Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • firebug
    No jestli tam nebudete moci hrát i za tmavý chléb, tak jsou tvůrci zas..ní rasisti, kteří si zaslouží shořet v pekle! :-)
    • danny_the_hound
      Na HARD vraj budeš hrať za celozrný chlieb a po zadaní špeciálneho kódu dokonca za tekutý *3*
      • firebug
        Přátelé, opomněli jsme to nejhorší na této "hře", a sice že propaguje lepek (!!!), což je snad ještě horší věc, než genocida. Kdo bude hrát tuto věc, je tudíž automaticky nechutné sadistické prase!
        Hodně štěstí GAMES.cz pří shánění recenzentů téhle úchylárny. Já bych to nehrál, ani kdyby mě za to platili... :-)
        • walltar
          Já osobně v lepku topím židy ... nejhorší kombinace. *5*
        • A všichni dobře víme, co takový lepek dokáže.
          https://www.youtube.com/watch?v=IQxywmojNiA
          • firebug
            PŘESNĚ tak! Moc si navíc vážím tvé zmínky o chlebových plackách, jejichž přítomností ve hře by bylo dosaženo alespoň té genderové vyváženosti. Ježíši, jsi snad jediný člověk, co mi opravdu rozumí? Já snad začnu věřit. :-)
        • Jack1947
          Pokud by to snížovalo tvojí profesní důstojnost tak na to bysi měl výhradní právo. *3*
    • A co chlebové placky? Myslel někdo na ně? V Nazaretu to byl svého času docela hit.
  • ,,Já nechci žádnej toast a on taky nechce toast. Pamatuj si, že tady nikdo
    nechce žádnej toast. Ani teď, ani jindy! Žádnej toast!"
    • species
      inb4 cela konverzace z trpaslika.
  • Toť pečivovitá otázka.
    • SirArag
      Možná i trochu marmeládovitá.
    • tak rohliky by mohly nesouhlasit, ze, a co potom teprve militantni dalamanky... *1* zapeklita situace...
      • solomon.short
        a co teprve Jindra Rohlík! *3*
  • Na to nejde říct nic jiného než:
    https://www.youtube.com/watch?v=LhsCde0pNIg
  • hlavně žádné pečivovité otázky prosím *6*
    • Tě péro sombréro! *1*
      • nedal byste si nekdo toast?
  • a co takhle simulator srani ? slo by to ? *1*
    • walltar
      Už je ... A dokonce podporuje Oculus Rift.
      • a jak to funguje? vyberes si typ houna, a je to tam nejak videt ? nebo jak jako ?
        • danny_the_hound
          Nie, nie. Proste len tlačíš a tlačíš a ten Oculus Rift máš na to, aby ti pritom nevypadli oči z jamiek *3*
  • simulátor grilování kachny ve 23:00 :-))) přes den 50km na koloběžce, v noci grilování kachny
    • chybí ti tam zkoumání šaten na plavečáku *1*
    • a jinak prasky sis vzal jo ?
      • diazepam..na předpis :-)
        • species
          to je jeste slabota, kdo si nepicha tramal primo do srdce neni hardcore
          • simulátor píchání tramalu přímo do srdce? View jako surgeon simulator? why not? :D ovšem největší peckou je pro mě stone simulator..
            • species
              Ja uz hraju nekolik tydnu Mountain, skvely pocin.
  • Inquisitor
    Game of the Year
  • Doufam ze bude fungovat multiplayer propojenej s Goat simulatorem.
  • Mám takový pocit, že se tady začíná soutěžit o co nejblbější nápad. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit