Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čert vem Spojené státy, já fandím Spaceymu! :D
  • N7N7
    Kdybych neviděl nadpis, tak bych si myslel, že je to trailer na nějaký Mass Effect. Tohle už nemá s Call of Duty nic společného.
    • mas pravdu, call of duty je predsa o druhej svetovej vojne, to vie kazdy, toto uz nie je call of duty
      • jenom kvůli tomu, že polovina dílů se odehrávala za doby WW2 neznamená, že CoD je o WW2
        • to ze sa druha polovica odohravala v sucasnastnosti, neznamena ze sa dalsie diely nemozu odohravat v buducnosti. dochadza ti uz vyznam mojho komentu ci ti to prelozim do cestiny, ty genius ?
    • Whine, whine everywhere. Dle mého názoru je to lepší, než udělat další modern warfare, alespoň zde využívají trochu fantasie a přidají (možná) nějaké featurky, které by mohli osvěžit nejen CoD, ale i FPS žánr.
      Za 2 světovou bych se ale taky nezlobil, ovšem takový prehistoric warfare, kde by se mydlili dva kmeny neandrtálců by byl super úlet :D
    • N0isy
      Tak to je snad dobře, ne!? *15*
    • ZvacA
      Na druhou stranu, ta značka nevybočuje ze svých hranic, nemění svůj zavedený žánr. Dokud se z toho nestane přímo okopávání záhonku při západu, tak jako válečná hra, při které se ve velkým a s AI spolubojovníky střílí na všechny strany, to CoD pořád je. To už je jiná, jestli si to někdo spojil jen s jedním tématem nebo druhým. Už samotný IW čtvrtým dílem ukázalo , že univerzum Cod nebude omezený jen na jedno období a faktický konflikty, takže jestli se bude odehrávat pro příště ve vesmíru, s Cod to bude mít pořád něco společnýho. Ostatně mám za to, že kdyby Zampella a West nepřešli k EA, tak by "Titanfall" vznikl pod Activisionem jako značka Call of duty už mnohem dřív.
  • MrSanta
    Moc by se mi líbilo, kdyby se nakonec ukázalo, že Jonathan Irons je klaďas jako řepa, že má celou dobu pravdu a kongres je pod vlivem 'teroristů', kteří záměrně brzdí spravedlivý boj. Byla by to příjemná změna od těch různých dějových kotrmelců, kdy je na začátku postava kladná a pak se z ní vyklube arcipadouch.
    • V house of cards mozna, v call of duty ani ve snu
  • Dogkiller
    Měli tam šoupnout pořádné herce jako třeba Bolka Polívku nebo Kaisera s Lábusem. Kevin Spacey se do této komedie moc nehodí.
  • vzhledem k tomu co EA dela s BF a kdyz vidim tohle tak prehodim vyhybku... alespon ze me bude zase po nekolika desitkach let zase dite.. alespon podle komentaru..
  • Hmm, proč ne. O Black Ops 2 jsem si taky myslel, že to bude sra*ka, ale paradoxně se u toho (alespoň po příběhové stránce) vyklubal nejlepší díl od MW1
  • Kozy
    Mučte si mě klidně chlebovou polívkou ale tohle CoD vypadá sympaticky. Sice Atlas nezní nijak originálně ale alespoň je tady vidět nějaká snaha, po dlouhý době. Za mě dobrý.
  • Dasli brak a lidi to budou kupovat ja spalseni *1* No kazdyho vec pro me je to hnuj, a nezachrani to ani Kevin ktere je muj oblibene herec.
  • Když pominu obsah tak tam stále nějak nevidím ten next gen. O použitém enginu dosud nepadlo jediné slovo a to mě jen utvrzuje v podezření že opět jen lehce přeleštili starouška z éry Westa a Zampelli. *6*
    • Údajně a něco málo PR blbinek kolem toho http://www.charlieintel.com/2014/06/06/shgames-says-majority-of-advanced-warfares-engine-has-been-built-from-scratch/

      Ale nedivím se. Na první pohled to fak vypadá všelijak, jen ne jinak a extra oproti jiným dílům. Polovinu traileru tvořily přeleštěný cutscény a vytipovaný scény, takže to sice od pohledu vypadá slušně, zvlášť v postavách, ale jak se to přepne na tu chvilkovou "gameplay" pasáž na konci, tak to podstatně vytrácí grafický grády. Ale uvidí se. Pravdou je, že minimálně animace si nechali, a pokud tam dojde k nějakýmu posunu, tak jen asi jak je zvykem to bude uplatněný v serepetičkách. Ale já říkám, není to kostičkovaný a koukat se na to pořád dá tak či tak, takže pohoda...
  • Nevim jestli to přijde jenom mě nebo už to tu někdo třeba zmínil, ale připadá mi to trochu jako Crysis a je to trochu škoda, není to už co to bývalo..jako zajímavý to být může, herce neřešim, to mi spíš přjde zajímavé spestření hry ale škoda jen, že na tak známou hru se stím vývojem tak hodně spěchá..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit