Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježiš, no dobrá chujov*na *1*
  • Jack1947
    Tímto pádem slibně rozvijejicí se studio které se mohlo zaobírat zajímavějšími projekty kleslo, k blbosti která zabaví stejně potrhlé publikum.

    Věřím že si to příznivce najde, avšak je to... achjo. Nadsázka tady moc k uvahu asi nepříjde no. Pak se nedají brát takovéhle hry vůbec vážně. Viz Goat simulator.... co bude dál simulace wc mísy... výkop kanálů by byl zábavnější. *4*
    • k blbosti která,*
      zabaví*
      k úvaze*
      mísy*

      Dysgrafik?
      • Jack1947
        Mimo jiné.
  • A co na to Rohlik? *3* *9*
  • Ten pocit, když si chystáte tousty a chleba se sám od sebe přilepí na strop.
    • walltar
      Ten pocit, když si toust vezme nůž a zavraždí vás ve spánku.
      • uz mas modely chlebu za 125$ ? nakupuj, nakupuj, nebudou..
    • ty uchylalku nechutnej, chleba na strop bys chtel , ty perverzni prase. *16*
  • walltar
    Wtf?
    • uz sis koupil season pass?
      • jasnacka ze koupil. modely chlebu stoji od 100$ - 1000$ kus, pripadne vcetne hangaru, pardon chlebniku, kde si lze dane exemplare prohlednout je to jen za 999.99$.
        Samozrejme jako poradny pekar (becker), uz ma zaplacino na 5 sezon dopredu. *15*
      • *1* *15*
  • HOLY MOTHER GOD !!! tak to je moc tohle.. *15*
  • Kozy
    No super, surgeon byl dobrej tak čekám že tohle taky slušně pobaví. Hype.
    • Car Mechanic Simulator taky, byť od jiného studia.
      • Nevíte někdo jak se jmenovala podobná hra, ale asi 15 let stará?
        • Napadá mě jenom Gearhead Garage.
          • jj, dík to jsem myslel, doufám že mi to půjde i na Win7
  • už nevědí co mají dělat, tak vymýšlejí nesmysle *11*
  • Mart9
    Pořád lepší než Hotline Miami
    • Mart9
      Tak pardon, malinko jsem zatrollil, ale stojím si za tím. Připadá mi to i lepší než Goat simulator.
    • Porad lepsi nez Tomb Rider.
      • Mart9
        To mi nemůže nijak ublížit, protože všichni, ale naprosto všichni víme, že to není pravda *4*
        • Je to jenom o tom koho se zeptas. Ja to treba vidim uplne naopak.
          • species
            to nechapes ze ten vocas jen prudi?

            Navic je to dost chaby pac prece vsichni cetl clanek a vime ze pujde ovladacem ovladat vsechny strany chleba(ctyri), pritom novy(neplest s temi starymi) Tomb raider si vystaci se sirkou ve W a muzes to sledovat jako film.... dost spatnej film ale to mas fuk
            • Chapu... kdyz Mart9 je muj oblibenej mistni omezenec a cas od casu si na nej proste zareaguju no :(
            • walltar
              No abych se přiznal tak bych si radši zahrál simulátor chleba, než Tomb Ridera.
  • Fakt je nutné tu psát o takových nesmyslech? :(
    • Však je to dokonalá ukázka toho, co jsou někteří schopni vydat *5*
    • tebe jako PC-hráče by to mělo zajímat nebo se snad stydíš za produkty pro PC-platformu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit