Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když si dá Jindra ke snídani rohlik považuje se to za kanibalismus?
    • Robotron3
      A teď si představ, kolik asi takovejch vtipů chudák Jindra musel za svůj život slyšet a pořád dokola. To je pak spíš smutný.
      • Coffin.Corner
        Ale sám si z toho dělal srandu v jednom Fight Clubu, když vykládal, že na škole tvořil se dvěma spolužáky trio Pečený, Slaný, Rohlík... *15*
      • To je pak spíš Aleš.
        • Robotron3
          To taky *15*
  • Simulátor Kozy, Simulátor Chleba
    a Simulator Rohlíka.
  • Chim
    Tak hlavně se nenechat opít Rohlíkem...
    • MickeyMutant
      To je antikorupční varování pro redakci?
      • Chim
        Spíš pro případné hrychtivé hráče (členy redakce games.cz nevyjímaje), protože jak říká jedno moudré přísloví: Nevěř nikomu, kdo má dvě nosní dírky.
  • Robotron3
    Vypadá to poněkud zjednodušeně a lacině. Na mobilech by to mohlo mít jistej úspěch, na PC tomu moc nevěřim. Ale to logo s dráčkem je fakt hrozný, to si updatujte. Vypadá to jako loga herních firem z dob Tajemství oslího ostrova a Dračí historie. *2*
  • sem dostal chuť na rohlik s máslem a se šunkou
  • To vypadá dobře! Problém bude, že to je primárně na mobily, takže engine, grafika apod. bude tomu uzpůsobena, takže až to vyjde na PC, tak asi nic moc, ale záleží jak se to bude hrát.
  • ako to vidi svet : slaby klon grimrock 2. meh. wont play
  • jsem na to zvědav. X let jsem si přál třetí díl. Zvláště po úspěchu Grimrocku jsem si říkal, že by se nový díl mohl objevit a je to tady. Škoda, že je to mobilní hra a není vyvíjena primárně pro PC. Ale uvidíme, nechám se překvapit.
  • Tak toho, že ve hře bude jen magie, jsem se bál už při čtení jména hry. A je to sakra škoda, vždyť BS1 byla taková super hra, na které jsem vlastně vyrostl. Už v druhém díle jsme přišli o meče, takže se ptám: Co má pan Rohlík proti fyzickým útokům a odkud pramení jeho snad až fetišismus pro kouzla a čáry?
    Jsem ale rád, že Caredbar je zpět. Město s obchodníky a ukoly jsem toužebně vyčkával v druhém díle Grimrocka, bohužel se ale tvůrci rozhodli jít jinou cestou.
  • "Studio na výtvarnou podobu hry zaměstnalo deset ilustrátorů, grafiků a animátorů." A uz na tom aj zacali robit? Nezda sa mi. V dnesnej dobe sa tusim s grafikou nikto nechce zapodievat. Dungeons of Aledorn, Vaporum, teraz toto. Vsetko to vyzera na jedno kopyto vypadnute z Unity, lighting flat, ziadna drama, materialy nemaju s planovanymi materialmi nic spolocne, drevo, kamen, kov, ani nejdu od seba odlisit. Snad vsetci pouzivaju tie same textury, modely.

    Brany Skeldalu 1 je snad jeden z najlepsich dungeonov ake som kedy hral. Ja by som rad videl prave Brany s poriadnym vizualom a hratelnostou. Obavam sa portu na PC. Citim, ze to bude len preportovana mobilna verzia, ktora na PC bude vyzerat zle. No uvidime.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit