Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale je to fakt vtipny jak na internetech vznikaj petice aby v Diablu 3 nedelali zmeny co tam delaj a stejne nekdo napise ze to je stejny jak Diablo 2 a ze to musime kritizovat protoze dost neinovuje :D Njn holt to kazdej chce asi trochu jinak :D
    • kostejnesmrtelny
      No, takovej je prostě běh světa. Ještě bych dodal, že obě dvě strany mají tendenci vždycky ten svůj názor prohlásit za názor většinovej a automaticky správnej, protože oni za tu hru platí!.
      Je to hrozná prrdel sledovat, třeba takový zoufalý ječení "noobíků" ve WoW, když přišel Cataclysm a jeho poměrně těžký heroicy, a následný zoufalý ječení "profíků", když pak přišly nerfy. V obou případech byly ovšem argumenty skoro stejný - většina vašich platících zákazníků to chce tak jako já! *16*
      Myslím, že kdyby se dělal žebříček sociálních skupin podle neschopnosti širšího rozhledu, hráči videoher by byli horkými favority *4*
  • Rád si přečtu článek nadšeného hráče, ale tady z toho nadšení až kape. HLášky typu: "kdo by chtěl hrát něco jiného než už hrál", je sice pěkná, pak ale bych rád podotkl, že až autor bude brečet, že vyšlo další COD stejné jako předešlé jen s pár vylepšeními a že to není dost inovativní a pořád stejné, možná by to chtělo změnit bysnys. Diablo III je Diablo II s novým příběhem a pár novými mechanikami, stejně jako rozdíl mezi MW1, MW2 a MW3. Takže všichni nadšení opěvovatelé, hurá, máme tu druhý díl stejné hry :)
    • Veskoslav
      Tak takové srovnání je více než trapné. Nebo si myslíš, že Sc II vlastně je Sc I v novém kabátě, tudíž je to CoD? Zamysli se, co jsi napsal. CoD nepříchází z žádným vylepšením už od doby MW 1. Diablo III a Diablo II bude takový rozdíl, že kdyby jsi napsal, že rozdíl mezi CoD I a CoD MW III není žáný, tak by nikdo neprotestoval, kdyby Tě nepovažovali za blázna:)
      • Jsem rád, že jsi recenzenta nazval bláznem :)
        • Veskoslav
          Já taky:)
          • Veskoslav
            Warhammer? Ale který? 40k byl později a z klasického Warhammeru se mi vybavuje pouze Mark of Chaos a ten je taky později.
            • Veskoslav
              Shadow of Hornet, to už je táák dávno, se mi to ani nevybavilo. Dík za připomenutí.
            • Milé nName, já se celkem slušně zeptal, na tom je něco špatného? Tak tedy, až budu chtít nějaké doporučení od někoho slabomyslného, dám ti vědět.
            • Doporučuju nevyjadřovat se k něčemu, o čem máš jen "takový mlhavý pocit" - jsi pak akorát za idiota.
            • Já nevím, nikdy jsem žádný nehrál, jen jsem něl takový mlhavý pocit, že tam něco takového bylo *1*
            • Možná myslel Shadow of the Horned Rat a poté Dark Omen, což byly obě skvělé strategie. Jsou sice staré, ale i tak jsem si je znova zahrál před cca rokem. Bylo tam levelování armád a také artefakty, které jsi jim dával do inventáře... Ale faktem je, že bych to s W3 tolik nesrovnával. Přece jenom to bylo o něčem jiném...
          • Za tohle máš palec nahoru :) Nevidím problém v tom, když se hra snaží držet svýho kopyta, které funguje, vidím problém ve dvojím metru podle úrovně a stylu marketingu, různých vývojových studií a četnosti vydávání her.
            • "hrdnového s Prvky RPG, co mají vlastní inventář a sadu kouzel a postupně si zvyšují úroveň"

              Nebylo to předtím už ve Warhammeru?
            • Veskoslav
              Navíc toto je Blizzard:)Tam se moc inovací za ty léta u jeho her neobjevilo. Ale když s něčím přišel, stálo to za to. Viz W3 a hrdnového s Prvky RPG, co mají vlastní inventář a sadu kouzel a postupně si zvyšují úroveň. To předtím nikde nebylo.
            • A ty máš očividně palec v zadku.
    • Wow tohle absolutne pitomy srovnani asi nechtelo moc inteligence co? Zjisti si jake jsou rozdily mezi Diablem 2 a 3 a mezi jakymkoliv dilem MW a dojdes k tomu ze to co pises je proste absolutne mimo.
      • A jen tak mezi řečí, rozdíl, že můžu mít pět elixírů místo sedmi je jako že můžu mít jen dva granáty místo třech. Stejně jako reakce typu: "grafika je stará, protože to autoři tak chtěli". Ale pokud vyjde nový COD, je to hned: "grafika je stejná, aby se rejžovalo". A že máš pár nových tříd, je pěkný, hlavně s přihlédnutím k tomu, že jsou to rozsekaný vlastnosti těch předcházejících s přejmenováním. Takže vlastně: "máme nové zbraně, sice damage, reload a aiming je stejný jako u těch minulých, ale mají jiný jméno".

        Možná to chce prohlédnout skrz pitomost a zaměřit se na věcnost :)
        • Mno sice se snazis hezky ale porad jsi uplne mimo a to tak ze nebudu ani reagovat na ty tvoje radoby "vecne" poznamky. Jen ubohej trolling.
          • Díky za reakci typu: No, nesouhlasím, proto jsi blbec. Nápodobně :)
            • To neni o tom ze nesouhlasim ale o tom ze proste pises fakticky nesmysly.
        • jnsCZ
          CoD vychází každý rok, nabídne 5-6 hodin hraní. Jak často vycházejí pokračování k Diablu? Navíc CoD se právě snaží ohromit svoji "filmovostí" a inspirací hollywoodskými trháky, kde správní vojáci spí pod peřinou v barvách americké vlajky. Proto se tam ta grafika tolik řeší. Podstata Diabla je jinde.
          • Takže problém je, jak často vychází hra? Takže když vyjde hra stejná, jen s drobnými změnami, aby nedošlo k poškození nosného elementu, po roce, je to kopie, když po pěti, je to inovace? Hmm, hluboká myšlenka :)
            • jnsCZ
              Jak píše radioaktivní surikata - přesně tak jsem to myslel.
            • Ale prd. Jde o to, že CoD už vychází hezkou dobu rok co rok a nabízí prakticky dokola to samý. To se člověku rychle ohraje. Diablo III vychází 11 let po Diablu II, spousta hráčů trojky nemusela dvojku vůbec hrát, starší hráči mezi tím zase dávno vyhládli. Mámina svíčková je mámina svíčková a těžko bys ji chtěl pokaždý jinou, inovativní, když máš rád tu jednu máminu. Ale mít ji každej tejden 3x, tak by se ti taky rychle přejedla. Capiche? *3*
      • Absolutně pitomě jsi nepochopil, na co reaguju :)

        "Chceme hrát trojku? Chceme! Ale nechceme se nic učit a tápat! Potřebujeme pěkně polehounku vklouznout do starých holinek, začít se rozhlížet a změny vnímat bez negativních emocí."
      • genki.sudo
        Tak tak, súhlasím.. A to som COD hráč...
  • Absolutně nechápu ten poprask kolem inovací a toho, jestli se jejich absence promítne do hodnocení. To je jako inovativní synonymem pro kvalitní?! Určitě není a ruku na srdce- kdo z vás projel Diablo II x krát a stejně chce inovace? První, co mě na diablu začalo připadat stereotypní byly lokace, a to jen proto, že jsem to fakt projel třeba patnáckrát. Za mě ta hra může klidně dostat 9-10 i pokud tam budou inovace minimální, ale bude to návyková jízda jako dřív.
    • Jestli to bude jizda nevim, zatim jsem nehral. Ale inovace tam budou, podle toho co jsem cetl. A podle me k horsimu.

      Radsi bych to bral jako remake D2, bez techto "inovaci". *9*
  • Vakek
    two months left *14* *1*
    • PreidaQ
      No... jen aby. *15*
      • Vakek
        já v to doufám *4* ,ale pravda člověk nikdy neví *7*
  • no cekal jsem trosku vic informaci o samotne hre, nez pouze clanek plny nadseni
  • Pupec: Ty jsi kus vola to se jen tak nevidí :-)) 24/7 hraní je náš životní styl a mě osobné to naprosto vyhovuje. Dělám to tak a budu to tak dělat (resp teď nehraju nic, jen čekám na d3). V podstatě už rok jsem žádnou hru prakticky nehrál.

    Můj veškerý zájem míří k Diablu 3. Až to vyjde, tak mě celé měsíce nikdo nikde neuvidí :-)

    Grindování nazdááár !
    Zdar !!!
    • Ja nikomu nic nevnucujem, hrajte si nonstop. Reagoval som na komentar kolegy "D3 is best" a mojou chybou sa reakcia dostala mimo vlakno a asi rozhodil citatelov ktorym to nepatrilo. Hram hry, bavia ma, ale nie ze u nich travim tyzden v kuse a vnucujem druhym svoje predstavy ze pol sveta to bude hrat 24/7 a vsetci sa z toho pototo. Na to bola moja reakcia. Asi mate pravdu ze zivotny styl je uz iny nez v dobe ked som zacinal na PC/Amiga/Didaktik ja (cca rok 1990). Drzim palce *4*
  • nevím ze by bylo tak tezke proniknout do bety, spoluhráč z wowka si založil jen učet na Battlenetu, aktivoval si tam klíš s D2 a prihlasisl se do bety, za 3 dny měl klč, a už vesele hraje, koukal sem i jak stremoval, hra vypadá pekne a neskutečně se těším :-) blizzard neumí špatné hry, nejlepší real-ime strategie od blizzu, nejuspesnejší a nejlepe hratelné MMO od blizzu, nejlepší hack and slash RPG od blizzu...
    • kvuli wowku bude d3 pekne podelany tak bych se tim tady moc neohanel
  • Příjde vám taky, že DII mělo o dost hezčí grafiku než tohle, nebo jsem sám?! Připomíná mi to malinko takový ty první pokusy o 3D pár let zpátky...
    • No, k atmosféře Diabla 2 ta grafika prostě sedla jak poklice na hrnec. Bohužel ale atmosféra Diabla 3 vzala za své vůbec s grafickou stylizací, kdy sorska potažmo wizard vypadá jako asiat, stejně tak mi příjde barbar o Monkovi ani nemluvě. Indo/asiat shamman a klasická demon hunterka situaci alespoň částečně zachraňují. Diablo 3 mi ani z obrázku ani z videí nepříjde nikterak temné ani tajmené alespoň tak jako Den of evil z 1. aktu v Diablu 2. Grafika k Diablu 3 sedí, ale není to můj šálek kávy. Opravdu budu hodně přemýšlet o tom, jestli si Diablo 3 pořídím nebo ne.
      • ježiš sry za tu hroznou hrubku, videjí samozřejmě :D
      • To bez pochyb souhlasím, ale i když pominu to, že to není můj šálek, a že to nemá nic společnýho s dvojkou a tak dále, tak mi stejně stále příjde, kdybych nevěděl vubec co to je za hru a jen to viděl z několika vydejí, že je to prostě ošklivé. Mi to připomíná nějakého starého Harryho Pottera tuším .D a ty modely nestvůr a celkově postav, to mi přijde až docela vtipný... o atmosféře dvojky tu vůbec nemůže být řeč.
        • No jejda a v D2 nemohla byt rec o atmosfere D1.Zmierte sa s tym jedna sa o stylizaciu hier blizardu ktora ani mne tak uplne nevonia no musi sa blizardu uznat za casom ich hry tak nejak graficky nestarnu.Teda skor maju tendenciu cloveka si podmanit.Grafika SC2 si mna osobne napriklad ziskala no vcase prvych screnov to bol priam skandal.Takze ja si tazku hlavu koli grafike ozaj nerobim
  • 15 maja to vychadza KONECNEEEEEEEE je to uz aj na oficialnej stranke :) jes jes jes
  • PreidaQ
    A já myslel, že ta beta je stejně dávno venku, tak k čemu je dobrý tenhle článek? Tak trochu chodí s křížkem po funusu, nezdá se vám?
    • Asharak
      Já třeba vím o betě, ale nějak to nemám chuť sledovat... ale když si čtu tenhle článek tak mě hned popadá chuŤ tu betu MÍT! *16*
    • Ani nie, mnozstvo ludi nesleduje anglicke stranky a tento clanok je peknym zhrnutim 'vo co go'..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit