Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měl jsem X360, ten jsem prodal a koupil PS4 a litoval jsem jenom chvilku kydž vyšlo DS2 jinak spokojenost.
  • tak jasne z PC na konzole neprechazi nikdo spise naopak ti co se prestanou techniky bat prejdou z konzole na PC *1*
    • Kecas, take jsem z pc po mnoha letech presel na ps3. Koupil jsem ji jako levnou bd mechaniku a zjistil, ze hrat na tom hry je zabavnejsi nez na pc. Delat z pc obyvakovou konzoli je hloupost, sice k pc mohu pripojit gamepad, ale stejne se to pc neda gamepadem ovladat a potrebujes i klavesnici s mysi. PC hry maji texty psane malym pismem, takze je z pohovky neprectu, takze prakticka pouzitelnost takoveho reseni je mizerna.
    • Hraní her mě baví,ale celou dobu jsme konzolím záviděl exkluzivity, to byl důvod proč jsme si pořídil PS4 a po oznámení Halo: The Master Chief Collection mě láká pořídit si i XBONE. To ale nemění nic na to, že s hraním na PC nepřestanu *3*
    • oktavius66
      Tak já osobně z PC na konzoli přešel. Hlavně kvůli exkluzivek na PS3 a taky protože mi vyhovuje Dualshock. Hry na gamepadu se mi ovládají dobře. Hlavně střílečky (FPS) mě baví na tom hrát, protože na PC mi to příjde strašně jednoduché, když mám v ruce myš a klávesnici. Jsem vytrénovaný z Counter Striku a tak to pro mě není žádná výzva ani na HARD. Takže konzole je pro mě dělaná. Vypnu si Autoaim a musím se alespoň trochu snažit trefit.
      • No nevim, me teda neprijde moc zabavny bojovat s ovladanim a ne s neprateli, ale proti gustu...
        • ucho
          Není to ani tak bojování s ovládáním, jen to není vždy tak triviální. S myší je všechno triviální, v podstatě jen přesouváš kurzor myši na určitý místo obrazovky a je z tebe rambo.
          • Tohle platí možná tak v singleplayeru proti UI (umělé demenci) která na tebe trapně nabíhá...
            • Jack1947
              Ha, já jsem proti cheatům... něco lepšího tam nemáš Noobe? *3*
            • Vzhledem k tomu, že sem pár let hrál Quake3 a CS, tak za cheatera považovali spíš mě. Prostě noobíci jako ty, co umí jen cheatovat a FPS hrajou asi víc na gamepadu...
            • Jack1947
              Jasný, v MP maj cheatery tam tě sapíš sejmou oni než ty je. Jako rambo si připadat asi moc nebudeš, tomu věř. *3*
      • prozradim ti tajemstvi: gamepad se da pripojit i k PC
        • oktavius66
          A já to asi nevím... Jenomže mě nebaví sedět s ovladačem u monitoru. Mě se to líbí na velké televizi na gauči, kde si mohu ležet, sedět a klidně stát na hlavě. Rozhodně budu mít větší pohodlí než u té malé horké bedny v křesle.
          • prozradim ti dalsi tajemstvi: pc se da pripojit k televizi
            • Prozradim ti tajemstvi, i na PS3 nejsou PC exkluzivky a takhle muzes pokracovat i s Xboxem na vsechny smery, to same plati i o mobilnich hrach. A kupovat kvuli jednotlivim "exkluzivnim" hram jinou platformu je dle meho nazoru kapanek zbytecne. Bohate staci jedna, vyjimecne druha pokud opravdu chcete mit pocitac jen jako pracovni nastroj a na par vyjimek..
            • prozradím ti tajemství: na PC nejsou PS3 exkluzivity.
            • Možná bych mu ještě prozradil, že k PC se dá připojit i křeslo...
  • Ovce sa presúvajú z najkatastrofálnejšieho do katastrofálneho...Ale aspoň nejaký posun, aj keď je to z **** do kaluže, ale tak to sú konzoláci...naša budúcnosť :(( IQ -50...
    • calwin
      tam sa radšej uč do školy aby si nemal blbé známky a mohol hrat na PCčku ak si myslíš že budeš na to mať čas na staré kolená...
    • Zato ty jsi ohrome inteligentni, i mravenec je chytrejsi nez ty :-).
  • NO já bych velmi ocenil, pokud by došlo k remasteru právě Uncharted serie, ale třeba Journey. Remaky jsou potřeba.
    • Phillios191
      Remaky jsou potřeba, to řekne jen ten co nezažil tu slavnou éru v 90. letech kdy každá hra byla nová IP. Já teda nevím ale mě remaky silně vadí, protože defacto nic jiného nevzniká a když se podívám na remaky NFS tak je mi na zvracení.
      • Doom2, Wizardry 7, Ultima 8, Ishar 3, Dungeon Master 2, Quest For Glory V - sama nova ip.
      • GOW není nikdy dost ale ohledně NFS to beru ale DOOM 1 a 2 super na ps3 *4*
  • Tak kdyz nekoho bavi vic cekat nez hrat bere Waitstation od Sony. Uz za par mesicu mozna vyjde launchovka Drive Club. Na Last guardian protazeny ksichty verny Sony cekaj teprve od 2009 takze je jeste par desitel let cas *15*
    • Tak to bylo ze slabšího soudku, příště si vymysli něco lepšího a originálnějšího ju? *3*
    • Jack1947
      Někoho baví zkoušet flamovat tak hejtuje Playstation... achjo. *7*
      • Akorat, ze ma v podstate pravdu. Sony vzdycky ukaze hry a pak se jenom ceka.
        • Jack1947
          To čekání snad nikdy nestálo zato? Fakt, si na hejt připravte něco "zábavnějšího" tohle je vaření ze slané vody. *7*
  • Ak urobia remaster Uncharted serie hned kupujem
  • ten, kdo prejde na PS4 tak ho uprimne lituji.
    • Jack1947
      Velice trapné, try harder next time, lad. *3*
      • Hodnotis cos za uplynuly rok vypotil tady na tiscali?
        • Jack1947
          Já nereagoval na tebe, takže klid a co co bych měl hodnotit nebo co. *7* Máš tam něco lepšího nebo budem hotovy... ?
          • Nejdriv neco musis pochopit, jinak tvoje reakce nebude davat smysl. *3*
            • Jack1947
              Nuda... nevím o co se snažíš ale prosím ... snař se dál. Brachu. *4*
            • Ano, protoze ty mas argumenty, OH WAIT. Jsi kkt. *5*
            • Jack1947
              Takže jo, shrnutí = nulové argumenty a co bych chápal snaříš se jen rýpat to si tady špatně, tak se měj.
    • Kdyby blbost nadnášela ty už jsi ve vesmíru.
    • To samé můžu říct i o xboxu *7*
    • Tak dostat ho zadarmo by to mozna jeste slo nekde prodat, ale zaplatit za to 10 tisic? Trolololol.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit