Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tak... Zistil som, že tie hry ma už ani moc nebavia, pretože všetko sa len opakuje, všetko tu už hra bolo, originalita je fuč..... Jednoducho sterotyp. Preto rád sledujem aj Indie scénu, tam sa nemusia obávať malého zisku, preto viac zapájajú fantáziu.
  • Teď mám Nostalgiasmus...
  • Veď ale s týmto má niekto problém? Mne osobne vyhovuje pokiaľ tvorcovia pokračuju v zabehnutých projektoch a vyhovuje to konieckoncov aj hráčom, ináč by to nerobili. Ak je niečo predsa dobré, treba toho viac. Do konca života by som napríklad hral Half-Life 2 ak by stále robili nové epizódy. Ak ma hra baví, a výjde nový diel alebo pokračovanie, mám akú takú istotu, že bude porovnateľne kvalitný ako predchodca. Ak idem hrať hru novú, riskujem, že bude zlá takisto ako riskujú tvorcovia pri jej vývoji.
  • Hanzales
    Ty vole ten obrázek mně vylekal, já se málem pos... já myslel na milivteřinu, že se chystá trojka, nebo nějaká komunitní tvorba... ale jednou to přijde.... jednou to musí přijít :)
  • Jak již bylo zmíněno. Vývojáři nevytvářejí nové značky protože nejsou si jistí jestly hra bude vydělávat, tak se držijou sérií.
  • Třetí Shift nebude - EA nepodepsali smlouvu a tím zabili studio. Jinak super článek.
  • DarkHawk
    SystemShock nahradil dustojně BioShock.
  • rodrigo ma predbehol, plny suhlas: UZ NIKDY VIAC TO NEROBTE!!!
  • Tohle mi nedělejte...!!! Už jsem myslel, že chystají remake System Shock, a zase nic...
  • Nejhezčí tady je ten obrázek ze SS *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit