Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně tak.Já jako nováček dostávám na zadek už snad měsíc.Uninstal...
    • davidBray
      po měsíci? tak to nebude hrou :)
      • Bude.Protože taktiku neumím a anglicky taky ne :))
        • Popis karet je velmi jednoduchý, návod najdeš tady: http://www.hearthstone.name/navod.htm
          • Nepomohlo.Zase jsem prohrál. *1*
          • "Charge značí že je karta ihned po vyložení nabitá a můžete s ní okamžitě útočit." Svatá pravda. I slavní vojevůdci věděli, že do bitvy se zásadně chodí s nabitým telefonem a svým vojákům to před každou ztečí hlasitě připomínali...
            • Tony tak trochu nepochopil, o čem je řeč. *4*
            • já se připravovat k boji tak si radši nabiju zbraň než telefon...ale když myslíš
          • Vřele děkuji.
        • davidBray
          takže za to, že jsi neschopný může ta hra? .)) angličtina je tam neskutečně lehká, stačil by ti slovníček nebo i ten gůgl translátor.
          • Taky mluvím o taktice.Tam nemáš něco ? *1*
            • Taktiku ale neumíš ty a ne ta hra, takže to těžko bude vina někoho jiného ;-)
  • Prostě jak bych to řekl, prostě ta hra je prostě nezábavná po delším hraní a prostě i já jsem do ní narval maličko peněz, ale prostě už mě také přestala bavit. Jen malý dotaz, proč je slovo "prostě" v článku tak často? Na tak krátký text čtyřikrát prostě je stejně únavné jako HearthStone po třech měsících. A to mi prostě vadí.
    • Já k HS přišel jako slepý k houslím a hned po prvním spuštění mě hra nesmírně okouzlila, ale asi po týdnu nadšení vyprchalo a herní mechaniky mi přijdou až moc osekané. Asi nejvíc mi vadí to, že je velmi omezené hraní karet v soupeřově kole, což by hře přineslo mnohem větší komplexnost.

      Ale jako taková levná náhražka MTG se to příležitostně dá. Špatné to určitě není.
    • ales.smutny
      Prostě jsem tam omylem hodil starší verzi textu. Prostě. Díky :)
      • Já díky, čte se to o dost lépe teď :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit