Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species
    Jsou momenty kdy jsem opravdu hrdy hry kam az se herni prumysl za ty roky posunul, no a pak jsou tu taky momenty jako je tento kdy mam chut hodit PC z okna.
    • Kozy
      Proč? Jenom kvůli tomu že to nemá "oduševnělej" příběh, "nextgen" grafiku to nemůže být zábava? Od toho hry přece jsou. *9*
      • species
        Blesk je imo pro spoutu lidi taky zabava, to ale neznamena ze vedle ostatnich platku je to odpad vsech odpadu.

        edit - tim chci rict ze nejde o odusevnely pribeh ani o next gen grafiku ale spis o to ze ten namet je silene stupidni a moc se mi nelibi jak se to rozrusta.... simulator kozy, hory, octodad a ted tohle....

        zabava to samozrejme byt muze.
        • Nikdo te nenuti to hrat, nikdo te nenuti to kupovat. Kdyz se ti to nelibi, tak to ignoruj. No jo, jenze ja zapomnel, z ty se musis vyjadrit naprosto ke vsemu.
        • Kozy
          O co míň stupidní námět je třeba... jákákoliv hra. Všechno jsou to voloviny.

          Souhlasim že třeba s tou horou to byl trochu úlet (alespoň tomu ale odpovídala cena). Když to bude mít přijatelnou cenu tak do toho půjdu, věřim že se u toho nějakou chvíli budu bavit a nic víc od toho nečekám. Je dobře že takový hry vznikaj, neni dobrý mít jenom rádoby dospělý a vážný hry.
          • species
            Ja si nemyslim ze je dobre ze vznikaj tyhle hry. Nicmene respektuju tvuj nazor.

            Pro me je "nevazna" a "nedospela hra" treba Borderlands, tim chci rict ze hra se nemusi brat vazne ale muze mit hloubku
  • Dalsi hra sita na miru lidskemu odpadu v podobe youtube streameru, kteri se u ni budou svyjet v predstiranych orgastickych krecich huronskeho smichu a jejich ovecky s nimi...
    • Myslíš PewDieShit a jeho 31 mil. oveček? Jo, tak to máš pravdu. Hra přímo pro ně. *5*
  • A co takhle jsem žito?
    • Na žito už si hraje Landa
      • Potom nezbývá než být nežit.
  • Kvůli ttéhle hře a Wastelandu kupuji Evga 980GTX OC+ 4GB
    • ty? ty si neplatis ani sam pausal na internety
      • tak mně ho platí tvoje máma, jsem jedinej, kterej ji to udela porádne...
        • jojo, poradne ji umeje kadoar. *1*
    • ale triple.
  • Proč mi ta hra připomíná tohle? :D
    https://www.youtube.com/watch?v=LhsCde0pNIg
  • DLC bude špetka soli :)
    • sul nad zlato. a VEN Z MEHO DOMU. *10*
    • maslo, džem, paštéta... :D
  • ocekavam poo simulator jako DLC
  • Tomu se říká "mrhání lidskými zdroji" za účelem výdělku. Kapitalističtí manažéři boří hranice své zbytečností! (snad bude i o tom simulace)
    • walltar
      No vidím, že tvoji rodiče taky mrhali lidskými zdroji ...
  • Vážně, článek o hovadině k ničemu, diskuze plná rádobyvtipných a rádobyoriginálních hlášek k ničemu... postrádá to smysl celé jaksi.
    • tak ako sa hovori koho chleba jes...
    • zase jeden s malym perem a egem. taaaahni ! *15*
      • Velmi oduševnělý komentář od jistě velmi vyzrálého chlapce :)
        • zavri pysk, knihomole.
    • Nebud smutnej. Urcite se tu najde misto i pro clanek o nejake kvalitni hre s diskuzi plnou kvalitnich nazoru.
      • tady ? pfche, to bylo naposledy letapane 1998. Vod ty doby jen konzolidni teplousci.
  • Nepozná niekto názov pesničky vo videu ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit