Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a to jako kdyz mam 3770k a gtx 680 tak si na ultra nezahraju? a to jsem si myslel že ta 680 mi hodne dlouho vydrzi na vsechny hry
    • Black_Hand
      to si cekal v dobe prichodu nove generace konzoli? pri prichodu x360 a ps3 byla ta sama situace.
  • TheGGG
    paráda, ale vzhledem k tomu že pc na této úrovni má jen asi 20% hráčů je to celkem jedno. PS4 verze je každopádně jistota, ta konzole je dar od boha
  • Oh, za deset tisíc navíc budou mít ve Watch Dogs o 1% lepší grafiku, nad kterou se budu moci sebeuspokojovat!! PC ever!
    • tak asi máš hodně rád konzole kluku viď? no jo, ale jak říká týpek dole, stejně si tu hru na pc vychutnáš nejlíp, pokud máš pc alespoň průměr. Na watch dogs se těším s 16gb ramama i7 atd
      • TheGGG
        lol který blb má v komplu 16giga? Absolutně zbytečný, tos nakupoval stylem čím víc giga tím víc fps? No když to platí rodiče. *5*
        • Vis, nekteri nemaji PC jenom na hry. A existuji aplikace, ktere tak velkou RAM vyuziji a potrebuji. Nemluve o tom, ze RAM je dneska za pusu a pred rokem se dala pamet sehnat jeste znacne levneji.
    • Nepotřebuju uváděnou sestavu a stejně to bude vypadatá líp, protože mám v PC výkonnější střeva, než jsou v konzolích :)
      • TheGGG
        papírově možná *5*
        • hej lebo pri technike parametre nehraju rolu...dolezitejsie je s akou laskou ich vyrabali v tovarni, ci ich zabalily do dostatocne priestrannej krabice a este podla dennej nalady bude podavat vykon.
  • Tak to potom zoptimalizovali:D fakt sa maju cim chvalit ze treba high-end aby mi to islo necakane...a ten cpu akoze wtf neni (nesprasena)hra ktora zozere pretocenu staru i5 2500k to zas bude optimalizacia na jedno jadro ci co...
  • MrSanta
    No, jestli se ta hra fakt povede a já se rozhodnu pro nákup, tak zvolím verzi pro nové konzole. Upgrade PC je vyhrazen až na rok 2015 (či 2016?) a hru Cyberpunk 2077.
    Třeba si pak pořídím i PC verzi jen tak na zkoušku. V tu dobu už to třeba bude na GOGu *1*
  • Nerozumím tomu nadpisu. Jak se tím můžou "chlubit", když takové nároky jsou očekávatelné a vyšší by byly fail.
  • Radsej by som ocenil, aby sa snazily chvalit tym, ze ich hra bude bezat pekne a rychlo aj na srotoch.
    Umelo zdvihnut poziadavky vie kazdy programator. Aj ja zvladnem vytazit 4 jadra neefektivne a nemusi to nic zmysluplne pocitat.
    Keby Ubisoft vyrabal auta, tak by sa este chvalily, ze ich auto zere najviac zo vsetkych *1*
  • God-of-War
    PS 4 verze to jistí.
    • Samozrejmne tam ti to pojede na low, uz v zakladu a vic z toho nevyzdimes ani kdyby sis predplatil "+" na deset let *1*
      • God-of-War
        Ja si to užiju na full detaily, ale ty to pravděpodobně ani nerozjedeš nebo máš komp za 30k? Dost pochybuju. *15* Jo a na PS4 to bude na low detaily? To si v tom případě asi líp informovanej než já. Di si brečet někam do kouta. *3*
        • Uvedomujes si vubec ze ta tvoje PS4 tu Ultra konfiguraci naprosto v nicem nesplnuje?
        • nemůžeš si to užít na full....tobě to bude připadat ok ale problém přéjde až to uvidíš někde nebo u někoho na full nebo ultra. :P
          • God-of-War
            Video z Watch Dogs, který ukazovalo vychytávky next verze, bylo považovaný za PC verzi... Každej PC hráč nad tím onanoval, než se profláklo, že šlo PS verzi, Já to budu mít na full, ty ne *3*
            • myslis tu konzolovou verzi co ji predvadeli s ovladacem a pak nakej novinar ukazal fotku ze je zapojeny do PC skrine? *1* *1* *1*
            • Xbox 360 verze to jistí....
            • Jazz
              Ty to asi hodně těžko rozdýcháváš. *1*
            • Malé mininka se dohadují, kdo to bude mít na full a kdo ne... Běžte si hrát na raději pískoviště, tam to budete mí full oba dva. *7*
  • Příjde mi, že poslední rok se u této hry pořád řeší jen grafika. Těch článků o HW požadavcích jsem za poslední půlrok viděl tolik, že mně to příjde spíš jako takový bubák, aby hráči rychle začli kupovat lepší grafické karty nebo upgradovali celé sestavy. Je to docela smutné, jak se dnes vše točí jen kolem grafiky a už není tolik pozornosti věnováno hratelnosti. Na co je mi krásně vypadající hra, když ji po půl hodině hraní odinstaluji.
    • Pozor kolego, pozor, hlavne v ty hre muze ale hacknou dvirka od suchyho hajzliku. Policajt co na nem zrovna vykonava potrebu tak nebude moc ven a dalsi co ceka az volno zas nemuze dovnitr a posere se. Tim si se zbavil dvou policajtu a cestu mas volnou.
  • Horst_Fuchs
    Přijde na to čemu vlastně říkají Ultra nastavení. Pokud se do toho započítává i nějaký extrémní typ antialiasingu tak je klidně možný že bude potřeba 780, pokud ne pak soudruzi někde udělali chybu.

    Jen moc nechápu ten procesor, nedovedu si představit že by nějaká dnešní hra takovej výkon upotřebila, tuplem když to má běžet i na konzolích.
    • Aby ses nedivil. Neříkám, že s tebou nesouhlasím ale WD je první hra co vyžaduje only 64bit. Tak proč by nemohla být první s využitím CPU. Nicméně jak známe Ubi tak to budou zas kecy..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit