Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Beta Diabla 3 na 24 hodin za cca 10 dolarů. Vyzkoušeno, naprosto super. www.d2pal.com
  • Jsem zvedav, jestli teto hre take bude snizeno hodnoceni za to, ze neni inovativni.
  • Oooo prcinqvóooo ! Mě je to nesympaické už od pohledu :).
  • Danny_TheSavior_Vavra
    Bude to pecka, přátelé!
  • Vakek
    já v to doufám *4* ,ale pravda člověk nikdy neví *7*
  • PreidaQ
    No... jen aby. *15*
  • ja bych si troufnul rict, ze DII melo hodne propracovany vyvoj postavy a prave proto ho nekteri lide hraji jeste v dnesni dobe. v DIII je vaha presunuta na predmety (RMAH) a kombinaci skillu a jen cas ukaze zda se vyrovna svemu predchudci
  • Vakek
    ja bych opravdu radši vydržel do vydání plný verze, než plácat prachy za betu :D
  • Ja jsem odolal simrani v brise, prodal svuj beta klic za cenu vyssi nez plne hry a ted me simra kapsa *15* treba ty penize do vydani DIII vydrzi.
  • Vakek
    two months left *14* *1*
  • PreidaQ
    A já myslel, že ta beta je stejně dávno venku, tak k čemu je dobrý tenhle článek? Tak trochu chodí s křížkem po funusu, nezdá se vám?
  • tak nějak nesdílím nadšení po odehrání pár hodin v betě :-( prostě tomu něco chybí (a v tuhle chvíli zrovna nemyslím offline mód).
  • Ellendway
    Jsem rád, že jsi rád :)
  • Vzdycky jsem rikal, az budu koncit na vysce, vyjde D3. OMG, ze ja se nevsadil :(
    :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit