Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja sem zkusil nejakou warez betu letos a hnus mohl jsem probehnout zavrenou branou takze do hard lokace jsi bezel rovne a Q sem vubec nevnimal nebo nedokazal najit npc. Mozna je problem u me jelikoz diablo 2 jsem hral s cestinou a bylo super. Jak na tom bude vubec cestina do DIII?
    • čeština na stoprocent nebude právě kvůli tomu že v Diablu 3 nepůjde hrát ani singl offline
      • Bohužel je Blizzard tak zbožňovanej že na to nedojede jako dojel Ubi
    • Co? Warez beta je nehratelná. Je to "jen" grafika, nejsou tam žádný skilly, npc. Potvory nemají AI, nehýbou, každý item má snad 10000 damage, atd. Tohle jako chceš hodnotit?
  • Beta Diabla 3 na 24 hodin za cca 10 dolarů. Vyzkoušeno, naprosto super. www.d2pal.com
    • Vy jste banda hovad. Já nejsem žádnej trol nebo nějakej sráč, co si vydělává nějakejma pochybnejma odkazama. Jestli máte paypal a chcete si zahrát betu, tak máte možnost. Zdar.
  • Jsem zvedav, jestli teto hre take bude snizeno hodnoceni za to, ze neni inovativni.
    • Blizzard/Activison je snad jedíná firma, která si ty recenze z nějákeho záhadného důvodu nemusí uplácet, takže ne, Diablo III dostane 11/10.
    • Hodnoceni hry: Blizzard/10
    • Myslím, že Blizzardu je totálně ukradené, jaký ta hra bude mít hodnocení. Viz Diablo 2...
    • Ringwraith
      Dobrá otázka.

      Celkem o tom povhybuju.
    • Danny_TheSavior_Vavra
      Samozřejmě, že bude, vše je již dávno umluveno s Bethesdou a Bioware. Desítku měl Skyrim, devítku SW:TOR, takže Diablo 3 přinejlepším 8... Je to velmi nemilé.
      • diablo.. nemůže mít 8..
        • Ringwraith
          Já myslím, že klidně může, když podle všech zpráv jen opakuje staré principy a navíc je zjednodušuje.

          Ale máš pravdu, 8 mít nebude...
          • Danny_TheSavior_Vavra
            No uvidíme, doufám ve vyšší hodnocení (a tedy naplnění toho, co se od hry očekává).

            Offtopic - Jak to vlastně vypadá s TERA, ten druhý článek dojmů definitivně nebude?
            • Ringwraith
              Hmmm - další pravdivá poznámka.

              Diablo 3 se bude prodávat čísla nečísla.
            • lugal, přesně tak. Každý další díl TES byl víc a víc zjednodušenej, nic inovativního a přesto dostával lepší a lepší hodnocení. Jediný, co bylo zklepšený, tak grafika. Tohle mi nějak hlava nebere. Každopádně sem si jistý tím, že Blizzard nepotřebuje, aby na mě na každé herní site (a snad i neherní) vyskakovalo "Most epic game 10/10" - PC Gamer, "Total Gaming Experience 10/10" - BlahBlah, jako u Skyrimu, aby se ta hra prodala...
            • Ringwraith
              Offtopic - Já už nic dalšího psát nebudu.
              Mohla by vyjít ještě druhá půlka prvního článku, kterou jsem odeslal ještě před vydáním první půlky, ale to je v rukou redakce. A nedivil bych se, kdyby s TERou už nechtěli nic mít, po tom jakej čurbes byl v diskuzích.

              Ontopic - No záleží kdo co očekává. Ten, kdo neočekává revoluci asi nebude zklamán, jak tento článek naznačuje. Pak vyvstává otázka jak hru ale vhodně číselně ohodnotit.
            • Keď si dobre pamätám, d1 malo svojho času v score 8/10, multi potom 9/10.

              Inak Skyrim je skvelý príklad opakovania starých herných princípov (snáď od dôb areny) a ich zjednodušovania a dostal 10/10.
  • Danny_TheSavior_Vavra
    Bude to pecka, přátelé!
    • Oooo prcinqvóooo ! Mě je to nesympaické už od pohledu :).
  • ja bych si troufnul rict, ze DII melo hodne propracovany vyvoj postavy a prave proto ho nekteri lide hraji jeste v dnesni dobe. v DIII je vaha presunuta na predmety (RMAH) a kombinaci skillu a jen cas ukaze zda se vyrovna svemu predchudci
  • Ja jsem odolal simrani v brise, prodal svuj beta klic za cenu vyssi nez plne hry a ted me simra kapsa *15* treba ty penize do vydani DIII vydrzi.
    • Typickej čech :D
    • Vakek
      ja bych opravdu radši vydržel do vydání plný verze, než plácat prachy za betu :D
  • Vakek
    two months left *14* *1*
    • PreidaQ
      No... jen aby. *15*
      • Vakek
        já v to doufám *4* ,ale pravda člověk nikdy neví *7*
  • PreidaQ
    A já myslel, že ta beta je stejně dávno venku, tak k čemu je dobrý tenhle článek? Tak trochu chodí s křížkem po funusu, nezdá se vám?
    • Asharak
      Já třeba vím o betě, ale nějak to nemám chuť sledovat... ale když si čtu tenhle článek tak mě hned popadá chuŤ tu betu MÍT! *16*
    • Ani nie, mnozstvo ludi nesleduje anglicke stranky a tento clanok je peknym zhrnutim 'vo co go'..
  • tak nějak nesdílím nadšení po odehrání pár hodin v betě :-( prostě tomu něco chybí (a v tuhle chvíli zrovna nemyslím offline mód).
  • Ellendway
    Jsem rád, že jsi rád :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit