Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je vskutku zajímavé, co každá diskuze o wow vyskytne se tu SWTOR. Také se tam přesunu z wow mě už ty Datadisky přijdou stejné jen se tam něco jiného zabijí atd. Hold 6 let je 6 let je čas na změnu. *3*
  • Zatr, nemám kompl na to, abych mohl být normální a inteligentní. :(
  • Trol.diskuzni
    Ach jo, asi budu muset poslat dotaz do podcastu, jak to tak vypadá... Už se na to ptám podruhé během nějaké doby a nikdo mi není schopný odpovědět. *13*
  • MrSanta
    To se moc nepovedlo...
  • Tady krásně zařádil nějakej wowkař. ;)
  • doucit sarkazmus
  • Vzhledem k tomu že se jedna o naprosto jiny žanr tak asi ne.
  • jaj mám tam chybu né jeden z spec z každé rasy ale classy
  • Trol.diskuzni
    A zrovna u WOWka - jak symbolické... *5* Aneb velkolepá hra dělá velkolepé činy! *3*
  • Trol.diskuzni
    Můžete mě někdo informovat, jak to teda vlastně bude s tou CODZONE stránkou, co tady má mít též pravidelné promo (jakožto další člen Game Fanatics)? Žádný článek jsem o nich dosud neviděl, abych si u něj mohl trochu zchladit žáhu po tom mistrovském výkonu, co předvedl Black Ops...

    Nebo je už snad stačili zase vykopnout? *8*
  • Jenže tady jde o to, že tě krásně doj**al v tom, jak ta tvá vanilla byla úžasná :)
  • SirArag
    Hehe. To je poprvé co vidím, že máš víc plusů než mínusů :D
  • Paulcz
    je hezké být nenormální *14*
  • Že by z té své papule vypotil něco kloudného? konečně?
  • WoW je kravina, kazdej normalni a inteligentni clovek ted hraje Battlefield 3 *5*
  • Moje rec *5*
  • Vanila byla jen jedna a to zakladni wow, nevim proc tu pises 2 vanily kazdej vi ze vanila je zakladni wow.
  • jindra.veliky
    fuuuuj wowko *6*
  • Oni byly 2 vanily ? co vím tak vanila kteoru sem hrál já byla o tom že člověk celý měsíce farmil suroviny a pak po 2 měsících Raidování které šlo jen za jeden spec z každé rasy sehnal jeden item
  • předpokládám, že ty tedy nehraješ vůbec žádné hry, proč sem teda lezeš? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit