Overwatch není zase tak dobrý... když se to tak vezme je to klon TF2 a ještě k tomu je tam cash-shop.
      • klon TF2 mínus skill
        fixed
        • Jack1947
          Klon TF2 mínus P2W helmičky fixed *5*
  • Byla by škoda, kdyby LoL skončilo kvůli chybám vývojářů. Kam by všechny ty sr*gory co nezahrajou ani wraith kinga v Dotě mohli odsmrdět.
  • Kremser si zas napisal bulvarny clanok :D
  • LoLko jsem zkoušel už pár let dozadu, kamarád to hrával a pořád básnil, tak jsem to zkusil, par dní jsem u toho vydržel.
    Pokud nebudu hodnotit jak hra vypadá, jak se hraje apod., tak co bylo příšerné bylo chování ostatních. Nevím s kým mě to strkalo do group, ale předpokládal jsem, že by mě to mělo dávat s podobnými nooby jako jsem já (byť jsem měl velké zkušenosti z Doty a Hon, takže jsem věděl, jak se moba hry hrají), tak neustálá salva nadávek na všechno možné.
    Vypadá to, že se RIOT napapal penízků, co jim stále tečou a je jim už buřt co s hrou bude, oni jsou za vodou...
  • Nebude to tím, že minulý rok vyšlo Heroes of the Storm?
    • Jack1947
      Ne
  • Vážená redakce, tohle je nejhorší (BY FAR) článek, který jsem měl tu "čest" si na games.cz přečíst. Autor očividně hru nehrál, popř. nepřekročil práh lvl 30 a nebo dokonce patří k oné elitě Bronze V hráčů, kteří prostě ze všeho viní hru a samozřejmě potkávají nejčastěji sobě podobné.
    Takže p. Kremser, vychutnejte si své elohell do sytosti a vězte, že úroveň Vašeho článku patří přesně do této kategorie. Doufám, že Vám redakce sebere právo se k LoL vůbec vyjadřovat, protože tohle byl opravdu humus. Zkuste Blesk, tam se článek tohoto typu určitě chytne...
    • hrál jsem Lolko čtyři roky a naprosto se s článkem ztotožňuji, ta hra jde do srance.
    • jj pravda boli
    • a mame tu krasny priklad toxickeho hraca nie len v lol ale aj v beznom zivote.
      Autor len s nadhladom shodnotil momentalnu situaciu a velmi trefne.
    • Nechápu podobné reakce. Vždy když čtu stránku na redditu, tak tam jsou lidé mnohem kritičtější a to se jedná o komunitu hry samotné. Redaktor jenom popisuje nálady komunity, ale někteří asi negativní názory nesnesou.
      • Zrzzek
        Samozřejmě že lidé si budou na redditu stěžovat. Protože když problémy necítím, tak prostě hraju.
        • Nebo si nestezuji a proste hru a komunitu opusti. Proto nektery spolecnosti maj takovy ty "feedback" formulare spokojenosti: aby vedely, i od tech co na reddit nechodi.
      • Jack1947
        Fanboys vždyt to všici moc dobře známe *4*
        • Ty tady ještě nemáš ban?
          • Jack1947
            Spíš se divím že multinicker jako ty tady furt tleje a smrdí *7*
  • Meow
    DOTA je pro malý děcka, League of Legends to je pecka
    • Zir074
      Rakovina je zlá a bolestivá věc. Zajímalo by mě, kdy budeme muset Youtube utratit. *9*
      • Meow
        Tak proč si z ní děláš prdel, cype?
        • Zir074
          Internet zbavuje lidi emocí a tak jim není nic svaté. Není cesty zpět...
    • League of Legends je pro malý děcka, Defense of the Ancients to je pecka....

      Takhle ten song zní víc uvěřitelněji.
      • Asharak
        LoL = DotA *7*
        • Tak to je hodně velkej trapas.
        • Jack1947
          LOl =! Dota ? *7*
    • jindra.veliky
      souhlas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit