Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 11.4. 2014? to uz bolo, ci? :D
  • Bravo, bravo. Jen do nich, příteli.
  • Fordzy
    Ty, co ostatní poučuješ o pravopisu se do mě nes*r.
  • Vychladni už ty vole. Nervózní z jiných názorů jak sáňky v létě...
  • CoD z první světové si fakt nedovedu představit, když si vezmu že by tam určitě přenesly všechny trademarky série jako je autoheal, nulový zpětný ráz zbraně, naprosto šíleně krátká doba nabíjení apod kraviny...
  • mas pravdu, nejlepsi jsou veledila od Dereka Smarta !
  • MrSanta
    Moc by se mi líbilo, kdyby se nakonec ukázalo, že Jonathan Irons je klaďas jako řepa, že má celou dobu pravdu a kongres je pod vlivem 'teroristů', kteří záměrně brzdí spravedlivý boj. Byla by to příjemná změna od těch různých dějových kotrmelců, kdy je na začátku postava kladná a pak se z ní vyklube arcipadouch.
  • Fordzy
    Hlavně že Blizzard a Valve jsou nejuznávanější studia chytráku. Do každý diskuze zanášíš akorát blbost a flame.
  • Nevim jestli to přijde jenom mě nebo už to tu někdo třeba zmínil, ale připadá mi to trochu jako Crysis a je to trochu škoda, není to už co to bývalo..jako zajímavý to být může, herce neřešim, to mi spíš přjde zajímavé spestření hry ale škoda jen, že na tak známou hru se stím vývojem tak hodně spěchá..
  • Krescz
    ty jsi rozhodne znalec :D ti 12 leti parchanti....omlouvam se deti *1* jsou znalci? CoD je tak proflaknute a zdegenerovane....ále skoda mluvit....kdyz uz znalec tak ten jde Insurgency *3* a podobne a rozhodne ne BF nebo COD
  • Jediné Call of Duty, které mě zajímá je to z první nebo druhé světové války, ty moderní nesmysly pro mně nejsou. Už pořádně dlouho tady takové Call of Duty nebylo. A všechny hratelné strany, nejen americké a ruské.
  • TheGGG
    A v open worldu by sis to představoval jak? Stejně bys nakonec povraždil celou armádu, akorát bys během toho bloudil. A stealth je nuda, která je díky AI asi tak reálná jako vyvražďovačka.
  • vzhledem k tomu co EA dela s BF a kdyz vidim tohle tak prehodim vyhybku... alespon ze me bude zase po nekolika desitkach let zase dite.. alespon podle komentaru..
  • Čert vem Spojené státy, já fandím Spaceymu! :D
  • nezastávám se blizzardu,ale furt lepší neš COD jedině první 2 díly zaněco stály.
  • "ocení jen pár skutečných znalců " heh Kallofduťák *1*
  • Jde vidět, že víš o filmovém průmyslu slušný fekál...
  • jj sjedným týpkem povraždit celou armádu přesně pro tebe *1*
  • TheGGG
    no ještě že ho nezverboval blizzard, to by byla teprvé stoka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit