Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ak urobia remaster Uncharted serie hned kupujem
  • smradlavych plebejcu bude vzdycky vic *3*
  • Měl jsem X360, ten jsem prodal a koupil PS4 a litoval jsem jenom chvilku kydž vyšlo DS2 jinak spokojenost.
  • Psychotic
    Děkuji, skutečně jsem se ohledně významu slova zmýlil.

    Prosím nepoužívej výrazy typu "3DS na úrovni PSP", mohl bys vědět, že u handheldů a konzolí HW obyčejně znamená velké kulové.
  • Jack1947
    Nuda... nevím o co se snažíš ale prosím ... snař se dál. Brachu. *4*
  • Ano, protoze ty mas argumenty, OH WAIT. Jsi kkt. *5*
  • Jack1947
    Takže jo, shrnutí = nulové argumenty a co bych chápal snaříš se jen rýpat to si tady špatně, tak se měj.
  • Nejdriv neco musis pochopit, jinak tvoje reakce nebude davat smysl. *3*
  • Jack1947
    Já nereagoval na tebe, takže klid a co co bych měl hodnotit nebo co. *7* Máš tam něco lepšího nebo budem hotovy... ?
  • Hodnotis cos za uplynuly rok vypotil tady na tiscali?
  • Jack1947
    Velice trapné, try harder next time, lad. *3*
  • Jack1947
    http://coznamena.cz/polemizovat *3*
  • Kdyby blbost nadnášela ty už jsi ve vesmíru.
  • To samé můžu říct i o xboxu *7*
  • Tak dostat ho zadarmo by to mozna jeste slo nekde prodat, ale zaplatit za to 10 tisic? Trolololol.
  • A nebo jdi prave do 12GB veřze a rívnou si k ni prikup vetsi disk. Ja mam 750 GB a je mi to malo, ale tehdy vetsi nebyly a ted uz to u ps3 s touto kapacitou doklepu i kdyz musim kazdy mesic vybrat neco ke smazani, coz mi drasa srdce.
  • Zalezi na tom, jak velkou mas televizi, z jak velke vzdalenosti na ni koukas a jak moc velky jsi technokrat. Tj je to individualni. Ja mam 60" z 3 metru a 720p hry mi na ni prijdou uplne v pohode. Vic nez na grafiku si potrpim na hratelnost a hry jako demons souls, red dead redemption nebo dragons dogma mi prijdou uzasne.
  • ten, kdo prejde na PS4 tak ho uprimne lituji.
  • Kecas, take jsem z pc po mnoha letech presel na ps3. Koupil jsem ji jako levnou bd mechaniku a zjistil, ze hrat na tom hry je zabavnejsi nez na pc. Delat z pc obyvakovou konzoli je hloupost, sice k pc mohu pripojit gamepad, ale stejne se to pc neda gamepadem ovladat a potrebujes i klavesnici s mysi. PC hry maji texty psane malym pismem, takze je z pohovky neprectu, takze prakticka pouzitelnost takoveho reseni je mizerna.
  • Prodava se i v evrope na tech dulezitejsich trzich, tedy jen ne ve vsech zemich. A i na trzich kde je oboji PS4 valcuje XBOne ve srovnani s PS3 a XB360. Uspech PS4 je nezpochybnitelny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit