Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • namrdova akce už se nemužu dočkat
  • Ve 22:46 říká ten vývojář že singl bude trvat na normal 14-15 hodin to jde.Bohužel to není jako trojka nevím možná tam budou nějaké hororové prvky nebo napínavá atmosféra zatím to vypadá spíš jako nic moc vyvraždovačka.
  • Krescz
    jop věštil jsem dobře....je to hrozná békovina
  • R.I.P. Doom
  • flash789
    Vypada to jako Doom 3 v lepsi grafice, coz je asi dobře? když ja uz ty strilecky stejne moc nehraju, tak nevim co s tim:)
    • Tak záleží jak vyladí zbraně a zda s nima bude sranda. Mě už třeba střílečky nebaví dávno. Ale u takového Bulletstormu jsem se bavil naprosto luxusně. Ideální, když by to bylo trošku podobné. I když v Doomovy ty zbraně vypaadjí víc klasicky (všechno stejný jen s jiným damage / fire rate / dostřelem) což mě třeba tolik nebere. Ale Bulletsorm doporučuji i lidem, které již běžné střílečky nebaví.
      • Veskoslav
        Tak ten má zase pro změnu jiné chyby jako 10 cm neviditelné zdi, omezený počet zbraní, po chvíli opakující se prostředí, špatně vyvážené prostředí, kdy jdeš 5 minut a potkáš tři nepřítele, aby jsi pak bojoval 10 minut o jednu pozici s 50. Hra je to dobrá a zajímavá, ale má své docela zásadní chyby. Hodně ji pomohl koncept brutálních komb a zabíjení.
    • když nevíš, tak nadávej, to je sázka na jistotu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit