Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallanga
    Jsem na to zvědav. Druhý díl jsem vynechal, tak do tohoto možná i půjdu.
  • sorry ale bez valečníka zloděje lučišníka si fantasy rpg neumím představit
  • Thorar
    Super,skvělá zpráva *1*
  • No, urcite je dobre ze se neco takoveho vyda. Ale pusobi to takovym mrtvym dojmem (prostredi) skoda ze to nebude zase kreslene jako prvni dil, kazdopadne se tesim, ma tabletu to bude jasna koupe, doufam ze nas neopiji rohlikem!
  • Mart9
    Tak ten tu sérii dobře dojí
    • Mart9
      Samozřejmě vtip, jestliže na třetím díle dělá nějakých 15 let po jedničce *15*
      Ale do téhle doby se hodí.
      • nic zvlastniho v hernim svete Diablo 3 vyslo taky skoro 15 let po dvojce...
  • První díl byl skvělý, druhý už se jim mo nepovedly taková nuda, ale tohle vypada podobne jako prvni dil, tak pokud to nejak neorezali tak by to mohlo být dost dobre :)
  • Samozrejme este je skoro hodnotit a posudzovat, RPG dungeon crawlerov nieje nikdy dost :-). Podstatny je RPG system, hadanky a celkova zabavnost ale minimalne podla ukazok, co sa tyka grafiky a vizualu, mohli by tomu dat viac nejaky svoj vlastny styl alebo atmosferu. Mam poct ze sa to az moc podoba na Grimrock, minimalne tie dungeony. Predsa len stare dungeony boli docela rozdielny (iste nie vsetky) vo vizuale aj atmosfere.
  • Mno snad neco udelaji s grafikou, minimalne aspon nasviceni a stiny. Vypada to hur jak mobilni verze prvniho grimrocku a na tom dela podstatne mene lidi :).
  • grafika je vážně hodně amatérská, modely i textury hrozný, to si dělá Jindra sám ne?
    • ucho
      no to je převedený z jedničky do 3D
  • Netuší někdo, kde by se dal sehnat druhý díl? Koupit to nikde už dávno nejde (ano, hledal jsem), stáhnout jde všude jen demoverze, torrent nikdo neseeduje...
    • Zkus uložto a podobné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit