Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psychotic
    Vždyť přesně to dneska dělají. Využívání výkonu konzolí dosáhlo maxima a teď se můžou soustředit jen na gameplay.
  • Ohledne tech penez cosi budem povidat za tak obrovske naklady na hry ( a tedy i mensi vydelky ) si mohou vyvojary samy mozna by stačilo kdyby se misto na implementovani te zarucene nejlepsi a nejrealnejsi grafiku zaměřili na pořádný a kvalitní příběh a hned by byl vyvoj levnější. Ovšem to dneska nejspíš nikdo neudělá protože se všichni domnívaj že grafika je hlavní tahák her.
  • Z: Protože je to stejná zhovadilost, ať je to ve hře, filmu nebo knize... Hlavně když ukážou, jak úžasnej nepřítel je a pak je stejně porazej...
  • Když jde zachránit vesmír ve filmu proč by to nemělo jít ve hře.
  • Mám pro tebe zajimavou zprávu.Další díl po Relevations již byl oznámen.
  • Ale Crooku Lotr nemá banální děj, ale epický a divákovi došlo uplně na konci, že se celá trilogie točí kolem zničení prstenu.
    Ne važně souhlas s tebou :)
  • AC trpí serióznou monotónnosťou a jednotvárnosťou. Veď tie misie sú čo do spôsobu plnenia stále to isté, dokonca mi príjde, že už questy v akomkoľvek z populárnych mmorpg sú zábavnejšie. To, že stále im to zarába tiež nechápem, jednotlivé diely sú naozaj v rámci hier mimoriadne identické, viac sa na seba ponášajú hádam už len série ako sú Fifa alebo need for speed....
  • Problém je v tom, že ve fantasy to funguje (obvykle zachráníš město či kontinent), ve sci-fi už tak moc ne - pokud se to tedy netýká jedné planety či soustavy. Zachránit planetu či soustavu? Jistě. Zachránit vesmír? Leda ve snu. Navíc po tom, co v prvním díle ten Reaper vydržel, je naprosto nesmyslné, aby porazili tu armádu... Ale oni samozřejmě najdou nějakou ultimátní zbraň nebo něco podobnýho...
  • Cajk
    Všechny hry od Bioware už od samýho počátku jsou na tomhle principu stavěný. Už od Baldur's Gate a to mluvíme o roce 98
  • Cajk
    Ne-e a ani se na E3 nechystali nic předvádět.
  • Hele, vy experti - čím se vlastně SS2 lišil od SS1?
  • Když si vezmeme koncept Mass Effectu, tak o čem ta hra byla? Posbírat skupinu a zachránit svět, pak přišla dvojka a zase to byla posbírat skupinu a zachránit svět a ted příjde trojka a co to bude? Posbírat národy a zachránit svět, kdyt tohle je naprostej výsměch.
  • Ale vzdyt je to v podstate to samy.
    Jako bylo od zacatku LOTR jasny, ze se musi znicit Prsten, v ME je jasny ze prijdou Reaperi, a bude nutny se s nima poskadlit poradne...
    Jen skoda ze ME2 byl takova vyplnovka, ktera vlastne nic nevyresila, ale i tak urcite Bioware moc dobre vedeli, kam to povede, uz od zacatku.
    Jako serie, ktery "nikam nevedou" bych uvedl spis treba Tomb Raider, CoD, atd. atd. Nevim proc to hazet zrovna pribehovou trilogii...
  • Coffin.Corner
    Odpověděl sis v podstatě sám. Na základě té banálnosti. Vývojáři tak maximálně na začátku věděli, že budou dělat tři díly, ale těžko, jak budou vypadat. Tohle prostě není sága alias trilogie Lord of The Rings, tohle je jen slepenec.
  • No ale nech uz spravia Half-Life 4 alebo aspon EP 4 ... nahodou na E3 nebolo z toho nic? nepodarilo sa mi najst nejake vida. Aj ked vlastne Valve nepozna cislo "3", takze na E3 nemohli byt :(
  • když bude třetí díl kvalitní a neskončí to jako CoD tak proč ne ;-) jinak ve výčtu chybí Saints Row 3, Deus Ex 3 a v podstatě i AC:R(3.díl Eziovo trilogie)
  • trilogie to určitě, penízky se jim jen sypou, tak proč to nevyužít do mrtě, u trojky to určitě neskončí..
  • Hanzales
    jsem rád, že se tu najde pár stejných názorů. Důstojný nástupce SS2 by už z principu jako komerční projekt nemohl skončit jako důstojný :/
    A ono vlastně až na podobnost názvu (shock) a pár herních principů jsou to přeci jen dvě rozdílné hry. Nebo spíše světy. Bioshock jsem si při vydání hodně užil a liboval si vněm, ale požád se dneska radši ještě 4x vrátím k SS2. Bioshock už mi přišel po 3 dohrání tak nějak pořád stejný...
  • Hanzales
    Ani kdyby mi je někdo skřípl do svěráku ;o) Já doufám jen v hrstku nadšenců, kteří se chopí UDK a udělají trojku od hráčů pro hráče. Moment, nepsal jsem to náhodou v tom příspěvku? *3*
  • Bioshock je proti system shock hovadina v system shock je vyvoj postavy a to hodne jsou tam tri charaktery vojak hacker a psiops a kazda z nich je naprosto jina a ma spoustu vylepseni ktere nikdy za tu hru nekoupite vsechny takze za jeden charakter muzete hrat vyckrat a pokazde jako by jinak vylepsovat to vynasob trema charakterama naproti tomu bioshck nema vylepsovani postavy zadny je tam jen jeden charakter a presne naskriptovany kdy co v jakym poradi dostanes takze variabilita je nula a atmosfera je proti system shock taky celkem nuda u system shock 2 jsem si atmosferu uzival u bioshock jsem dost casto upadal v zachvaty smichu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit