Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    jsou to jen obyčejný upravený wallpapery, kterých je všude plno :D
    • ringmancz
      pošli mi prosím ten obrázek z Dirt Rally, děkuji
      • N0isy
        https://images6.alphacoders.com/593/593553.jpg

        Není zač. Logo si tam snad photoshopneš za pár minut sám.
        • ringmancz
          to pozadí máš kde?
          • MickeyMutant
            Tam, co všichni.
    • Mart9
      Jo no, měli by se stydět, že na obálku herního časopisu dávají herní wallpapery. *7*
      • Krescz
        co třeba vytvořit vlastní jako konkurence nebo každý jiný časopis? *15* (reakce typu už si někdy dělal časopis nebo ukaž svoje dílo si strčte za klobouk :))
        • Mart9
          Score že má vlastní? Kouknul jsem jim na archiv čísel a nevidim tam rozdíl.
    • Možná jsou to wallpapery, ale jde o to, jak si s tím grafik poradí. Mě osobně se celkový vizuál strašně líbí. Je jednoduchý a i přes to vypadá velmi dobře.Když jsme ve škole řešili grafickou stránku časopisů a každý spolužák přinesl na ukázku časopis, který čte, přinesl jsem LEVEL (konkrétně č. 248). Učitel byl spokojen a pronesl, že grafická stránka včetně obálky je na velmi dobré úrovni. Takže tleskám grafikům. *3*
      • Krescz
        mě se to taky líbí, ale ne protože nějaký učitel řekl, že je to na dobré úrovni
        • Já jsem to přinesl, protože se mi to líbilo a byl jsem zvědavý na hodnocení člověka, který tomu rozumí více než já.
  • no a čo,že sú na obálkach artworky z hier? ide o celkovú štylizáciu a úpravu obálky. aj ten artwork sa dá zmrviť na obálke. corfer nižšie (a aj viacero ďalších) to povedal dobre - serióznejší štýl obálkam sedí. vždy lepšíe, ako preplácaná neprehľadná obálka niektorých týždenníkov/mesačníkov v CZ aj SK.
    kreativitu očakávam vo vnútri čísla a to najmä v textovej podobe :)

    P.S.: za mňa asi DOOM. tie farbičky mi sedia a obálka celkovo pôsobí skvelo. ale aj taký samorost, to je vážne grafický skvost.
  • kulhy_parici_spici
    Ocenil bych na obálkách i jiná témata, než jen top hra měsíce, ale i tak mi přijdou obálky esteticky vkusné.

    XCOM – ty obličeje jsou prostě creepy, ať už je tam sebemíň graficképřidáné hodnoty
    DARK SOULS – černobílé zpracování hezky vystihuje chladnost DS
    DOOM – funguje to pěkně postaru
    NO MAN'S SKY – kompozice logotypu s tím pičoidním objektem je fajn detail
    SAMOROST – už jen pro výtvarno hry samotné
  • corfer
    Teda jsou to sice jenom artworky z her, ale pořád díky nim časopis vypadá na úrovni. Vy, co se tomu vysmíváte. Dotaz: Co byste asi tak chtěli? Wannabe obálky ze začátku 21. století, kdy byli herní časáky přeplácaný jak Květy? Mně tenhle seriózní styl sedí a i díky němů si nepřipadám jak patnáctiletej vocas, kterej si jde pro ABC...
  • Upřímně Level má jedny z nejlepších obálek vůbec. Vkusně zvolené a je mi jedno jestli je to vlastní či stáhnutá tvorba. Prostě to člověka přitáhne. Jen bych přidal více obrázků do recenzí třeba.
  • Vsechno jsou to jen prebrane artworky :-/ Kdyby aspon umistil grafik xichty redakce do toho XCOMu ... :-/
    Kdepak, ty tam jsou obalky typu DAYZ ktere znamenaly alespon nejakou praci a originalni vysledek...
    • Vogon
      Máš sice pravdu, ALE i přesto podle mě Level vypadá neskutečně pěkně a "in", díky prostému textu a čistému zpracování. Připomíná mi to vzhled hry Superhot. Navíc grafik využívá dobrých kombinací barev, viz obálka s Mafii 3(Červená na bíle, bílá na červené) a obálka s Geraltem, kde oranžový nápis kontrastuje s dominantní modrou košilí zaklínače, podobně jako pohár v jeho ruce.
      Žádná z obálek sice nemá na tu s Watch_Dogs, která byla lepší než hra samotná, ale pořád působí daleko profesionálněji než konkurence. Připočteme-li k tomu, že Level nemá hry zdarma k časopisu a má jasný font, klasickou černou na bílé a daleko více textu než obrázků, tak si z toho myslím, že Level jde po cílové skupině, které jde hlavně o čtení. Čímž chci říct, že by mohlo být daleko hůře.

      Každopádně bych si nestěžoval, kdyby remastrovali staré čísla s obálkou, která se nebude kroutit. *1*
  • fallanga
    Uvažoval jsem nad Samorostem, protože je to prostě nádherně malebná obálka, ale nakonec vyhrál XCOM. Ale upřímně, tento rok byly obálky trošku slabší. Minulý rok jsem měl teda více favoritů.
  • Obálky jsou fajn, máte hlas, ale spíš bych chtěl popřát do příštího roku nekonečnou inspiraci při vytváření dalších článků :)
  • No a co, tak jsou to artworky, ale dobře vybrané. Pořád lepší než obálky některých časopisů na západě (můj názor,např. playstation magazine mi přijde, že má obálky 90% fakt špatné).
    Nevím proč, ale pro mě vítězí obálka No Man´s Sky (o kvalitě hry se nebavím).
  • LEVEL 265 - Poslední Geraltovo dobrodružství - Nejlepší hra, nejlepší soundtrack, nejlepší rpg tak teď ještě nejlepší obálku, poď mi! *1*
    • na té obálce se mi nelíbily ty červené popisky dole a v pravém horním rohu... dost to zkazilo celkový dojem z artworku.
      Osobně jsem tak zavrhl pár obálek kvůli nevkusně přidaným popiskám o hrách...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit