Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PS1 byla ma posledni konzole. PC, mys, klavesnice, pripadne gamepad, je mi nejpohodlnejsi.
    • Přesně můj případ. Ikdyž jsem si vůll koupil PS3 jenom kvůli Mortal Kombat 9. Když to pak vyšlo na PC, tak jsem myslel, že mě klepne. Po dohrání MK9 jsem již PS3 nezapnul. As má nejhorší investice.... *1*
      • Jack1947
        Ehm, věc názorů několika (pár) nespokojených lidí ještě neznamená že to tak musí nutně být. *4*
    • TubewayArmy
      Mám PS3 ale moc na ní nehraju. Přesně jak říkáš, myš a klávesnice jsou nejpohodlnější.
    • Ty jo jak ja *1* Rad vzpominam na eru PS1. A kdybych si kupoval nahodou konzoli, tak zvolim opet playstation. Nicmene pc mi bohate staci, pac ma 1000x vetsi vyuziti nez jakakoliv konzole...
      • Jack1947
        Věc názoru pár set lidí... možná stovek možná tisíců... *3*
        • smradlavych plebejcu bude vzdycky vic *3*
        • to že má PC větší využití je fakt a né názor jacku, nebo mi vysvětli, jak dodělám projekt chaty v cadu na playstationu, nechám se poučit
          • Jack1947
            Néé fakt zdá se že pro tento thread jsem s tebou skončil, jsem rád že ses přiznal a blba. Takže řikáš že mé mínusy nejsou správné ale zároven si protiřečíš že jsem tě naštval? takže si je vlastně zasloužím. Poté to s dospělými lidmi za těžce vydělanou mzdu mmm kdybych se veřejně "nepřiznal" taky by jste věděli prd. Ty si konzoli nikdy neměl, takže si jen z dalších mutací anonymů co rádi přiloží polínko do ohně... já na ní defakto vyrostl. Mě jsou mínusy u prdelle jen se bavím blbostí zdejších "nudistů" takže je důležité naklikat přeci nepopulárního člověka názory nebudeme tolerovat tsch. *15*
            • Přelouskat tvoje příspěvky chce hodně, hodně práce.
          • Jack1947
            Kydy, jasně že ne, jenže já psal o tom že názor několika lidí je že pc je pohodlnější... nechápu proč sem pleteš takovéhle obecně známé nesmysli nebo si blb a rád vkládáš do cizího textu své rady/porady? *7* tak klid, bacha na žilku. PS: hlavně si naklikej at vyhraje ten "nejlepší". *4*
            • hele to sem vůbec necpu a žilka mi rozhodně nepraskne, protože jsem se nenaštval, já jen reagoval na využití konzole vs využití PC a jak už jsem napsal, jde o fakta a né o názory a nekliknul jsem si ani jeden bod, ale za ty léta jsem si všimnul, že naprosto vždycky schytáš spoustu mínusek za cokoliv, což není možná fér, ale věř mi, že já nepatřím k lidem kteří si názory "vyřizují" naklikáváním mínusů, jen se občas podívám a případně odpovím, ale líbí/nelíbí nesvědčí o kvalitě názoru. V tvém případě svědčí o tom, že jsi tu opravdu hodně nepopulární a navíc v tomto konkrétním případě jsi neměl pravdu, takže tentokrát imho zaslouženě ale ani jedno nelíbí není ode mě, věřit mi to samozřejmě nemusíš, stejně jako se tu rozšířila "móda" že každý anonym je veskoslav. btw toho blba ti odpouštím ale příště si ho si schovej pro paní učitelku češtiny, že tě nenaučila pochopení psaného textu a gramatiku, to je ta má rada, a mám ještě jednu, k tvojí popularitě - pokud se chceš bavit o hrách s dospělými lidmi, kteří si hry kupují za svojí mzdu zatímco ty je kradeš, nediv se že máš tunu mínusů
  • Sony zacalo svoje "Nextgen" konzoly predavat vo viacerych krajinach ako MS. MS sa nemoze divit, ze mu presli hraci ku konkurencii, ked im nechcel svoj produkt predat.
    Aj o dost viac hier ide na PS4 lepsie ako na XONE a na to ludia pocuju.
    • stejně, nebo stále pozitivně pro Sony by to dopadlo, kdyby MS začalo prodávat konzoli ve stejných zemích, jako Sony. Nýbrž ze začátku byl X1 koncipován jako krabice pro rodinu k televizi, která nejede bez Kinectu. Jak zjistili, že Sony s PS4 oslovuje hlavně hráče, začali svou koncepci měnit. Takže bych ve zkratce jako důvod uvedl: špatná koncepce X1. Nebo abych nikoho neurazil: X1 není primárně herní krabička a srovnání s herní PS4 nedává (nedávalo) smysl.
    • Jack1947
      Přesně idioti, takhle přicházet neuváženě o své zákzníky... *7*
  • Vždyť se ale Xbox One ještě neprodává v Evropě, tak je to trochu předběžné hovořit o prodejnosti snad ne?
    • Prodava se i v evrope na tech dulezitejsich trzich, tedy jen ne ve vsech zemich. A i na trzich kde je oboji PS4 valcuje XBOne ve srovnani s PS3 a XB360. Uspech PS4 je nezpochybnitelny.
    • No ale chapes. Koho je to chyba, ze sa Xbox one u nas este nepredava ? Potom vznika jasny monopol nex-genu, ked si mozes kupit len PS4 ( co sa konzol tyka ). Nemozu sa potom microsoft cudovat, ked pokazili tak ekonomicky tah. K tomu este treba dodat, ze xbox je vseobecne drahsi kvoli povinnemu kinnectu ( doteraz ), na ktory uplne kaslu ( este aj na E3 ) a vykonne slabsi.
  • mega drive,super nintendo,CD32,jaguar,PS1,PS2,game cube,3DO,x360,PS3,wiiU a ted konecne PS4 - tot ma cesta trnita *1*
    • Mart9
      Sega mega drive, PC, PC, PC, PC a před Vánoci koupím PS3.
      • O PS3 taky uvazuju, ale trochu se bojim, abych pak nebyl zhnusen grafikou na velky tv. Mysis, ze to ma smysl? Prece jenom PS3 je uz dost stara masinka. Zadnej hate, jen se ptam, pac to sam zvazuju. Trojka je dneska za babku, i hry...
        • Zalezi na tom, jak velkou mas televizi, z jak velke vzdalenosti na ni koukas a jak moc velky jsi technokrat. Tj je to individualni. Ja mam 60" z 3 metru a 720p hry mi na ni prijdou uplne v pohode. Vic nez na grafiku si potrpim na hratelnost a hry jako demons souls, red dead redemption nebo dragons dogma mi prijdou uzasne.
        • Grafiku obecně zlepšíš tím, že si sedneš o metr (dva) dál od tv. Funguje to jako přírodní antialiasing a zvedač rozlišení. Funguj to.
          • Jack1947
            Jak u které TV u 1metru +- stačím max. Já sedím cca 1,5metru... jenže čim větší tv tím více jsou vidět ty nedostatky. I kdyř se dá třeba většina zmírnit ostrostí. *4*
        • Mart9
          No mně o grafiku zas tak nejde, chci si hlavně dobře zahrát. Podle mě je standart COD 2 a vše, co se k tomu blíží, nebo je lepší, je OK. Vadí mi jen odfláklé pixel arty. Takže tohle řešit nebudu...
        • Já si jí pořídil k vánocům, teď jsem k tomu pustil 50" tv a můžu tě ubezpečit, že se není čeho bát, fakt si to užívám a nelituju ani minutu. Až do minulého roku jsem byl konzole-hater, občas jsem někde i spustil flame, jak jsem ty krabičky neměl rád a teď už nedám na ps3 dopustit :)
          • Jack1947
            Tak tak, více vás takových a svět bude hned hezčí místo, Amen. *4*
        • Jack1947
          Spíš si polož sakra otázku, jak je kur*a možný že ještě nemám takocvou super mašinku... *4* néé jesi se vyplatí samo že jo. Kde jinde by sis zahrál ty klenoty typu Last of us, atp... jasně PS4 ale to není za babku. PS3 hry si tam jen tak nezapaříš... tak upaluj ho koupit. *4* Nejlépe s nějakými těmi hrami.
          • Mam počítač prece. A hlavne Last of us je presne ten typ konzolovy hry, kerej me vubec nelaka. Chtel bych zkusit spis hry jako darksouls, dragons dogma, rayman legends..
            A hlavne sem se ptal na grafiku, jesi uz to proste neni moc zastaraly. Konzolovej kamo si ted koupil ps4 a radoval se, ze uz ho ta grafika ps3 s*ala, tak proto se ptam.
            • Dildo_Vagins
              Jestli budeš kupovat PS3, tak jdi rovnou do 500GB verze, na 12GB se ti vejdou tak instalace z média a savy, pokud si budeš chtít koupit hru v PSN Store, tak se ti tam nic nevejde, možná jedna hra max. dvě. Maj tam občas super akce, hodně levný hry, mám jich tam cca 40 a volných mám už jen 54/500GB.
              • Reakce na příspěvek:

                A nebo jdi prave do 12GB veřze a rívnou si k ni prikup vetsi disk. Ja mam 750 GB a je mi to malo, ale tehdy vetsi nebyly a ted uz to u ps3 s touto kapacitou doklepu i kdyz musim kazdy mesic vybrat neco ke smazani, coz mi drasa srdce.
            • Jack1947
              Chce to minimalne těch 60gb... 12gb nezaplníš ani jednou hrou tedy pokud nepočítáme PSN hry a nějaké menší. Ber 250gb a nemusíš to kupovat z krámu kde to je drahé , můžeš zkusit bazar.
              Je to na tobě, každopádně když chceš budnle se hrou pročne.
            • Zrovna Dark souls bych si prave radsi zahral na playstationu. Tak si to zatim setrim, treba si ps3 fakt kupim *15* Ted stoji nejakych 4500 kč s 12GB. Je ta mini pamet vubec pouzitelna nebo to zaplnim jednou hrou?
            • Jack1947
              Není, jenže pokud ti je bližší komp a bylo by ti zle s pár zubatějších pixelů... tak asi fakt zůstan u PC. PS3 nariozdíl od xbox360 do her neascaluje jel mi vždy 720p. Grafika je ale paraádní a btw myslel si Demon souls... ne Dark souls to sis přeci ž mohl dávno zapařit na pc he. *4*
  • Alex81
    rozhoduji se dle exkluzivit
  • Jako majitel X1 se nedivím upřímně. Mě je sice tenhle konkurenční boj majitelů jednotlive jich konzolí fuk, ale prostě X1 hlavně v prvotině byl hodně slabota. Teď se alespoň trošku zmátořil update, ale i tak... Ale pořád to mám jako zdroj zábavy a ne na hledání rozdílů a chyb
    • Na jednu stranu me nove konzole zklam)ali, hlavne co se tyka vykonu. I takovy PS4 je rad, kdyz dokaze utahnout 1080p/60f. Ale na druhou nechci furt resit pc upgrady a mit hru po ruce kdyz chci. Uvazoval jsem o Steam Pc, ale jak sleduji soucasne trendy.. Zatim to u me vyhrava PS4+Vita. V recenzi Levelu jsem nekde cetl, ze jedinou "nextgen" feature je prave propojeni PS4 a Vita a nemuzu vic nez souhlasit. Prijdu domu z prace, chci si "zaparit" a moja chce nejaky TV serial, ona se muze divat a ja zatim na Vite parim hru z PS4. V soucasne dobe mam prave jen kombinaci PS3+Vita, ale myslim si, ze bez PS4 to asi dlouho nevydrzim.. :-)
      • jo u bazénu vita a za zdí stará dobrá ps3 bohatě stačí mám pár restů co dohrávám a grafika je fuk hlavně zábava a je jedno na čem kdo hraje pokud ho to nebere tak by nehrál ted ani na ps5 třeba
        • Psychotic
          Být vámi o Vitě bych ještě chvíli polemizoval, protože SONY to s ní podle mě tak trochu vzdalo. Nevím, kolik na to ještě bude her (kromě indie jednohubek, samozřejmě). Na E3 se o Vitě téměř nezmínili a to není dobré znamení. Zvažte, jestli nebude lepší 3DS.
          • Myslim ze netusis, co znamena slovo polemizovat.

            A co se tyce Vity, uz ted je pro ná skvela nabidka her a kdo ma ps+, nema co resit, skrz nej ma pro vitu spoustu kvalitnách her zdarma, skoda jich nevyuzit, cena zarizená je nizka. 3DS na urovni PSP je proti tomu naprosto nezajimave.
            • Psychotic
              Děkuji, skutečně jsem se ohledně významu slova zmýlil.

              Prosím nepoužívej výrazy typu "3DS na úrovni PSP", mohl bys vědět, že u handheldů a konzolí HW obyčejně znamená velké kulové.
          • Vychazi na to kazdy mesic kupa her, vcetne AAA vec, nutno rict ze u tech AAA jsou to hlavne japonske hry, ktere me moc nezajimaji.
            • Jack1947
              http://coznamena.cz/polemizovat *3*
  • tak kdo zazil nejake problemy z xbox live tak prejde rad
  • Nedivím se. Jdou za lepším. A není to jen o hardwaru, ale hlavně o hrách a službách.
    • BookerDeWitt
      Hardware bych i souhlasil, i když Microsoft konkurenci díky SDK a uvolnění GPU rezervy pro Kinect, dohání (viz. Destiny), ale hry jsou čistě subjektivní záležitost. Na Halo a hry od Remedy nedám dopustit (Quantum Break, Alan Wake). Stejně tak Forzu. Služby má také výrazně kvalitnější Xbox Live. Na PSN se nedá často přihlásit (vlastní zkušenosti, mé i soudruhů z konzolisty.cz), na PS4 se mi dokonce i údržby zdají častější než tomu bylo u předešlé generace a za tohle chcou ještě prachy? Microsoft již také nabízí hry zdarma za předplatné, za aplikace jako je Netflix a Skype již není třeba platit peníze navíc, služby jsou zkrátka teďkom vyrovnáné, jen Microsoft má díky svým serverům, cloudovým službám a celkově lepší online struktuře navrch.

      Microsoft na E3 chrlil jednu exkluzivku za druhou - Scalebound, Crackdown 3, Halo 5, Phantom Dust, Forza: Horizon 2, Sunset Overdrive, Ori and the Blind Forest.

      Díky Philu Spencerovi čekají Xbox divizi a její fanoušky lepší časy a myslím, že by bylo škoda mu nedát šanci. Co bylo, bylo. Mattrick je naštěstí pryč, teď to bude všechno jen o hrách a kvalitních službách. *4*
      • S vyjimkou oznamenych udrzeb systemu se na PSN nedalo prihlasit jen v dobe jeho hacknuti. V praxi na to narazim tak 4x do roka. Vetsinou to zacina v 17 hodin a kdyz se clovek prihlasi pred tim, tak ho to neomezuje ani v multiplayeru. Neni to zadna tragedie.
      • prudislav
        Ori bude i na Steamu
      • Přiznám se, že u těch služeb si jistý nejsem, takže ti budu věřit.

        Co se her týče, tak to je opravdu subjektivní, protože já jsem viděl Microsoft konferenci a mě žádné hry nezaujaly. Žádná nemá navrch a z žádné jsem nebyl unešen.
        • Je pravda, ze maintenance je na PSN pomerne casto, nijak to ale nenarusuje hrani. Ale s XBL, kde jeste pred par lety nebyla ani Ceska republika podporovana bych to radeji vubec nesrovnaval. :)
  • Zrovna dneska jsem o tom přemýšlel. Jsem exkluzivně PC hráč, ale teď si začínám hrát s myšlenkou, že bych si koupil PS4. Hlavně kvůli hraní s přáteli a exkluzivkám. Stojí to za to? Objektivně a bez hejtů, je to dobrá investice?
    • Pokud to chceš na hry, které nejsou na pc k dispozici, tak ano, ale počkal bych s tím nákupem, dokud se ty hry nenakupí. V podstatě nemáš kam spěchat. Až vyjdou alespoň ještě The Order a Destiny, tak bych nad tím zauvažoval znovu.
    • Phillios191
      prej exkluzivně PC hráč :D :D :d :D
    • Lawliet
      Já teda hlavně vůbec netuším, jak jsou na tom ceny her, přes tu jejich službu, jestli jsou na tom slevy a akce podobně jako na Steamu, tak bych neviděl problém. Kupování her se totiž nekštítím, po tom co je ozkouším a jako investice do HW na pět let si myslím, že se to vyplatí.

      Osobně jsem už dávno ztratil mušku ve hrách jako Wolfenstein, nebo CS, takže mi zbývá jediná možnost a to nakopat jim pr*el v Mortal Kombat. Pokud také vlastníte slušnou televizi, tak pro příležitostné hraní, nakopávání pr*elí a sem tam nějakou oblíbenou exkluzivitku to bude to pravé. Z mého úhlu pohledu.
      • Na PS je dobré mít Plusko, to se vyplatí, kor když máš víc zařízení. Slevy tam jsou obdobné jak na Steamu.
        Bráchovi jsem před lety kupoval Xbox, to byla dobrá volba, páč malou neteř baví Kinect. Brácha si zahraje něco jednou za uherskej rok, kor když se mu narodila dcera, to rozehranou sezonu NHL dohrál asi až po třech letech :) Taky tam občas něco koupí v akci pro holku na tom jejich stóru.
        Loni jsme si koupili AoE2 na Steamu a zavzpomínali na staré časy, po letech něco na PC.

        Chci říct, že až děcka vyrostete, přestanete fanbojovat a poměřovat si bimbase podle toho, co vám rodiče koupili za stroj a tím pádem se za něj bijete.
        Budete sakra rádi, když si jednou za čas najdete na nějakou hru čas a je jedno na jaké mašince, jestli si vezmete Vitu na záchod nebo si v sobotu ráno přivstanete, abyste si mohli dvě tři hodiny zahrát, než se manželka probudí.
        • Přesně tak, máš recht.......co mám malý satanáše a manželku, tak to hraní není moc často a je pravda, že mi je celkem jedno na čem zagamím........hlavně že zagamím! :)
        • ucho
          Jakože dospělej člověk si pak nemůže hrát každej den? Nestrááááš *1*
    • Investice? Probůh. Je to pro zábavu a stojí to pár peněz. Když na to má člověk místo a nerozbije to dyzajnově vyladěný obývák, kvůli čemu by pak manželka/přítelkyně nadávala, můžeš tam mít klidně další krabičku a v šupleti u ponožek Vitu s 3DSkem.
  • Lawliet
    Tahle oslabená konkurence je to, co mě začíná docela znepokojovat. To není dobré pro business. Ovšem celej plán s konzolema, to je běh na dlouhou vzdálenost. Na druhou stranu, jestli se teď trh zasytí PSčtyřkama, tak to XBOX bude mít těžký i potom, co se jim podaří srazit náklady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit