Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Proč? Jenom kvůli tomu že to nemá "oduševnělej" příběh, "nextgen" grafiku to nemůže být zábava? Od toho hry přece jsou. *9*
  • hlavně žádné pečivovité otázky prosím *6*
  • Mart9
    Tak pardon, malinko jsem zatrollil, ale stojím si za tím. Připadá mi to i lepší než Goat simulator.
  • Jack1947
    Tímto pádem slibně rozvijejicí se studio které se mohlo zaobírat zajímavějšími projekty kleslo, k blbosti která zabaví stejně potrhlé publikum.

    Věřím že si to příznivce najde, avšak je to... achjo. Nadsázka tady moc k uvahu asi nepříjde no. Pak se nedají brát takovéhle hry vůbec vážně. Viz Goat simulator.... co bude dál simulace wc mísy... výkop kanálů by byl zábavnější. *4*
  • Na žito už si hraje Landa
  • Chapu... kdyz Mart9 je muj oblibenej mistni omezenec a cas od casu si na nej proste zareaguju no :(
  • walltar
    No abych se přiznal tak bych si radši zahrál simulátor chleba, než Tomb Ridera.
  • species
    to nechapes ze ten vocas jen prudi?

    Navic je to dost chaby pac prece vsichni cetl clanek a vime ze pujde ovladacem ovladat vsechny strany chleba(ctyri), pritom novy(neplest s temi starymi) Tomb raider si vystaci se sirkou ve W a muzes to sledovat jako film.... dost spatnej film ale to mas fuk
  • walltar
    No vidím, že tvoji rodiče taky mrhali lidskými zdroji ...
  • Je to jenom o tom koho se zeptas. Ja to treba vidim uplne naopak.
  • Tomu se říká "mrhání lidskými zdroji" za účelem výdělku. Kapitalističtí manažéři boří hranice své zbytečností! (snad bude i o tom simulace)
  • Mart9
    To mi nemůže nijak ublížit, protože všichni, ale naprosto všichni víme, že to není pravda *4*
  • Porad lepsi nez Tomb Rider.
  • Mart9
    Pořád lepší než Hotline Miami
  • species
    inb4 cela konverzace z trpaslika.
  • ,,Já nechci žádnej toast a on taky nechce toast. Pamatuj si, že tady nikdo
    nechce žádnej toast. Ani teď, ani jindy! Žádnej toast!"
  • species
    Ja uz hraju nekolik tydnu Mountain, skvely pocin.
  • simulátor píchání tramalu přímo do srdce? View jako surgeon simulator? why not? :D ovšem největší peckou je pro mě stone simulator..
  • species
    to je jeste slabota, kdo si nepicha tramal primo do srdce neni hardcore
  • species
    Jsou momenty kdy jsem opravdu hrdy hry kam az se herni prumysl za ty roky posunul, no a pak jsou tu taky momenty jako je tento kdy mam chut hodit PC z okna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit