Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dneska když má človek značku, stačí jít na KS. Jenže ono to zas tak horký nebude, dnes asi spousta lidí nebude vedet o co vubec šlo. Navíc grafika dneska už vypadá zastarale, nebudeme si nic nalhávat.
    • Nebude to tím že to je fakt 20 let? Zkus se podívat na konkurenty a jejich grafiku.
  • Hráčska obec bola vtedy u nás skutočne nenáročná. Na tú dobu to bola priemerná hra a uchytila sa len preto, lebo vtedy mládež nevedela dobre po anglicky. Dnes už mladí anglicky vedia, tak sa nemusia obmedzovať na nejaké lokálne priemerné kúsky alebo preklady. To isté Mafia.
    • A viděl jsi to? Hrál jsi to? Nebo pičuješ zcela bez rozmyslu? Vzhledem k tomu že tohle svýho času běželo i na 486 s CD srovnej co se dalo v té době pořídit.
    • Panebože, ty si opravdu nevidíš do pusy, ještě roky po vydání jsem nacházel 10kové recenze i na anglických stránkách, ale i ty weby už čas odvál...
      • To určite.
        • Ano, určitě.

          Tohle je jedna z doslova hrstky tuzemských her co za něco stála. Snažit se do ní kopat i když po 20 letech stále nevyšla ani jediná lepší domácí strategie je spíš ukázkou tvé slabomyslnosti. Ty jsi asi nikdy nic většího za své peníze neprogramoval, viď?

          Ale když se po tom citíš vyspěleji, tak jen do toho...
    • VladanD
      To je ale blábol. Spellcross byla herně i příběhově nadprůměrná hra a díky pěkné 2D grafice vypadá dost dobře i dnes. Já v devadesátkách vyrůstal, anglicky jsem neuměl ani prd, protože jsem se učil němčinu, ale to mi nebránilo hrát hry i v angličtině. A stejně tak to měly tisíce dalších děcek.
  • Legenda, ještě dnes mám doma na poličce originál CD i s krásným papírovým obalem. Hru jsem nikdy nedohrál, protože ti draci jsou ku.va silní. Rok co rok se o to zatím marně pokouším, snad letos o Vánocích se mi to podaří.
    • Mne sa prejsť hru podarilo iba raz a to asi po pol roku. Od vtedy som to skúšal niekoľko krát, ale neúspešne :) Na PC ju ale stále mám.
  • Túto hru som hral. Skvele som sa pri nej bavil. Až do momentu, keď som v jednej misii narazil na jedného voprusa zakempeného na kopci a odtiaľ mal dobrý rozhľad a ďaleký dostrel. Ja som nemal šancu ani poriadne mapu odkryť a on na mňa už sypal. Nevedel som ho nijako dostať, vždy ma vyklátil, tak som to prestal hrať. Škoda. Mohol som to skúšať viac krát a dohrať to.
    • Kompost
      ak spravne tusim ktoru misiu mas na mysli tak sa wizard dal perfektne zmasit mobilnou pechotou
  • Slagface

    Pustil jsem se do nahravani Letsplay serie Spellcrossu. Zatim se dari a je to fakt parada zase hrat. Komentuju anglicky, aby se podivali i zahranicni divaci a treba hru zkusili. https://www.youtube.com/channel/UC-E8xYC7NQhDziAM8JP8G3A

  • Nj, jen skoda ze to pod dosboxem sice nejak funguje, ale v urcity fazi hry se uz neda dostat dal protoze se to pokazdy se 100% jistotou slozi ...
    • Já i když mám originál, tak jsem si stáhnul z netu verzi, která krásně funguje na XP až do Win 7-8 a to i se všema videama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit