Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    bullsh*t roku se nam uz rysuje *7* kdo by si pomyslel ze se valecna akce z 2 svetove pozdeji zvrhne na takovou sra*ku
    • TheGGG
      Každý, komu už připadá druhá světová válka nudná.
  • Ježíši Kriste přestanou s tím už někdy?
  • 11.4. 2014? to uz bolo, ci? :D
    • To se mi stalo kdysi dávno - viděl jsem v traileru datum v tomhle formátu, v hlavě si ho poznamenal, víc se o hru nezajímal a zanedlouho jsem byl pohoršen, protože všechny weby recenzovaly hru, která dle mé paměti měla vyjít až za dobrého půl roku. :D
      • Jack1947
        Njn, tak když někdo holt používá jiný formát data no *7* , to se pak není moc čemu divit že to moc neodpovídá. *4*
  • Jack1947
    Hezky zasránno koukám. Mimochodem vzhledem k tomu že jsem byl indisponován na 2 dny a řeknu vám nebylo to nic moc bych měl přehodnotit. Reakce... a vůbec šecko.

    K traileru nevím ale je vidět že si ještě o nadcházejicím COD hodně počtem.

    *3*
  • Heh, to je ten jejich novej NEXT-GEN engine? *1* *1* Jinak gameplay vypada porad stejne tupe. Snad pribeh by mohl byt trochu zajimavejsi soude dle traileru, nez v predchozich dilech, ale kdo vi, prece jen je to CoD, hra pro masy.
  • TheGGG
    Ať si každej myslí, že jsem třeba král trollů, ale těším se a moc. V České kotlině, kde jsou hordy puberťáků zdegenerovaní omalovánkovými fantasy, pořádnou military sci-fi ocení jen pár skutečných znalců.
    • Vogon
      Nevím jestli tu hru zvládneš, bohužel pro tebe, není cílená na psychicky labilní jedince.
    • Krescz
      ty jsi rozhodne znalec :D ti 12 leti parchanti....omlouvam se deti *1* jsou znalci? CoD je tak proflaknute a zdegenerovane....ále skoda mluvit....kdyz uz znalec tak ten jde Insurgency *3* a podobne a rozhodne ne BF nebo COD
    • "ocení jen pár skutečných znalců " heh Kallofduťák *1*
  • Jediné Call of Duty, které mě zajímá je to z první nebo druhé světové války, ty moderní nesmysly pro mně nejsou. Už pořádně dlouho tady takové Call of Duty nebylo. A všechny hratelné strany, nejen americké a ruské.
    • CoD z první světové si fakt nedovedu představit, když si vezmu že by tam určitě přenesly všechny trademarky série jako je autoheal, nulový zpětný ráz zbraně, naprosto šíleně krátká doba nabíjení apod kraviny...
  • Vogon
    Buďto je Kevin Spacey prodejná žénština, nebo má hodně rád video hry. Soudím podle tohohle a hodně očividných reklam na Vitu a Battlefield z House of Cards.
  • Hrát většinu dnešních her je jako dívat se na špatný film.
    • TheGGG
      no jo, hrama od blizzardu počínaje a těmi od valve končeje, samí brak.
      • mas pravdu, nejlepsi jsou veledila od Dereka Smarta !
      • Fordzy
        Hlavně že Blizzard a Valve jsou nejuznávanější studia chytráku. Do každý diskuze zanášíš akorát blbost a flame.
        • Vychladni už ty vole. Nervózní z jiných názorů jak sáňky v létě...
          • Fordzy
            Ty, co ostatní poučuješ o pravopisu se do mě nes*r.
            • Bravo, bravo. Jen do nich, příteli.
      • A že těch her od Blizzardu a Valve je...
        • TheGGG
          No právě.
  • Spojte Crysis, Mass Effect a Matrix a vznikne co? Call of Duty Modern Warfare 2358... tedy toto *3* Špatné to být nemusí, ale Call of Duty je pro mě od druhého dílu (opravdu od druhého dílu ještě z WW2) mrtvou sérií. Třeba tentokrát dokážou, abych změnit názor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit